Autor Wątek: Test kruka #18  (Przeczytany 2509 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Grudzień 2014, 15:07:54 »
Pojawienie się nowych strażników zbiło Armin z tropu.
-Widziałam tego mordercę! Pobiegł w tamtą stronę! Lepiej wszyscy pójdźcie tam sprawdzić. Na pewno jest uzbrojony.-wskazała palcem w głąb magazynu.
Chciała mieć wolną drogę ucieczki.         

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Grudzień 2014, 16:10:26 »
-Kobita ty się w ogóle nie znasz. Gard, idź no sprawdź dokładnie magazyn, a ja sprawdzę teren wokół. Strażnicy się rozdzielili. Ten który wszedł do środka dołączył do sprawdzającego ciało, by zaraz razem zacząć sprawdzać magazyn. -I odejść mi stąd natychmiast! Nie zamierzam wlec potem kolejnego trupa. Won! - dodał na odchodne.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Grudzień 2014, 16:10:26 »

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Grudzień 2014, 16:18:17 »
Armin skorzystała z okazji i czym prędzej wysmyknęła się z budynku. Zaczęła biec uważając na ochroniarzy. Oczywiście swe kroki kierowała do karczmy, aby oddać dokumenty swojemu zleceniodawcy. Czarnoskóra była zadowolona, że jej plan poskutkował; teraz musiał być jeszcze bardziej ostrożna.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Grudzień 2014, 16:33:35 »
Na całe szczęście nikt cię nie zatrzymał w czasie drogi do "Obieżyświata". Już z dala zobaczyłaś ciepłe światła wyglądające przez zamknięte okiennice karczmy. Każdy wolał siedzieć w środku i pić niż mrozić tyłek na zewnątrz.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Grudzień 2014, 18:05:20 »
Armin przemierzała miasto bardzo szybko nie zatrzymywana przez nikogo. Miała dokumenty, nikt jej nie śledził-było "dobrze". Wzrokiem znów szukała Sathiasa wśród najróżniejszych istot zgromadzonych w karczmie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Grudzień 2014, 18:11:55 »
Dostrzegłaś go przy tym samym stole co wtedy. Akurat z kimś rozmawiał. Jednak nieznajomy po krótkiej wymianie zdań odszedł. Pojawiła się natomiast kelnerka. Sathias złożył zamówienie i zachęcił cię gestem ręki do podejścia.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Grudzień 2014, 18:26:10 »
Kobieta poczekała moment na odejście rozmówcy Thawa od stołu. Widząc jego gest bez wahania przysiadła się do niego.
-Byłam w magazynie i zdobyłam jakieś dokumenty- mówiła ściszonym głosem.
Wyciągnęła kartki i pochyliła się nad stołem. Rozejrzała się sprawdzając czy nikt ich podejrzanie nie obserwuje.
-Sprawdź, czy to jest to co chciałeś.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Grudzień 2014, 19:20:11 »
-Część nie jest mi potrzebna, ale na szczęście zgarnęłaś to co dla mnie było niezbędne. Dobra robota. Mam tu coś dla ciebie. To powiedziawszy Sathias wyciągnął jedną drobną monetę. -Masz tu jednego denara. Jesteś nowa tutaj, więc uświadomię cię, że to tyle samo co sto grzywien. - dodał. -Powinnaś teraz wrócić na rynek i porozmawiać z odpowiednią osobą. Sama wiesz o kogo chodzi.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Grudzień 2014, 19:36:22 »
-Cieszę się, że mogłam ci pomóc.- niemrawo uniosła kąciki ust.
-W takim razie sprawa załatwiona. Do widzenia.- pożegnała się całkiem uprzejmie i znów opuściła Obieżyświat. Schowała dokładnie denar i wstała od stołu. Armin bocznymi uliczkami dotarła na rynek szukając tajemniczej kobiety. Gdy ją w końcu odnalazła powiedziała -Pomogłam twojemu znajomemu. Co teraz?                 

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Grudzień 2014, 20:29:31 »
-Brawo. Zdolna dziewczynka. Teraz masz dwa wyjścia. Możesz odejść z zarobionymi pieniędzmi i wszyscy o tym zapomnimy. Możesz też wziąć ode mnie taki klucz. - kobieta wyjęła niewielki kluczyk i pokazała trzymając w ręce. -To klucz do dalszego życia. ÂŻycia jakiego zaznałaś przez tą niewielką chwilę. Ten drobny przedmiot sprawi że odnajdziesz swoje drugie oblicze, te które skrzętnie będziesz ukrywać przed światem. - mówiła. -Bo widzisz, wszyscy staramy się żyć według własnych zasad. Jednak nie każdy zgadza się z takimi zasadami. My jesteśmy tymi, którzy nie będą tego oceniać. Nie do nas należy sądzić. Po prostu jesteśmy...To jak będzie moja mała?

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Grudzień 2014, 20:37:12 »
Armin bardzo zaintrygowało to co powiedziała dziewczyna. Chciała odkryć swoje drugie oblicze, którego jeszcze dobrze nie poznała. Być może ono przyniesie jej zyski, poczucie tego, że żyje? Chciała podążyć tą ścieżką, a miał jej w tym pomóc ten maleńki klucz. Wyciągnęła więc rękę w stronę dziewczyny.
-Jestem gotowa, aby kroczyć tą drogą.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Grudzień 2014, 21:13:32 »
-Znakomicie. Pójdziesz prosto tą uliczką za mną. Później skręcisz w prawo przy drugim skrzyżowaniu. Będzie tam ślepy zaułek, jednak znajdziesz zejście do kanałów. Zazwyczaj jest zamknięte, lecz ty masz to. - wskazała na klucz. -Dalej już raczej będziesz wiedziała co robić.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Grudzień 2014, 21:36:12 »
Armin ucieszyła się w duchu, wszystko tutaj było dla niej nowe, ale właśnie otrzymała szanse, by móc ułożyć sobie życie w tym świecie, tak inne, od tego którym żyła w Isgharze. Zamknęła kluczyk w dłoni, a potem zaczęła iść według wskazówek kobiety. Mimo, że przed chwilą wykonała takie zadanie poczuła, że jest jeszcze czas się wycofać. Postanowiła jednak zostać członkinią kruczego bractwa. Rozmyślanie zajęło jej drogę, więc nawet nie zauważyła kiedy znalazła się w ślepym zaułku. Zauważyła wejście do kanałów, otworzyła je podarowanym kluczykiem i zeszła w dół. Co za okropne miejsce... pomyślała. Kroczyła jednak dalej ciemnymi kanałami, rozglądając się.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Grudzień 2014, 21:47:47 »
Chwilę minęło nim ujrzałaś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłaś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłaś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłaś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.
-Ej panienko! Tak tu ciemno, że prawie cię nie zauważyłem! Co dzień proszę o więcej pochodni... - Goblin wydawał się jak najbardziej poważny mówiąc to. Potraktował byś go tak, gdyby nie szaleńczy chichot po chwili. -ÂŻartowałem oczywiście. Zwą mnie Bombowym Rizzikiem. Mam taki wybuchowy humor. - zaśmiał się ponownie, a potem coś wstrząsnęło nieznacznie ziemią. -W każdym razie jesteś tu, a więc witam cię w naszych szeregach. Nie mam za wiele czasu, więc jakbyś miała jakieś pytania to wal śmiało.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Grudzień 2014, 21:56:40 »
Armin zachichotała i nawet się ucieszyła na widok tego wesołego goblina.
-Całkiem miłe przywitanie - powiedziała.
-Cieszę się, że tu dotarłam. Czy teraz mam się gdzieś udać, czy to koniec mojej misji?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Grudzień 2014, 22:26:27 »
-Zostaje ci tylko dotrzeć do naszej siedziby. Jedna z moich drużyn będzie zaraz wracała. Zabierzesz się z nimi.

Zadanie zakończone!

Podsumowanie: Armin otrzymała polecenie by pomóc Sathiasowi, znajomemu kobiety z rynku. Sathias chciał aby dziewczyna udała się do dzielnicy handlowej i przyniosła mu ostatnie dokumenty dotyczące przesyłek do stolicy. Armin wzięła zadanie na poważnie i przeniknęła na teren dzielnicy handlowej. Przy małej wpadce i odrobinie szczęścia udało jej się dostać do magazynu oraz zabić dozorcę. Zgarnęła dokumenty, po czym wykorzystała zamieszanie i opuściła miejsce zbrodni. Po wykonaniu zadania otrzymała swoją zapłatę oraz możliwość dołączenia do Krwawych Kruków. Później bezpiecznie dotarła do siedziby wraz z ekipą Rizzika.

Nagrody

Armin: 1 denar (100 grzywien)

Talenty

Armin
Walka - 1 brązowy talent
Aktywność - 1 złoty talent
Opis - 1 srebrny talent

Bonus pieniężny: 175 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #18
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Grudzień 2014, 22:26:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top