Autor Wątek: Giną zleceniodawcy questów.  (Przeczytany 1762 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzeru

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
Giną zleceniodawcy questów.
« dnia: 17 Grudzień 2014, 21:56:54 »
Witam,
Pogrywam sobie w Gothica 3 na najnowszym patchu i quest packu. Nie wiem czy to patch dodaję taką rzecz, czy jest ona od podstawki, ale nie raz miasta np. orków są "atakowane" przez kilku (2-4) buntowników/rabusiów, tak samo buntownicze kryjówki są atakowane przez kilku orków itp. I ostatnio miał miejsce taki incydent, że podczas gdy w Mora Sul wykonywałem sobie misję na to księżycowe ostrze ( musiałem wygrać na arenie ), to miasto zostało zaatakowane przez 2-3 rabusiów. Oczywiście mimo, że do heroicznej obrony przed niezliczonym hordami wroga stanęła większość garnizonu, niewolnicy, kupcy to i tak nie przeszkodziło to jakże licznym i potężnym najeźdźcom w zabiciu kowala, który owe ostrze chciał no i niestety misja została anulowana. Dobra, przyznam się że ostrze i tak mam zamiar oddać przywódcy miasta, ale podobne sytuacje mogą mieć miejsce w misjach gdzie nie będę miał możliwości wyboru u kogo je ukończyć (np. w Faring nie mogłem oddać misji z goblinami do niewolnika Rocko, ponieważ 3 rabusiom zachciało się oblegać stolicę orków). Da się jakoś uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji? Jakoś wskrzesić kodem daną postać czy coś?

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Giną zleceniodawcy questów.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudzień 2014, 16:03:15 »
Pierwsze co musisz zrobić, to zmieniasz Test Mode na true w pliku ge3.ini. Kody:

http://www.miastogier.pl/kody,pc,4435.html

Mógłbyś go przywołać, kontrolować i uzdrowić ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Giną zleceniodawcy questów.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudzień 2014, 16:03:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything