Autor Wątek: Problem z myszką na Windows 8.1  (Przeczytany 2028 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bulwa24

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
Problem z myszką na Windows 8.1
« dnia: 17 Grudzień 2014, 07:24:47 »
Witam, piszę albowiem od pewnego czasu męczę się z błędem a żadne rozwiązanie z tych jakie znalazłem na internecie nie pomogło. Jakiś rok temu grałem w Gothic golden mod na Windows 7 i wszystko ładnie działało, więc myślę że to wina systemu.
 Po włączeniu gry na najniższej rozdzielczości wszystko ładnie grało(chociaż nie rozpoczynałem nowej gry to nie wiem dokładnie). Jak ustawiłem w opcjach rozdzielczość na 1600x900 to menu było w prawym dolnym rogu. Po uruchomieniu nowej gry włączał się filmik, a potem gra. Tylko że wszystko było przycięte tak że było widać tylko lewy górny róg, jakies 2/3 ekranu. Dodatkowo jak ruszałem myszką w którymkolwiek kierunku to postać zawsze obracała się w prawo i na dół. Poczytałem na internecie i zainstalowałem Microsoft Visual C++. Wtedy jak chciałem włączyć grę to wyświetlał się błąd "can't create d3dx context ". To zainstalowałem Gothic 1+2 Windows 8 fixes. Gra się zaczęła uruchamiać, obraz był ładny tylko nie wczytywało filmów chociaż był dźwięk, a problem z myszką dalej pozostał. Włączanie w trybie zgodności, jako administrator, przez player kita czy w różnych rozdzielczościach zmienianych w Gothic.ini nic nie pomaga.  Niby można grać bez myszki, ale to nie to samo. Wie ktoś jak temu zaradzić?

Forum Tawerny Gothic

Problem z myszką na Windows 8.1
« dnia: 17 Grudzień 2014, 07:24:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top