Autor Wątek: Przeprowadzka  (Przeczytany 5319 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #100 dnia: 31 Grudzień 2014, 16:54:58 »
//Zmierzcha, jest 0*C i jakieś 10cm śniegu na ulicach. Do walki po naszej włącza się 7 chłopów

Yarpen i Zenek grzmotnęli z rusznic. Melkior dobył sihila i zamykając przyłbicę ruszył w kocioł, istny bitewny chaos. Każdy walczył z każdym, ktoś krzyczał, ktoś spierdalał... Elf rżnął całkiem ładnie, lekcje u Jacka na coś się zdały a i płytowy pancerz przeszedł dziś chrzest bojowy. Pierwszego bandyte zasiekł po krótkiej wymianie ciosów pięknym ciosem w kark, włożył w to jednak za mało siły i głowa bandyty za nic nie chciała odpaść...

10x bandyta

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #101 dnia: 31 Grudzień 2014, 17:29:53 »
Tak oto rozpoczęła się nasza kolejna mini bitwa. Banda łapserdaków zamierzała zlać dupska naszej kompaniji jednak jak to czasem się zdarza mocno się przeliczyli. Melkior, Silva i wieśniacy już dość gęsto przerzedzili zastępy wrogów, jednak dla mnie pozostało kilka skalpów. Wyciągnąłem swój topór oraz sztylet i szybko włączyłem się do batalii. Jednak wparowanie w sam środek bitewnego rozgardiaszu nie wchodziło w grę o ile ktoś nie chciał zostać usieczony przez wrogów bądź też swoich. Dlatego też wybrałem sobie dwóch jegomościów którzy chyba walczyć już zamiaru nie mieli i szykowali się do skutecznej rejterady. Jakież było ich zdziwienie, gdy przed oczami błysnął im mój toporek oraz sztylecik i ich marzenia prysły niczym bańka mydlana. Pierwszy zaatakował pchnięciem mieczem z mojej prawej strony zaś drugi zamachnął się od góry z lewej. Błyskawicznie odbiłem cios z lewej toporem swym zaś pchnięcie ominąłem wykonując szybko obrót w prawą stronę. Oba ataki zostały sparowane i mogłem przystąpić do kontrataku. Obrót umożliwił mi zaatakowanie bandyty który atakował od góry. Nie zastanawiając się ani chwili dźgnąłem go sztyletem w przelocie prosto w ramię stęknął z bólu i stracił koncentrację. Gdy odwracał się w moją stronę przywitałem jego twarz z moim toporem. W tym momencie drugi z bandytów z furią przystąpił do ataku chcąc pomścić swego kamrata. Spokojnie odbijałem jego ataki swym stalowym toporem wyczekując na odpowiedni moment. Cierpliwość jak to zwykle bywa opłaciła się przeciwnik ogarnięty amokiem, rządzą krwi nie interesował się gardą liczyły się tylko ataki. Wykorzystując moment w którym jego miecz oraz mój topór się skrzyżowały wbiłem sztylet prosto w jego nadgarstek. Krzyknął z bólu. W tym momencie uderzyłem toporem z prędkością oraz siłą grzmotu. Krew buchnęła.

8x bandyta

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #101 dnia: 31 Grudzień 2014, 17:29:53 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #102 dnia: 31 Grudzień 2014, 17:43:11 »
Dhampir nadal dzielnie walczył zwłaszcza, że do bijatyki wdali się chłopi. Widocznie nie mięli zajęcia albo chcieli się rozgrzać, albo jeszcze co inne? Nikt właściwie nie wiedział jakimi pobudkami się teraz kierują, może chcieli pokazać jak walczą nowe właścicielowi ziemi? Teraz to miał gdzieś, bo szedł dalej w bój. Gdy nagle źle postawił nogę i poślizgnął się na śniegu ta niefortunna sytuacja sprawiła, że dhampir pomimo swej zwinności padł jak długi na ziemię. Na szczęście nie zgubił swoich broni, bo mocno je zacisnął podczas upadku, ale taką sytuację wykorzystało dwójka zbirów, która bez problemu do niego dobiegła i próbowała zasztyletować. Silvaster nie miał czasu na leżenie na zimnej ziemi, bo musiał działać. Gdy pierwszy z bojowników do niego doskoczył wbił mu sztylet w stopę, który przebił się do samej ziemi. Ten zawył z tego wszystkiego, ale to nie koniec dhampir jeszcze zamachnął się mieczem w poziomie ucinając mu nogę na wysokości piszczela. Ten już nie mógł tak łatwo ustać i obalił się leżąc w śniegu. Tego miał na chwilę z głowy, bo mógł się wykrwawić za nim zostanie dobity. Następny już zdążył doskoczyć i zaatakować leżącego w śniegu bękarta. Silvaster zablokował stalowy sztylet swym srebrnym mieczem odpychając nieco człowieka, by znów uciąć nogę zamachem z prawej do lewej strony. W ten sposób pozbył się zagrożenia, bo przeciwnicy mieli już dość atakowania leżącego, bo sami byli w takiej sytuacji. Silvaster teraz musiał wstać i to właśnie próbował. Wykorzystał swoją naturalną siłę i najpierw przewrócił się na prawy bok, a potem dzięki silnym nogą podniósł jedną, a potem drugą. Teraz znajdował się w pozycji na czworaka, by w końcu podnieść się i pozbierać broń. Teraz mógł dobić leżących. Najpierw podszedł ostrożnie do tego, który leżał z prawej wijącego się i krzyczącego, który już zdążył zirytować wszystkich. Dhampir wbił mu ostrze miecza prosto w czaszkę. W ten sposób jazgot się skończył, a on mógł załatwić następnego. Tam również podszedł i trzymając miecz w rękach powiedział nim zadał cios.
- Nie biję się leżących.
W tym właśnie czasie wbił miecz w szyję bandyty. Ten nie mógł nic powiedzieć, a jedynie zamknąć oczy i przywitać się ze śmiercią. Krew z szyi wyleciała jeszcze do góry, po czym stopniowo zmalała rozpływając się na boki.

6x bandyta

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #103 dnia: 31 Grudzień 2014, 17:47:40 »
//Bandyici usiłują zwiać.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #104 dnia: 31 Grudzień 2014, 18:06:39 »
Gdy bandyci zaczęli wiać dhampirowi odechciało się ich gonić. Tyłek go bolał od upadku, a bić uciekających to jak walczyć z kobietami. Tak po prostu nie powinno być. Dlatego odpuścił sobie nie zważając na towarzyszy, tylko powiedział a raczej krzyknął.
- Spierdalać! I pozdrówcie Vladimira!
Następnie wytarł sobie bronie o odzienia bandytów.
- Banda bab, co tylko uciekać potrafi.
Tutaj splunął soczyście na ziemię podnosząc przyłbice.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #105 dnia: 31 Grudzień 2014, 18:17:29 »
- Jeszcze tu wrócimy! A wtedy się nie pozbieracie kurwy! Darł się jeden z uciekających. Chłopi uprzątali tym czasem ciała i swoich rannych.
- Dzięki za pomoc panowie.
- Nie ma za co Mietku, mamy też na pieńku z tym Vladimirem... chuj z niego straszny ale my se poradzim.
- On tu w okolicy ma dwie swoje miodosytnie i rezydencje, robi gówno a nie miód i nam próbuje grozić. To był 6 raz w tym roku.
- Nikt hrabiego nie powiadomił?
- A po co? Zwykle ich mniej przyłazi, raz czy dwa z Zenkowej rusznicy hukniesz i widłami po dupie posmyrasz to i spierdalali. Ale tyraz... tyraz to panie "wojna" byndzie chybo co?
- Oj chyba tak...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #106 dnia: 31 Grudzień 2014, 18:22:42 »
- Tak pamiętam te czasy gdzie wysadziliśmy jego składowisko bimbru. To były fajerwerki, że o tym nawet gazety wspomniały. Wydarzenie pierwsza klasa, ale wracając do teraźniejszości to pewne, że będziemy musieli się go pozbyć raz a dobrze, bo to będzie ciągnęło się za nami jak smród, po gaciach. Dlatego myślę, że trzeba będzie odwiedzić jego miodosytnie i ją zwyczajnie zająć i zacząć robić swój własny lepszy miód. Jak myślisz?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #107 dnia: 31 Grudzień 2014, 18:36:33 »
- To już ustalimy na zamku. W drogę. I dzięki za gościnę. I tak oto już bez żadnych przeszkód dojechali do ich nowej siedziby.



Zadanie zakończone.

//Podsumowanie&talenty jutro. Sylwester itepe.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #108 dnia: 01 Styczeń 2015, 15:27:14 »
Podsumowanie:

Melkior otrzymawszy od swego ojca nadania ziemskie natychmiast zebrał całą dostępną ekipę Bękartów Rashera i zarządził przeprowadzkę. Po zabraniu z siedziby pod kanałami wszystkich gratów kompania wyruszyła w kierunku leżącej nad morzem warowni, po drodze zatrzymując się w we wsi Miodowa gdzie doszło do małej "sprzeczki" z bandytami.

Melkior: -20 grzywien za wynajem wozu

Talenty

Melkior:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent
Bonus pieniężny: 175 grzywien

Thoran:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 srebrny talent
Bonus pieniężny: 200 grzywien
Bonus rasowy: 1 złoty talent

Silvaster:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 srebrny talent
Bonus pieniężny: 200 grzywien

Xvier aep Deler:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: brak
Bonus pieniężny: 150 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #108 dnia: 01 Styczeń 2015, 15:27:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything