Autor Wątek: Dział Humanistyczny  (Przeczytany 2370 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Dział Humanistyczny
« dnia: 04 Styczeń 2007, 17:54:10 »
Dzisiaj jadąc autobusem myślałem o forum i o tym jak można by go rozwinąć. Co powiedzie o dodaniu Działu Humanistyka? Jak dla mnie byłby on dużą pomocą dla userów wzajemnie. Wszelkie pytania i odpowiedzi. Nie koniecznie sama humanistyka, ale np. Dział Naukowy - działający na w/w zasadach. Przed dodaniem artykułu ktoś mógłby to sprawdzać, jak jest to w encyklopedii. Ja zgłaszam się na ochotnika. Ale o tym porozmawiamy po podcięciu ostatecznej decyzji.  


Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Dział Humanistyczny
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2007, 18:02:03 »
Imho zbędny dodatkowy dział. Od wszelkich pytań i odpowiedzi masz "Forum Romanum" gdzie można założyć każdy temat wzięty z życia [nauka, problemy, miłość, religia]. Artykuł powiadasz...po co? Można zacytować, podać źródło i dyskutować w dziale Forum Romanum. Jestem na nie.

Forum Tawerny Gothic

Dział Humanistyczny
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2007, 18:02:03 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Dział Humanistyczny
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2007, 18:19:46 »
Niema sensu, dodawac kolejnego działu, tym bardziej że nie wniesie on nic innego. Na forum istnieje, jak napisał Arkhan, dział o nazwie Romanum, w którym omawiane są wszelkie wydarzenia, nowości i wieści polityczne z kraju i zagranicy. Również dyskusje o sprawach moralnych, przyszłości, a także humanistycznych. Dlatego nie widze, sensu, zakładania dodatkowego subforum. Mimo wszystko czekamy na dalsze pomysły.

Thoro

  • Gość
Dział Humanistyczny
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2007, 19:19:48 »
Ja również jestem na nie, szczególnie że nie spotkałem się do tej pory z jakąś wielką ilością tematów z tej dziedziny na naszym forum.

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Dział Humanistyczny
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2007, 19:36:02 »
Chyba chodzi o stworzenie czegoś w rodzaju encyklopedii, czy czegoś w tym stylu, ale ja również jestem na nie. Dość mam już szkoły od 8.00-15.00 także po co się tym jeszcze zamęczać na forum. Poza tym to nie forum o wszystkim. To prawda, że nie można gadać tylko o gothicu, ale jak chce się czegoś dowiedzieć to po prostu używam google, a oprócz tego i tak jest już wiele działów do takiej lub podobnej dyskusji, także jest to zbędne.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Dział Humanistyczny
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Styczeń 2007, 19:40:35 »
Jak już zdążyli wspomnieć inni istnieje coś takiego jak "Forum Romanum" gdzie opisujemy podobne rzeczy.
Więc nie widzę sensu w tworzeniu nowego działu na forum do tego jeszcze o takiej tematyce.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Dział Humanistyczny
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Styczeń 2007, 20:41:03 »
Nie pozostaje mi nic innego, jak podpisać się pod słowami przedmówców. Forum nie rozwinęło się w tej kwestii aż tak bardzo, nie ma zbyt wiele tematów odnośnie ogólnej humanistyki, poza tym istnieje już podobne Subforum - Forum Romanum, w którym mowa o takich rzeczach.

Forum Tawerny Gothic

Dział Humanistyczny
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Styczeń 2007, 20:41:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top