Autor Wątek: Prośba o pomoc z modinigiem  (Przeczytany 2931 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Heretic_13

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 9
Prośba o pomoc z modinigiem
« dnia: 24 Listopad 2014, 20:29:45 »
Ok, pytałem już wcześniej w jednym wątku, ale żadnego odzewu... Tak więc- na początku dotyczyło to Golden Moda, teraz tyczy się "Edycji Rozszerzonej" do Gothica 1.
Proszę, żeby ktoś pokazał mi, jak wprowadzać zmiany do modów- dodawać meshe broni( np. piracki kordelas z "dwójki"), zmiany w statystykach npców(silniejsi, odważniejsi etc.), pancerzy, broni itp. tak naprawdę jest to drobna kosmetyka, która uprzyjemnia mi rozgrywkę, ale niemniej nie potrafię sobie z tym poradzić; po zmianach pliki .mod albo znikają, albo w ogóle nie rejestrują <poirytowany> nie wiem, czy ma to coś wspólnego z tym, że mam Vistę, czy co?
O ile w podstawowej wersji wszystkie te zmiany pozostają, o tyle z modami mam problem. Prosiłbym o pomoc. Jeśli taki wątek jest gdzieś na forum, to przepraszam, najwyraźniej przeoczyłem.
Chciałbym jeszcze nadmienić, że jeśli ktoś pokusi się o napisanie mi co jak, to proszę o w miarę prosty język, bo jestem dość niedouczony w kwestii komputerów i jak ktoś rzuci tekstem "sprasuj skrypty w spacerze" i będzie liczył, że wiem co i gdzie, to...  <huh>

Forum Tawerny Gothic

Prośba o pomoc z modinigiem
« dnia: 24 Listopad 2014, 20:29:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything