Autor Wątek: Misja: Zrobić porządek...  (Przeczytany 7632 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Misja: Zrobić porządek...
« dnia: 19 Listopad 2014, 19:35:41 »
Nazwa wyprawy: Misja: Zrobić porządek...
Prowadzący wyprawę: Gordian Morii
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Brak
Uczestnicy wyprawy: Gordian Morii. Aragorn, Silvaste, Kremos, Thoran, Patty, Taru Aragorna

Gordian stał przy stajni, próbując zaczepić maruderów, którym tak strasznie się nudziło, że nawet za darmochę skłonni byli iść gdzieś byle tylko móc dać komuś w mordę!
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2014, 22:55:12 wysłana przez Gordian Morii »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2014, 19:43:02 »
- Witaj Gordianie. Dokąd to sie wybierasz? Spytał przechodzący obok dracon.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2014, 19:43:02 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2014, 20:15:49 »
- Dobrze, że jesteś. Szukałem właśnie takich skurczybyków. - przywitał sie z draconem.
- Pamiętasz naszą epicką bitwę pod Ekkerund? Wywaliliśmy tam kupę krwi w naszą valfdeńską ziemię ale jak to zwykle bywa ktoś mimo zwycięstwa spierdolił robotę i nasze umrzyki wstają z grobów. Nie wiem czy krasnoludy nie popaliły tych zwłok czy jak, ale teraz oczywiście nikt nie jest winny, każdy ma żonę, dziecko i kredyt w szafirach i dupy się nie chce ruszyć. A ja potrzebuję trochę krwi umrzyków. Jakiś tam sołtys tamtych ziem daje kasę po 10 grzywien za każdego zabitego umrzyka, więc czemu by nie pozabijać trochę syfu?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopad 2014, 20:23:27 »
Koło stajen przechodził dhampir, który załatwił wszystkie swoje sprawy. Chodząc sobie zauważył Aragorna i Gordiana żeglarza, który nie okazał się taki zły jak przypuszczał Silvaster. - Nie sądziłem, że was tutaj spotkam. Wybieracie się gdzieś?.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad 2014, 20:25:20 »
- Umrzyki nie wstają od tak Gordianie, jakiś nekrus tam musiał działać. - powiedział oporządzając Kropkę - Tak czy inaczej robota łatwa i nawet dobrze płatna.

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2014, 20:27:57 »
Kermos przechodził akurat zwiedzając miasto. Przy stajniach zagadnął go jeden człowiek. Od razu się zgodził.
-Robota? Co, gdzie i za ile?
Skomentował krótko. Obok człowieka stał już jakiś wielki smok i blady elfopodobny... ktoś.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopad 2014, 20:29:33 »
Dhampir wtrącił się do rozmowy pomijając wielkie żabsko. - Umrzyki macie na myśli wampiry, czy jakąś inną cholerę?.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2014, 20:35:02 »
Po powrocie z ostatniej wyprawy co tu dużo mówić miałem serdeczne dość morza, falowania, i takich tam innych rzeczy związanych z podróżą morską. Dlatego też błąkając się po mieście akurat mijałem stajnie przy, których spotkałem jakieś dziwne zgromadzenie osób. Naszego ostatniego zleceniodawcę Aragorna i kapitana Gordiana oraz Silve, a także osobnika który reprezentował jakąś dziwną dla mnie rasę.
- Dobry, panowie szlachcice i cześć Silva. Co was tutaj sprowadza ? - przywitałem się ze znanymi mi osobnikami i spoglądnąłem na nieznanego mi osobnika.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad 2014, 20:38:52 »
- Na północ. Pod Ekkerund, będziemy ubijać zombie, szkielety, ghule i inne cholerstwa, które nadają się do ubicia i zajebania, że się tak ładnie wyrażę. - odpowiedział szybko.
- Kto mnie nie zna to... jestem Gordian i będę kierownikiem naszej wycieczki. Z uwagi na jakże niebezpieczny charakter owej misji organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę palców, dłoni, kończyn ani głów. Nie pokrywamy również kosztów leczenia ani pogrzebu/wskrzeszenia. - w tym momencie popatrzył na żaboluda - Nie ubezpieczamy również od zgubnego działania słońca, ataków groźnego ptactwa w tym sokołów, orłów ani bocianów. Wszystkich chętnych zapraszam na wóz. Kto jeździ konno to niech jedzie konno. Wóz wynajmuję ja, konie możecie załatwić sobie sami.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopad 2014, 20:46:52 »
- Więc takich nieumarłych bić będziemy. Zawsze to jakaś odmiana od mordowania zwykłych ludzi i innych zwierząt. Oczywiście akceptuję warunki umowy. Powiedział i zasiadł na wozie, bo tymczasowo powozić mu się nie chciało. Jednak gdyby zaistniała taka potrzeba to znał drogę do miasta krasnoludów.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopad 2014, 20:50:52 »
- Jakbym słyszał siebie prowadzącego ekspedycję do Tinriletu. - odparł ładując swą czarną dupę na konia - Ekkerund, miasto brzydkich kobiet dobrego piwa i świetnej stali.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Listopad 2014, 20:53:48 »
- Co to za zbiegowisko? - spytałam, lądując nagle koło drużyny, śnieżnobiałe skrzydła uderzały wściekle podczas lądowania - Nieumarłych idziecie bić? Ja chętnie się wybiorę.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Listopad 2014, 21:08:56 »
Czego, Ci ludzie nie zrobią aby zaszpanować. Pomyślał widząc widowiskowe lądowanie Patyy. Dhampir nawet nie drgnął na jej widok, po prostu przyjął to jako normalną rzecz. Jednak zastanowił się nad tym, jak Te skrzydła unoszą człowieka z tą całą zbroją. To pewnie jakieś sztuczki, bo jak to wytłumaczyć, ale ciekawi mnie gdzie takie dostają. Na tym zakończył se rozważania i czekał na ruszenie wozu.

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Listopad 2014, 21:13:32 »
Widzę, że niezła zbieranina tu jest.
Turdnaszan patrzył się na innych, ale mniej dociekliwie, niż pozostali a niego. Postanowił dopowiedzieć na zaczepki Gordiana.
-Rozumiem, że ty posiadasz ubezpieczenie od dodatkowej dziury w dupie?
Załadował się na wóz obok bladego elfopodobnego... kogoś.
-Jestem Kermos, choć pewnie nikogo to nie obchodzi.
ÂŻabolud przyzwyczaił się do niechęci, jaką go zawsze obdarzano.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Listopad 2014, 21:19:27 »
- Aragorn Tacticus. - przedstawił się płazowi i zagwizdał, z stajni przywlekł się Frodo, taru Aragorna. Pieseł wskoczył na wóz.
- Patty, gdzie takie dają?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Listopad 2014, 21:21:34 »
Jednak rozważania dotyczące skrzydeł się skończyły gdy obok niego usiadł kardiaszan znaczy Turdaszyn. Dhampirowi zrobiło się jakoś nieswojo, a dopiero dziwnie mu się zrobiło gdy żabolud wypowiedział swoje imię. Wtedy coś w środku kazało mu się odsunąć jak najdalej od niego, a skoro nikt nie powoził wozu stanął za jego sterem i czekał na wymarsz. Jednak padło jego zapytanie w głowie wypowiedziane, przez Aragorna. A ten umie w głowie czytać, czy ki pies?.

// Kermos <patyk>

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Listopad 2014, 21:26:55 »
- Oczywiście, że posiadam. Witaj nadobna anielico, widzę, że lata szkolenia i opieprzania się na stanowisku pierwszego oficera ÂŁowcy Burz opłaciły się i możesz teraz zaszpanować przed nami pięknymi skrzydłami... przydały by mi się takie. Chociaż ja niezbyt pewnie czułbym się na wysokości. - powitałem całkiem długim zdaniem przybyłą na miejsce spotkania Patty - Swoją drogą jesteś tu jak znalazł, bo idziemy wycinać w pień setki umrzyków, przez co paladyn o wysokim stopniu wtajemniczenia będzie jak najbardziej przydatny. Ale! Ale, żadnego rzucania czarów spopielających! Rozbijanie czaszek, dekapitacja czy zwyczajne ubijanie bez zbędnego niszczenia ciał i rozchlapywania krwi, bo tej trzeba nam bardzo dużo.- dodał i podchodząc do stajennego rzekł.
- Jakby kręcił się tu jeszcze jakiś znudzony to poślij go za nami. Niech jedzie prosto na Ekkerund, tam nas znajdzie. Będzie o nas zapewne głośno. - powiedział, bo w sumie miał rację. Niecodziennie widzi się bowiem ekpię składającą się z kapitana okrętu (bez okrętu) dowodzącego drużyną składającą się z człowieka, pół wampira, przerośniętej żaby, wędzonego dracona i anielicy. Tak trzeba było uznać, że to dziwna ekipa. Brakowało tylko... nie, nie będę nic mówił, bo jeszcze się spełni.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Listopad 2014, 21:34:11 »
- To jedziemy. Trzymać się tam z tyłu. Powiedział i smagnął lejcami klacz, ta szarpnęła wozem. Tym, co siedzieli z tyłu lekko zarzuciło i odbili się delikatnie od burt. Widocznie Silvaster za mocno uderzył konia, ale czasami brakowało mu wyczucia. Teraz jednak jechali równym tempem jadąc środkiem ulicy, a co będą się pieprzyć. Wszyscy schodzili na chodniki a dhampirek zacieszał.

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Listopad 2014, 21:44:07 »
Dhampir i turdnaszan w pewnym momencie spojrzeli sobie w oczy. ÂŻabolud nadął swoje worki rezonansowe, co robił bardzo rzadko. Rozległ się przy tym głośny rechot, który usłyszeli wszyscy. Odwrócił wzrok i przez resztę czasu patrzył się na drogę.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Listopad 2014, 21:57:28 »
Jako, że jazda konna była mi obca zająłem miejsca na wozie wraz z Silvą i żaboludem. Co też za poczwary ten świat nosi widzicie i nie grzmicie bogowie. ÂŻaboludy, ludzie ze skrzydłami, cholera....
- Te umarlaki to takie stworyyy chodzące i zawodzące dniami i nocami. Cholera kto też nazwał je zombie ?  - zagadałem, a w między czasie wóz podskoczył na kamieniu.
- Silva, kurna nie bujaj tym wozem tak bo czuje się jakbym był na statku ! Worków z ziemniakami nie wieziesz przecież do jasnej cholery. Delikatniej troszkę ! - krzyknąłem do Silvy.
- Prawda panie ÂŻabo ? - zagadnąłem do turnaszana, to pewnie przez to bujanie wydał ten dziwny rechotliwy dźwięk.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Listopad 2014, 21:57:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything