Autor Wątek: PuzzBlockEr  (Przeczytany 2052 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
PuzzBlockEr
« dnia: 04 Styczeń 2007, 13:39:07 »
Może niektórzy pamiętają mnie czy też jedną z moich produkcji wystawionych dawno temu na forum (nie ważne jakim ale o gothicu). Np. Jump Jump! czy też PWvsU :) Oto kolejna produkcja, już na zupełnie innym poziomie. Nie tylko graficznym ale i pod względem czystości kodu (tego drugiego nie zobaczycie) Gra robiona w programie Game Maker. :)
[img]http://www.deadman.iglu.cz/logo.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
PuzzBlockEr jest grą logiczną stworzoną przeze mnie :D
Na czym polega gra znajdziecie w pliku readmie i proszę się do niego stosować ;)
Na zachęte powiem:
- gra zawiera 25 poziomów
- miłą dla oka graficzkę
- miłą dla ucha muzyczkę
I kilka screenów na zachęte:
Menu
Kontynuacja
Screen z gry
No i oczywiście link do archiwum z grą :)
PuzzBlockEr

Z początku chciałem dodać również edytor plansz, ale doszedłem do wniosku, że i tak nikt by ich nie tworzył. To nie będę się przemęczał :)

Miłej gry! Chętnie usłyszę spostrzeżenia :)

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
PuzzBlockEr
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2007, 14:18:00 »
Powiem od razu, że grałem w wersję, która brała udział w konkursie, więc nie będę pokazywał błędów, bo być może już je usunąłeś.
Zajmę się raczej samą oceną gry.

Otóż, namówiłeś mnie, bym ściągnął ją na nieszczęsnej Informatyce w szkole. Dla zabicia nudy (Soldat po raz nasty nie chciał się włączyć -_-') odpaliłem ją (najpierw ściągnąłem. :P) i...
Cóż, zdanie na ten temat może być trochę podzielone. Bowiem pierwszy raz zetknąłem się z taką grą (+), ale na pierwszy rzut oka wydaje się taka... prosta i bezsensowna (-).
Cóż, tych, którzy myślą na ten drugi sposób, muszę nie mile zaskoczyć, bowiem ów praca jest wręcz dobra - taka na wolną chwilkę. Dodatkowo trzeba wytężyć szare komórki, bo niektóre plansze są dość skomplikowane.
Z tego, co widziałem na screenach, gra dostała ,,zastrzyku energii", czyli wielu dodatków w odróżnieniu od wersji konkursowej, a to jej wyszło na pewno na plus.
Cóż, co tu dużo mówić? Choć gra wydaje się prosta - taka nie jest i szczerze ją wam polecę. Czy wam przypadnie do gustu czy też nie - to zależy tylko od was. Acz warto chociaż przejść kilka plansz.

Ps. Czekam na Gąbczastego. =P

Ps.2 Muza jest zajebista.  

PS.3 Grałem już w normalną wersję, czyli najnowszą. ;]
Cóż, do większości nie mogę się przyczepić, bo błędów w grze nie ma, a dodatki jakie zaserwowałeś tylko ją dopieściły. Gra jest bardzo dobra i myślę, że może jednak edytor by się przydał... ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2007, 14:58:26 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

PuzzBlockEr
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2007, 14:18:00 »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
PuzzBlockEr
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2007, 17:21:25 »
Jako, że miałem wolną chwilę, ściągnąłem i pograłem.
Naturalnie na dłuższą metę gra sie nie nadaje, jednak można spędzić przy niej przyjemnie kilka chwil. Zamierzam przejść całą :]
I muza jest zajebista, owszem :]

Czekam na Gąbczastego :)

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

PuzzBlockEr
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2007, 19:41:24 »
Miałem bardzo dużo wolnego czasu wiec ściągnąłem tę grę i przeszedłem w 2 dni, co mnie zaskoczyło, ponieważ nie myślałem, że gra jest taka długa (siedziałem i zawalałem bez przerwy). Co do muzyki jest przyjemna dla ucha a grafika jest piękna jak na taką grę.

Ps. gąbczasty już wyszedł ??

Forum Tawerny Gothic

PuzzBlockEr
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2007, 19:41:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything