Autor Wątek: Test kruka #12  (Przeczytany 3521 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Test kruka #12
« dnia: 30 Lipiec 2014, 23:10:47 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #12
Prowadzący wyprawę: Salazar
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: EveningPrimorse


-Nie jest słomiany -zapewniła Eve ze stanowczością w głosie. - Jestem gotowa na wszystko.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2014, 23:30:59 »
- Urocza z ciebie dziewczyna... Będę miała dla ciebie idealną misję. Pewien mieszczanin z dzielnicy obywatelskiej, Sekster z Tiehor często korzysta z usług.... w domu publicznym. Zawsze wybiera nowe "towary" w formie kobiet, by zaznać uciechy. Udasz się więc do podgrodzia, gdzie jest nielegalny dom publiczny. Mieści się to w domku Rolanda von Lynxa, z pewnością znajdziesz chatkę, a jeżeli będziesz miała trudności to dopytasz jakichś zawszonych meneli. Chcę byś wydobyła niego informacje na temat konwoju, który ma organizować wraz z strażą górniczą. Jakieś pytania?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2014, 23:30:59 »

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lipiec 2014, 09:45:53 »
- Ha, ha. Dom publiczny? - powiedziała z ironią w głosie. - Lecz chyba nie będę musiała się... poświęcać - dodała już ciszej. - No ale dobrze, niech będzie . -Okryła się bardziej od zimowego wiatru swoim wilczym futrem, po czym rozejrzała się wokół. Skinęła głową i ruszyła w stronę owej dzielnicy.
ÂŁatwo się szło po zmarzniętej ziemii. Dzielnica o tej porze wydawała się ponura, a z domu wychodził jedynie ten, kto naprawdę musiał wyjść. Oczywiście Eve nie orientowała się jeszcze gdzie tutaj są takie miejsca, jak właśnie dom publiczny... Zauważyła po chwili mężczyznę, przygarbionego i z zarostem. Dyskretnie zadała pytanie
- Hej, mam taką sprawę! - szepnęła, gdy podeszła bliżej.- Szukam... No wiesz pan, domu publicznego... . Mężczyzna ani się nie zdziwił, nie był zaskoczony. Jakimś niezrozumiałym pomrukiem i ruchem głowy wskazał kierunek. Powiedział, że za rogiem, a potem w lewo.
Eve ruszyła rozglądając się za podejrzanymi typkami, albo kobietami starającymi się ukryć, że gdzieś wchodzą.... W końcu zauważyła nieco zaniedbany domek z pozasłanianymi oknami. To tu.. .
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2014, 10:50:30 wysłana przez EveningPrimorse »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipiec 2014, 14:44:35 »
//Zaczęłaś test o godzinie 23. zatem mamy noc.

Ruszyłaś nieśmiało alejkami do dzielnicy mieszkalnej, a dokładnie na jej obrzeża, gdzie mieściło się podgrodzie.

Na początku nikogo takiego przygarbionego i z zarostem nie spotkałaś, który mógłby wskazać ci miejsce położenia domu publicznego. Leżało parę osób nieprzytomnych, lub śpiących. Być może bezdomni.

//Nie masz wilczego futra, by móc się nim okryć, mamy koniec jesieni, zima zaczyna się jutro, temperatura jest niska lecz dodatnia, zatem nie ma zmarzniętej "ziemi". Nie ty decydujesz kogo spotykasz na wyprawie, więc postać którą wymyśliłaś, mężczyzny, którego zapytałaś, czy tez kierunek który wskazał nie istnieją.

//Proponuję zapoznać się z zasadami uczestnictwa w wyprawie.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lipiec 2014, 15:15:35 »
// No dobra... Czytałam to, ale nie wiedziałam, że to aż tak ogranicza. Okej, jeszcze raz.

Eve rozglądała się na wszystkie strony. W końcu zdezorientowana i bez żadnego pomysłu szturchnęła leżącego na ziemii brudnego człowieka. Gdy ten niemrawo otworzył oczy, spytała go o dom publiczny.

« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2014, 15:26:59 wysłana przez EveningPrimorse »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipiec 2014, 19:12:34 »
Obrócił się do ciebie twarzą, widać, ze był bardzo zmęczony. Z namiętnością ściskał butelkę domowego bimbru.



- Czego ty chcesz?

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Lipiec 2014, 19:52:33 »
Przeraziła się na początku widząc jego brudną twarz. Szybko jednak zebrała myśli.
- Szukam domu publicznego - postarała się powiedzieć to uprzejmie, by go nie zdenerwować.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Lipiec 2014, 20:00:12 »


- Jaki dom publiczny? Ja nic nie wiem. Na pewno dom publiczny?

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Lipiec 2014, 20:04:36 »
- No tak... Panie lekkich obyczajów, takie sprawy. Dom publiczny w domu Rolanda. -powtórzyła głośniej.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Lipiec 2014, 20:11:24 »


- A do Rolanda con Lynxa? Równy chłop... zawsze daje drobniaki na piwo... Tam ma dom. - Powiedział i wskazał ręką na dom za tobą. Wyglądał jak każdy zwykły, przeciętny domek, chociaż piętrowy, a okna pozasłaniane. w oknach paliły się świece, które można było dojrzeć spod jednolitych, półprzeźroczystych, zielonych zasłon.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Lipiec 2014, 20:18:10 »
Odwróciła się rzucając na dom szybkie spojrzenie. No tak... Można było się z łatwością domyślić. Rzuciła mężczyźnie jakąś małowartościową monetę i ruszyła w stronę drzwi. - Dzięki! - zawołała do niego już spod domu. Uniosła bladą dłoń i... zapukała dość niepewnie.


275g-1g=274g
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2014, 20:51:18 wysłana przez Evening »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Lipiec 2014, 21:12:13 »
Drzwi otworzył ci mężczyzną czytający jakieś zwoje pergaminu. Spojrzał na ciebie znad połówek swych okularów. Był dość dobrze ubrany, jak na mieszkańców tej dzielnicy, w schludny, zadbany strój, przy którym pojawiały się tak zwane bronie krótkie, noże i sztylety. Najpewniej do samoobrony. Nie należał do najmłodszych, chociaż znowu całkiem starcem też nie był.

- Słucham? Zgubiłaś się?

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Lipiec 2014, 21:32:12 »
- Nie, wręcz przeciwnie. Chyba dobrze trafiłam. Szukam niejakiego Sekstera... z Tiehor. Pan jest.. Roland? - przyjrzała mu się dokładnie, był dobrze uzbrojony. Informacje postanowiła jednak zdobyć w... pokojowy sposób.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Lipiec 2014, 21:38:14 »
- Jestem Roland von Lynx. Nie znam żadnego Sekstera z Tiehor. ÂŻegnam. - Powiedział i zamierzał zamknąć ci przed nosem drzwi.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Lipiec 2014, 21:45:53 »
-Hej! - powiedziała uniesionym głosem i nogą zablokowała drzwi rzucając Rolandowi gniewne spojrzenie. - Nie tak prędko... Na pewno go nie znasz? Mogłabym się rozejrzeć? - sama lekko zdziwiła się tym co powiedziała.  Ale to jest chyba jedyny sposób. Mężczyzna ewidentnie coś ukrywa.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Lipiec 2014, 21:50:20 »
Sięgnął ręką gdzieś obok drzwi. po chwili zobaczyłaś w jego dłoni pistolet skałkowy. Naładowany. Przycisnął drzwi blokując ci stopę, że nie byłaś w stanie jej wyciągnąć. skierował lufę w kierunku twojej stopy i przyłożył palec na spust.

- Niegrzecznie jest nadużywać cudzej cierpliwości. Nie możesz się rozejrzeć. Masz coś jeszcze do powiedzenia? Aż tak bardzo chcesz stracić stopę? - Zapytał i spojrzał ci w oczy lustrując twoją reakcję. Było to coś niecodziennego, ten wzrok lustrujący cię.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Lipiec 2014, 21:54:36 »
W jej oczach najpierw pojawiło się zdziwienie, potem jakby strach, ale z całej siły próbowała go uniknąć. Ustąpiła więc powoli, by nie rozjuszyć go jeszcze bardziej. Wzięła wdech i spytała - Więc co mam zrobić, abyś mnie do niego zaprowadził?

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Lipiec 2014, 22:00:48 »
- A słyszałem, że jesteś ponoć "gotowa na wszystko". Na stratę stopy już nie? Możesz odejść.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Lipiec 2014, 22:15:39 »
- Od kogo pan tak słyszał? Na razie planuję zachować wszystkie członki. I niech mi pan odpowie, panie Rolandzie, jak mogę dostać się do Sekstera. - w jej głosie można było usłyszeć zacięcie, choć była drobna, zabrzmiała dość groźnie.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Lipiec 2014, 22:19:19 »
- Co i od kogo słyszę, to moja sprawa. Nijak nie możesz się do niego dostać. Zadanie dostałaś proste. Masz się u mnie zatrudnić. on w nocy, około 3 nad ranem zawsze przychodzi i korzysta z usług moich niewolnic. Jeżeli będziesz miała szczęście, skorzysta z twoich usług. Płacę 50 grzywien od obsłużonego gościa. Do 3 nad ranem są jeszcze niecałe 4 godziny, może zdążysz coś zarobić w międzyczasie...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #12
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Lipiec 2014, 22:19:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top