Autor Wątek: Nora przemytników  (Przeczytany 5751 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Lipiec 2014, 18:42:43 »
No i Themo ruszył ku karczmie, cały czas wypatrując swojego wcześniejszego celu. Nie mógł tak po prostu zniknąć. Może rozmowa z towarzyszami pozwoli mu wymyślić coś lepszego. Na razie na myśl nie nasuwały się żadne poszlaki.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Lipiec 2014, 23:49:56 »
Themo również dotarł do karczmy, a właściwie to dotarł do tawerny, bo to wszak morski przybytek był.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Lipiec 2014, 23:49:56 »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Lipiec 2014, 01:28:30 »
Themo rozejrzał się po karczmie i, co nie było proste ze względu na panujący półmrok, odnalazł swoich czarnych towarzyszy. Podszedł do nich i dosiadł się do stolika. Po upewnieniu się, że nikt nie podsłuchuje zabrał głos.
-Jak tam poszukiwania? Moja strona magazynów czysta. Widziałem tylko jednego podejrzanego kolesia. Podobnych zatłukliśmy z Gordianem, kiedy likwidowaliśmy poprzednią norę. Tylko, jak wyczuł zagrożenie nagle zniknął w ciemnej uliczce. Nie było tam żadnych zakrętów. Jakby się rozpłynął w powietrzu, coby mag jebany był.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Lipiec 2014, 10:35:11 »
- Ja o mało nie wpadłem do kanałów bo jakiś cep nie zamknął za sobą studzienki... Samir zaś dowiedział się o jakiejś podejrzanej latarni morskiej. Mamy więc dwa tropy.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Lipiec 2014, 10:54:34 »
Mieliście więc dwa tropy, a właściwie to trzy, bo cholera wie kim był ten uciekinier na targu. Co zamierzaliście więc z tymi fantami robić? Ryzykować rozdzielenie czy jeszcze bardziej ryzykować i stawiać wszystko na jedną kartę?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Lipiec 2014, 13:10:43 »
-Studzienka? Latarnia? Hmm... Ten koleś, którego śledziłem mógł spierdolić do kanałów. Więc musimy sprawdzić kanały i tą latarnie. Ktoś się zgłasza na ochotnika? Proponowałbym, aby Aragorn udał sie do kanałów. Wybacz brachu, ale ty, jako mag masz tam największe szansę z bandziorami. Ja i Samir możemy pozwiedzać latarnię. Jako wojownicy będziemy mieć większe pole do popisu.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Lipiec 2014, 13:23:47 »
- Kiedy wrogów kupa to i mag dupa... idziemy do kanałów.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Lipiec 2014, 14:52:47 »
A więc... poszliście? Naradzacie się jeszcze? Czy co robicie? Zastanawiał się ten wszechpotężny głos unoszący się nad całym światem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Lipiec 2014, 22:11:19 »
Grupa ruszyła do kanałów.

//Sorry ale zanim oni się ruszą...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Lipiec 2014, 22:50:19 »
//: Ale opisujcie co robicie. Czy poszliście do kanałów na rynku, czy do tych na targu, a może do studzienki tuż obok tawerny.
//: Ja wiem, że wczoraj nie odpisywałem, ale byłem zajęty tą lokacją i jeszcze kilkoma innymi sprawami, ale panowie.
//: Mówiłem Wam już, że są to jakby trzy pojedyncze misje w jednym. Jeden trop wiódł do latarni, drugi do kanałów przy magazynach, a trzeci w zaułek na targowisku.
//: Musicie zdecydować, bo 2 z tych 3 miejsc prawdopodobnie są błędnymi melinami kogoś tam.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Lipiec 2014, 11:28:47 »
//Do studzienki przy tawernie. Decyduje za nich bo im nie chce się odpisać ;/


Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Lipiec 2014, 12:09:07 »
No to poszliście. Droga do celu minęła Wam zaskakująco szybko, bo było to niewiele ponad 230 metrów od drzwi tawerny. Po dotarciu na miejsce stwierdziliście niezwykle precyzyjnie, że studzienka w istocie była domknięta dość niestarannie. Okrągła kratownica o średnicy dokładnie 55 centymetrów ułożona została pod lekkim kątem w stosunku do wybetonowanego nadbrzeża portowego. Stwarzało to oczywiście zagrożenie utknięcia, potknięcia, lub cholera wie co jeszcze. Słowem, jak ktoś miał w życiu pecha to to miejsce mogło pozbawić go jeszcze pięknego jak z reklamy pasty do zębów uśmiechu.

Tymczasem do opuszczonej latarni zbliżała się łódź, a dokładniej rzecz ujmując dwie łodzie wyładowane po brzegi towarami. Sześciu rosłych mężczyzn odzianych było w czarne kolczugi i kaptury zasłaniające twarze. Wiosłowali równo, bardzo szybko skracając odległość od opuszczonego budynku. Nie mogliście tego wiedzieć, ale to Ci sami ludzie, których chwilę wcześniej spotkał Thoran, również wysłany na misję przez Tedda.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Lipiec 2014, 12:20:18 »
//Daj sobie na wstrzymanie Aragorn - z racji prowadzonego przeze mnie takiego, a nie innego trybu życia nie zawsze mogę wejść na to forum, staram się na ile mogę, ale nie będę się pokazywał co godzinę, bo po prostu nie mam takiej możliwości. Jak wam to nie pasuje, to mogę z zadania zrezygnować i wziąć coś dla jednej osoby

- No nie wiem, czy to taki dobry pomysł - skrzywił się Samir, idąc wraz z resztą w stronę kanałów - Latarnia była chyba lepszą opcją.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Lipiec 2014, 12:24:20 »
- Zawsze można się wrócić... Ehh. Ustalmy to większością głosów. Themo?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Lipiec 2014, 13:26:35 »
Themo popatrzył na studzienkę.
-Widziałem ich poprzedni magazyn. Wątpię, by przechowywali towary w kanałach. Mało miejsca i ten nieznośny zapach. Tak, jeśli są mądrzy to wybraliby latarnię. Idziemy tam.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Lipiec 2014, 13:31:21 »
No dobra. I poszli, wyszli z kanałów i udali się w stronę portu gdzie zamierzali podpieprzyć jakąś łódkę.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Lipiec 2014, 14:45:37 »
No i dotarliście do portu, a potem szliście długim nadbrzeżem ciągnącym się od samego doku załadunkowego aż do zniszczonej latarni morskiej. Wyglądała tak jak zwykle wyglądają opuszczone latarnie morskie, którym piorun postanowił zrobić hecę i przywalić w nią z pełnym rozmachem. Nie było wesoło, że tak się wyrażę. Porozbijane szyby w oknach, obdrapane mury porośnięte glonami aż do wysokości drugiego piętra, zabite dechami drzwi i kiwająca się kładka. Obraz nędzy i rozpaczy.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Lipiec 2014, 15:04:05 »
-No to wbijamy.
Themo zdjął kuszę z pleców i zaczął ja ładować. Wolał być przygotowany. Latarnia wyglądała na opuszczoną, ale to było świetną przykrywką. Ocenił stan "twierdzy".
-Widocznie mają jakieś inne przejście. Nie chce mi się szukać. Aragorn, rozjeb drzwi.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Lipiec 2014, 16:22:03 »
- Na trz. Trzy! Drzwi pod wpływem argumentu w postaci pancernego buciora ustąpiły razem z zawiasami. Cała trójka wpadła do środka.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Lipiec 2014, 16:36:12 »
Themo wleciał zaraz za Aragornem. Bez żadnych efektownych przewrotów czy czegośtam. Po prostu wparował do latarni, niczym komornik do mieszkania dłużnika. Przystawił kolbę kuszy do barku i skierował ujście przed siebie. Nerwowo się rozglądał w poszukiwaniu celu, który mógłby uśmiercić.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Lipiec 2014, 16:36:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top