Autor Wątek: Nora przemytników  (Przeczytany 5820 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Lipiec 2014, 21:18:41 »
- To pewnie po za miastem, obecnie nikt obcy nie wpływa do portu więc łatwo kontrolować co kto wwozi... idziemy zatem. Powiedział i ruszył do portu.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Lipiec 2014, 21:24:14 »
Themo ponownie skinął głową i ruszył do portu krocząc obok Aragorna, cały czas rozglądając się czy nie widzi kolejnej intrygującej persony.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Lipiec 2014, 21:24:14 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Lipiec 2014, 21:35:59 »
Themo i Aragorn
Szliście więc tak sobie prawie prowadząc się za łapki, mając gdzieś propozycję samotnego poszukiwania śladów przemytników. W końcu takie herołsy jak WY musiały chodzić w parach, jak straż miejska. Idziecie sobie spokojnie, osiągniecie magazyny portowe za jakieś 20-22 minuty.

Samir
- A na czym się znasz maurenie? Jak chcesz zaciągnąć się na okręt to pogadaj z kapitanem, za kilka dni wypływamy na Doral, a później dalej na północ. Możesz zabrać się z nami, choć to długa podróż. - powiedział marynarz i rzucił kośćmi, które rozsypały się po deku beczki.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Lipiec 2014, 21:47:31 »
Mauren podrapał się z chrzęstem po policzku. Powinienem się ogolić, stwierdził, po czym wrócił myślami do rozmowy.
- Nie wiem, czy ze mnie taki dobry marynarz. Myślałem bardziej o jakiejś robocie na lądzie. Potrafię robić mieczem, siłę mam, no i potrafię trzymać język za zębami - Samir postanowił zaryzykować. Mógł dostać po mordzie albo zostać przepędzonym z towarzystwa. Ale równie dobrze marynarze mogli mieć jakieś informacje. A nawet jeden okruch mógł go naprowadzić na trop przemytników, których polecono mu znaleźć.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Lipiec 2014, 23:35:12 »
- Teraz się możemy rozdzielić, dzięki czemu do rana przeszukamy całe magazyny.
Albo spalić to wszystko do gołej ziemi.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Lipiec 2014, 00:09:15 »
Samir

- Jeśli szukasz informacji, to powiedz to prosto z mostu. Jesteśmy zwykłymi żeglarzami przyjacielu, jak coś wiemy, to odpowiemy. Nie mniej jesteśmy w porcie od zeszłego tygodnia, zbyt wiele się tutaj nie działo. No może poza pożarem w porcie zbożowym. Ale to tyle. - odparł i pozbierał rozrzucone kości.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Lipiec 2014, 08:51:14 »
- Ta, to ja ide w tamtą stronę. Wskazał łapą lewą stronę i udał się w stronę tamtejszych magazynów, nawet nie starał się skradać czy być dyskretnym. Bo niby jak?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Lipiec 2014, 10:03:47 »
Aragorn
Rozeszliście się i poszliście w różnych kierunkach, po kilkunastominutowym spacerze doszedłeś do krańcowych zabudowań tej części magazynów. W oddali na samym końcu w sporej odległości od pozostałych budynków ujrzałeś pogorzelisko częściowo zapadnięte w kanał. To właśnie tutaj kilka dni wcześniej Gordian razem z Themo zrobili porządek z niewielką częścią przemytników, co z kolei wywołało pewne nieprzyjemne następstwa, gdyż większa część okolicznych budynków została przeszukana by znaleźć podpalacza. Stało się to więc dosyć niepewne miejsce dla różnego elementu, którego działania nie były aż tak krystalicznie czyste jakbyś przypuszczał. Podsumowując targ był czysty "niejako", magazyny też. Gdzie więc szukać "Nory przemytników"?

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Lipiec 2014, 13:21:24 »
- Cóż... polecono mi znaleźć norę przemytników, która ma się znajdować gdzieś w Atusel, najpewniej w porcie - powiedział mauren po prostu. Skoro żeglarze lubili takie postępowanie, niech tak będzie, stwierdził.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Lipiec 2014, 13:31:26 »
Themo ruszył w przeciwną stronę i zaglądał ukradkiem do każdego magazynu. Wypatrywał ludzi podobnych do tych których spotkał ostatnio.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Lipiec 2014, 13:37:17 »
Samir

- Oj to źle trafiłeś. - stwierdził marynarz - - My wszystkie papiery mamy legalne, kapitan trzyma to wszystko u siebie musiałbyś z nim gadać.
- Ale w sumie w tej starej latarni coś się podobno zaczęło dziać. - stwierdził inny.
- Wiecie tej przy wyjściu w morze. Razu pewnego pierdolnął w nią piorun i zabił tamtejszego latarnika. Część wieży się zawaliła więc mieli ją odbudować, ale teraz jakoś nikomu się nie chce tego zrobić. A jakieś parę godzin temu widziałem jak jakaś łódź płynęła w tamtą stronę. Może tam poszukasz.

Themo
Ty też nic nie znalazłeś, ale to zniknięcie Twojego wcześniejszego podejrzanego nie dawało Ci spokoju. Jak taki chłop mógł się rozpłynąć w kilka sekund? Przecież byliście tuż za nim.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Lipiec 2014, 13:55:49 »
Nic nie znalazłwszy Aragorn wrócił się do "Tawerny u Tomiego" gdzie mieli się spotkać jeśli coś znajdą.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Lipiec 2014, 14:04:10 »
- W porządku, dzięki za informacje - Samir wstał - Co prawda nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, ale jestem wdzięczny za waszą pomoc - po tych słowach mauren udał się do tawerny u Tomiego. Nie miał pojęcia, czy zdobyta wiedza do czegoś się przyda, równie dobrze mogli trafić w ślepy zaułek, ale już coś miał. A jeśli towarzysze nic nie znaleźli, będą mogli sprawdzić trop.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Lipiec 2014, 14:10:36 »
Aragorn

Tak idąc i idąc i idąc w kierunku Tawerny jak nie utknąłeś na czymś wystającym, jak nie przyjebałeś głową w bruk, jak nie zakląłeś perfidnie. Pierdolona płyta! Co za zjebus bawił się przy kratkach rynsztokowych! Przecież to se można wszystkie kły powybijać! Nogę skręcić! W kanał wpaść! Kto tu jest do chuja pana hrabią? Trzeba to tego jełopa wysłać jakieś pismo, niech dba o miasto, a nie tylko kasę zbiera! - Tak pomyślałeś!


Samir

No to wróciłeś.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Lipiec 2014, 14:20:08 »
Samir niezmiernie się ucieszył, docierając bez problemu do tawerny. W końcu po drodze mógł napotkać tak nieprzebrane ilości niebezpieczeństw, że aż strach wychodzić z domu z obawy przed rychłym zgonem. Wszedł do środka i odetchnął z ulgą, siadając gdzieś na uboczu. Po prostu usiadł, nie zamawiając niczego, nie chciał się ogłuszać przed potencjalną walką. W milczeniu czekał na towarzyszy, okazjonalnie bębniąc wytatuowanymi palcami w stół.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Lipiec 2014, 14:25:13 »
A, zaraz. To ja jestem hrabią... kurwa... Ktoś przy tym majstrował nie bez powodu, na przykład bandyci czy inni przemytnicy. Dracon - tym razem ostrożniej - udał się do karczmy.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Lipiec 2014, 14:27:01 »
Aragorn

No to dotarłaś

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Lipiec 2014, 14:31:19 »
- Samir, i jak znalazłeś coś? Zapytał podchodząc do maurena.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Lipiec 2014, 17:32:03 »
- Aragornie - mauren kiwnął głową na przywitanie - Miałem okazję rozmówić się z kilkoma marynarzami w porcie. Dość bezpośredni ludzie. Stwierdzili, że sami są uczciwi, ale jeden wspomniał coś o starej latarni morskiej. Swego czasu uderzył w nią piorun, latarnik zmarł, a część budowli się zawaliła, ale ponoć jeden z tych marynarzy widział, jak płynie tam łódź. Nie wiem, czy to dobry trop, ale tyle zdołałem się dowiedzieć. A u ciebie jak?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Lipiec 2014, 17:54:49 »
- O mało nie wpadłem do kanałów bo jakiś cep nie zamknął studzienki... Dracon przysiadł sobie przy stole i wyciągnąwszy cygaro zapalił je za pomocą pirokinezy.
- Myślę że siedzą w kanałach.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nora przemytników
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Lipiec 2014, 17:54:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top