Autor Wątek: Test kruka #11 - Drugie podejście  (Przeczytany 2408 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Test kruka #11 - Drugie podejście
« dnia: 12 Lipiec 2014, 22:08:18 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #11 - Drugie podejście
Prowadzący wyprawę: Salazar
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Nathaniel Elzar


- Dziękuję. Co teraz mnie, czeka?.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2014, 22:21:48 »
- Tym razem będzie coś trudniejszego. Udaj się do podgrodzia, do Lichwiarza Erenta. Ponoć potrzebuje komornika.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2014, 22:21:48 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec 2014, 22:39:52 »
- Dobrze. Wiem gdzie to akurat jest. Rzekł elf bez pożegnania i ruszył, tam gdzie nie dawno był wcześniej, czyli do podgrodzia i do domku niejakiego Erenta lichwiarza.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2014, 22:44:14 »
Dotarłeś na miejsce, zapukałeś, w domku ponownie siedziało 7 osób, otworzył ci jego ekscelencja lichwiarz Erent.
-  A ty znowu tutaj? Przecież mówiłem ci, że nie pożyczę ci pieniędzy.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2014, 22:47:48 »
- Spokojnie, spokojnie. Przybyłem tutaj, bo szukasz ponoć komornika. Rozumiem, że ktoś nie oddał pieniędzy tak?. Jeżeli tak to podaj, mi rysopis oraz kwotę, którą miał oddać i czy nie ma żadnych towarzyszy w postaci ochrony, albo czymś podobnym. O ile zechcesz oczywiście. Elf starał się wyczerpać dokładnie temat, zlecania oraz przekonać człowieka.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2014, 23:01:24 »


-  Udasz się do dzielnicy obywateli, znajdziesz jedną z najbogatszych chatek z tabliczką imienną Sekster z Tiehor. Pożyczył ode mnie 100 grzywien, stosunkowo niewiele, ale zawsze. zabierzesz jego złoty sekstans i przyniesiesz go do mnie. Uważaj na pułapki i postaraj sie, by go nie było w domu, to bardzo niebezpieczny człowiek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipiec 2014, 23:12:22 »
- Postaram się sprostać oczekiwaniom. Do zobaczenia. Powiedział elf i ruszył w stronę dzielnicy obywatelskiej, rozmyślając. Pułapki trzeba uważać, źle postawiona stopa i mogę umrzeć.. Nathaniel będąc w lepszej dzielnicy rozglądał się za tabliczką z nazwiskiem celu.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Lipiec 2014, 09:48:37 »
//Jest godzina 23.00. Zatem jest noc (oczywiście jasno jest w wyniku funkcjonowania latarń oraz innych takich). Ponadto pada deszcz, zatem jesteś cały przemoczony... i wieje, tak jak nad polskim morzem: All inclusive - zimno, wieje, pada.

Jak na złość trafiłeś pod domek, jako jeden z nielicznych był cały ciemny. Miałeś podchodzić, gdy zobaczyłeś jak w środku coś błyska. momentalnie w domku zaczęło błyskać, niczym pioruny rozświetlając co rusz co parę sekund pomieszczenie iście białym, piorunującym światłem.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lipiec 2014, 09:54:26 »
// Straciłem większość finiszerów rozumie. Akurat u mnie przestało padać, ale nadal się zanosi.


Elf w nocy cały przemoknięty, rozejrzał się w okolicach dziwnego domu. Coś błyskało o tej porze, albo mam do czynienia z magiem, albo się jakiś dziwny alarm włączył. Te widowiskowe pioruny przykuły, uwagę Nathaniela. Czuł, że może być nieciekawe ten jednak spróbował dostać się, pod okna domu. Oczywiście ruszył na czworaka, żeby wypatrzeć jakiś linek podłączonych do pułapek, lub odszukać wykopanych wilczych dołów. Nie mógł sobie pozwolić na zawalenie tego zadania.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lipiec 2014, 10:40:37 »
ÂŻadnych linek, wilczych dołów, nawet fosy nie było. Podszedłeś do okna, zobaczyłeś tego samego gościa, którego dał ci portret lichwiarz. Jednak teraz już nic nie błyskało. skończył swoje praktyki. Zapalił świece i usiadł sobie wygodnie w fotelu. Nie zauważył cię w oknie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Lipiec 2014, 10:58:15 »
Elf miał farta w wypadku z pułapkami. Szczęście jednak go opuściło, w momencie dotarcia do okna i zauważenia, jak cel bawi się magią i nie zamierza opuścić swojej chatki. Wiadomo, że w taką pogodę nikomu nie chciałoby się wychodzić, ale elf musiał poszukać wejścia do domu. W tym celu, również na czworaka postanowił przejść na tył domku i poszukać jakiegoś wejścia. Oczywiście cały czas pamiętał, o możliwych pułapkach dlatego znów z każdym , małym kroczkiem rozglądał się przebiegle za każdym dziwnym elementem otoczenia. Natanek miał również, na uwadze to że człowiek mógł go w każdej chwili wykryć.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lipiec 2014, 12:17:37 »
-  A pan co? Ogrodnik? - Usłyszałeś za plecami. odwracając głowę spostrzegłeś, ze to dwójka strażników miejskich patrolująca ulice miasta.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Lipiec 2014, 12:28:27 »
- Szukam, szukam szkieł kontaktowych. ÂŻartowałem obserwuję zachowanie mrówek, te tutejsze działają sporo czasu w nocy. Dlatego patrzę i obserwuję.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Lipiec 2014, 14:33:00 »
-  Czy pan żeś coś brał?! Jazda od tego domu łachmyto, czego się po ogrodach ludziom pałętasz?! Jazda mi stąd!

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lipiec 2014, 14:38:20 »
- Ta. Już idę. Powiedział i ruszył do swojego domku.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Lipiec 2014, 14:59:12 »
Nim zdążyłeś odejść drzwi chatki otworzyły się z hukiem, a w nich stanął ten łysy mężczyzna w okularkach ściskający złoty sekstans.

- Co to tu za hałasy pod moim domem?!
- Ten człowiek tu coś węszył i się skradał jak pies na czterech łapach, zdziwiliśmy się...
- Dajcie spokój mojemu niewolnikowi! Franek, chodź. Starczy tej kary i nie denerwuj straży więcej. - Powiedział do ciebie zapraszając dłonią do domu.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Lipiec 2014, 15:03:23 »
Elf wyczuwał kłopoty, ale jednak mógł zbliżyć się do celu, tylko jakie Nathaniel miał szanse z magiem. Praktycznie żadnych, lecz oczywiście nie odmówił z zaproszenia. - Dobrze panie. Powiedział z pokorą, choć udawał zaledwie. - Do zobaczenia panowie. Zwrócił się do strażników i wszedł do domu łysego.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Lipiec 2014, 18:58:21 »
Usiadł wygodnie w fotelu w pobliżu swoich świec.



- Czego tu chcesz, czemu węszysz przy moim domu?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Lipiec 2014, 19:19:50 »
Elf stał i nie zamierzał siadać. - Dobrze wiesz, czemu przybyłem. Tutaj elf zlustrował człowieka i mówił dalej. - Myślę, że możemy dojść do porozumienia. Mości panie.
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec 2014, 19:24:59 wysłana przez Nathaniel Elzar »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Lipiec 2014, 19:40:00 »


- Niegrzecznie jest nie odpowiadać na pytanie gospodarza domu, szczególnie, gdy ten uratował twój tyłek przed trafieniem do więzienia. Więc... Czego tu chcesz, czemu węszysz przy moim domu?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #11 - Drugie podejście
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Lipiec 2014, 19:40:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top