Autor Wątek: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral  (Przeczytany 12895 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« dnia: 27 Czerwiec 2014, 17:08:33 »
Nazwa wyprawy: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
Prowadzący wyprawę: Gordian/Aragorn
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka dowolną bronią 50% lub członkostwo w załodze ÂŁowcy Burz
Uczestnicy wyprawy: Gordian, Lilith, Nadir, Dreg, Drago, John, Balther, Aragorn, Melkior, Nathaniel Elzar, Progan, Rakbar Nasard, Gunses, Mohamed


Słońce powoli wychylało swoją tarczę zza bezkresu morskich wód. Na fregacie już od ponad godziny trwała ciągła krzątanina, członkowie załogi z pośpiechem wtaczali na pokład beczki ze świeżą wodą i rumem, by później korzystając z portowego żurawia opuszczać je na dno ładowni. Kapitan przechadzał się po okręcie sprawdzając działa, zapasy amunicji i sproszkowanej rudy. Okręt był w pełnej gotowości bojowej. Brakowało na nim tylko ludzi.
- -Kapitanie, zapasy wody na siedem dni żeglugi już w ładowni.
- Bardzo dobrze, wystarczy, w razie problemów zatrzymamy się jeszcze na północy wyspy by uzupełnić zapasy, ale nie spodziewam się pełnej załogi, więc raczej spokojnie dopłyniemy na Doral jeszcze z rezerwą.
- - Tak jest! - zakrzyknął Nadir i zniknął pod pokładem.
- Panno Lilith, jak tam żagle? Niepokoi mnie ten fok.
- Sprawdziłam dwa razy, to jakiś ptak nafajdał, a nie rozcięcie więc wszystko zniknie wraz z pierwszym deszczem.
- Obyśmy nie musieli tego doświadczać. Dziękuję. - odrzekł Gordian i stanął przy relingu wypatrując nadejścia reszty załogi.
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2014, 19:47:00 wysłana przez Gordian »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2014, 17:18:56 »
Po trapie zaś wszedł Aragorn ze swoim taru. Nie miał na sobie pełnej zbroi tylko napierśnik narzucony na bawełnianą koszulinę.
- Witaj Gordianie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2014, 17:18:56 »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Czerwiec 2014, 17:24:41 »
- Kapitanie. Powiedział Melkior wchodząc na pokład zaraz za Aragornem, zasalutował.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Czerwiec 2014, 17:26:19 »
Nathaniel również się zjawił ze swoim łukiem i kołczanami. Wszedł na statek i zaczął się rozglądać dookoła. Załoga robiła swoje i to dość ładnie i szybko im szło. Elf nabrał w płuca morskiego powietrza choć wolał raczej leśne. Widząc wszystkich postanowił się przywitać. - Witajcie wszyscy. Kapitanie Nathaniel obecny na pokładzie!. Wypowiedział dość głośno, żeby usłyszał.


// Pany ja będę, co jakiś czas wchodził.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Czerwiec 2014, 17:40:06 »
W okolicach portu teleportował się mag ognia, Rakbar. Wypatrzywszy statek Gordiana udał się doń. Wchodząc na pokład przywitał się ze wszystkimi obecnymi, przedstawiając się z imienia i nazwiska. W końcu wypatrzył kapitana statku.
- Witaj, Gordianie. Wybacz, że opuściłem uroczystość bez pożegnania, jednak coś mnie zatrzymało. - oderwał się nieco od rzeczywistości, by po chwili: - Wróciłem jednak, aby złożyć chęć popłynięcia z tobą. A nawet i podjąć współpracę. Pewnie nie wiesz, bo tym się raczej nie chwalę, że co nieco magię poznałem i myślę, że mogę wspomóc twój okręt na morzu swoimi siłami. Dasz radę mi coś zaproponować?

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Czerwiec 2014, 18:55:17 »
Progan przybył do portu, statek którym mieli płynąc rozpoznał z daleka. Wszedł po kładce na pokład. Zaopatrzył się w łuk i strzały oraz kilka mikstur. Wolał być przygotowany na każdą ewentualność, choć miał nadzieję, że bogowie zachowają go w spokoju.
- Panie kapitanie - rzekł do Gordiana na przywitanie. Ojca Melkiora nie znał, więc ograniczył się do skinięcia głową w geście szacunku.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:00:53 »
- Witaj nieznajomy. Powiedział przyjaznym tonem.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:25:19 »
-Witaj Aragornie. - odrzekłem draconowi.
- Czołem załoga. Zajmować stanowiska. W kubryku, kto pierwszy ten lepszy. - odpowiedziałem hurtem.
-Rakbarze, nie widzę problemu. Uroczystość była otwarta, przychodziliście i odchodziliście kiedy chcieliście, bo główne uroczystości rozgrywały się tu w Atusel. Nie mniej, nie wiem jak mam to rozumieć. Chciałbyś zaciągnąć się do załogi czy pomóc nam jako zwykły podróżny?

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:27:11 »
- Witaj, panie - rzekł Progan i skinął głową kolejny raz. Był zaaferowany że rozmawia z kimś takim.
- Zwę się Progan... - dopowiedział, bo nie wypadało się nie przedstawić.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:34:40 »
Dracon wyciągnął prawicę w stronę Progana.
- Aragorn Tacticus. - przedstawił się darując sobie pełną tytulaturę - Proszę mów mi po imieniu, nie znoszę tej całej etykiety. Wbrew pozorom jestem prostym człowie... draco... prostą istotą.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:38:58 »
- Witaj Proganie. Elf uśmiechnął się do człowieka, a następnie odpowiedział kapitanowi. - Tak jest!. Nathaniel udał się do kubryku, ale nie wiedział co to właściwie jest.

// Co to kubryk?. Nie mam pojęcia o statkach.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:40:33 »
Progan przywitał się z Aragornem, ściskając mu dłoń na tyle mocno, aby pokazać, że nie jest jakimś zniewieściałym chłopaczkiem, ale silnym mężczyzną.
- Bardzo mi miło poznać, Aragornie. Rzadko można spotkać tutaj kogoś takiego jak Ty - powiedział i pełnym zadziwieniem. Aragorn przypominał mu czarnego smoka. Gdzieś przemknął Nathaniel, Progan przywitał się z nim uściskiem dłoni.

//No to znajdź w internetach.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:40:57 »
- Znam się co nieco na żegludze, a gdybym miał na tym zarobić... czemu nie. Tu, na lądzie, póki co nie ma dla mnie godnego zajęcia a wyjście w morze przyniesie same niespodzianki i nowe doznania. Jakie warunki stawiasz?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:42:48 »
Gdzieś tam także pojawił się Mohamed, pojawiając się "z dupy". Z kataną na plecach, oraz kuszą, a także czarną skórą - wyróżniał się w zwykłym pospólstwie.
- Ahoj, Kapitanie! - krzyknął wychodząc z tłumu - I witaj ty wuju... - dodał do Aragorna.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:46:13 »
- Jestem mutantem Proganie, efektem dość udanej próby stworzenia dracona. Niestety wadą jest zwiększona impulsywność i agresywność. Ale spokojnie, dzięki medytacji nad tym panuje. Skinął maurenowi.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:46:43 »
- Warunek jest jeden. Dyscyplina. Niczego więcej nie wymagam. Jeśli nie będziesz tutaj odnosił się z tak powszechną magiczną wyższością to witaj w załodze. Dokumenty spiszemy później. - odparłem wyciągając dłoń w kierunku maga, aby w ten sposób przypieczętować tą tymczasową umowę.


//: W kubryku się śpi. Załoga na pokładzie 2, ma pomieszczenie gdzie są prycze i hamaki. Tam odpoczywają. Kapitan ma oczywiście swoją kajutę. Wy śpicie wszyscy w jednej wspólnej ;) Pierwszy oficer ma własną, którą zajmuje na zmianę z Gunsesem. Bo gdy jeden czuwa w dzień, a drugi w nocy.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:52:53 »
Rakbar wyciągnął rękę na znak zgody do zawarcia tej ustnej umowy.
- W jakim celu i dokąd płyniemy, kapitanie?

/// Co?! Mam spać w jednym pomieszczeniu z MUDÂŹINEM!?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:55:04 »
- ÂŚcigamy jakiegoś bandytę, a naszym celem będzie dotarcie na Doral. - odpowiedziałem.
- Pełny raport dostaniecie już na morzu, teraz idź zakwateruj się pod pokładem, razem z innymi. Czekamy jeszcze chwilę na Gunsesa i Themo. Jak nie zjawią się za parę chwil to płyniemy bez nich.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:56:07 »
Mutant? Niesłychane! A więc eksperymenty genetyczne pozwalają na przemianę materii!
- Wybacz mi moje zainteresowanie, ale jesteś niesamowitą istotą. Nie sądziłem, że spotkam na swej drodze czarnego dracona - rzekł Progan z oczami jak 5 złot... jak denar. Musiał przyznać, Aragorn wyglądał strasznie, ale bardzo okazale. Widać było po nim siłę. Chyba osiągnął to co zamierzał.
- Powiedz mi, poddałeś się przemianie dobrowolnie, czy los Cię do tego zmusił?

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:59:55 »
- Lepiej zapytaj, czy żałuje przemiany. - powiedział z daleka do Progana, po czym zniknął pod pokładem, aby zaszachować najlepszą pryczę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŁowca Burz w pogoni na Doral
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Czerwiec 2014, 19:59:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything