Autor Wątek: Cmentarz  (Przeczytany 2489 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Czerwiec 2014, 23:39:27 »
Trzeci kultysta nie marnował czasu i widząc Ciebie toczącego pojedynek z jego kompanem, próbował zaatakować Cię od tyłu.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Czerwiec 2014, 13:06:46 »
Kątem oka zauważyłem, że ostatni kultysta próbuje mnie zaatakować mnie od tyłu.
- Ty skurw....
Wykonałem szybki skok w bok. Ostrze jego miecza przecięło powietrze. Przygotowałem się do obrony. Ruszył na mnie z dzikim okrzykiem. Zamachnął się, ja odskoczyłem. Przystąpiłem do kontrataku. Zamachnąłem sie potężnie , kultysta próbował się bronić. Złamałem jednak jego obronę i trafiłem go w ramię. Nie była to może śmiertelna rana, ale utrudniała mojemu przeciwnikowi efektywną walkę. Jednak on się nie poddawał! Zamachnął się jeszcze raz, ale tym razem na jego twarzy pojawił sie grymas bólu. Zrobił to bardzo nieefektywnie, z łatwością sparowałem jego cios. Ruszyłem do mobilnego kontrataku, starałem się zepchnąć przeciwnika do defensywy. Wykonałem parę szybkich cięć pionowych i poziomych. Prawie udało mi się go rozbroić. Prawie. Ale to nie było moim celem. Kultysta zmęczył się. Jego obrona nie była już tak efektywna. Jednym potężnym ciosem "przeorałem" jego ciało. Trzy czwarte jego tułowia była jedną, wielką pulsującą i krwawiącą raną. Kultysta legł na plecy i sapał ciężko. Chciałem do dobić, ale wiedziałem, że z takimi ranami długo nie pociągnie. Ale jednak, jestem litościwym człowiekiem. Podszedłem do niego i szybkim cięciem odciąłem go głowę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Czerwiec 2014, 13:06:46 »

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Czerwiec 2014, 14:38:49 »
Kultyści zostali pokonani. Z ich mieczy pozostał jedynie pył, także nie miałeś możliwości ich pozyskać. Czy jednak Twoje zadanie było już skończone? Czy zabicie kultystów przerwało tajemniczy rytuał?

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Czerwiec 2014, 14:54:06 »
Mimo, ze kultyści zostali pokonani, a ich rytuał został przerwany nie byłem pewny, czy zło zostało pokonane. Zacząłem badać grób.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Czerwiec 2014, 15:13:06 »
I dobrze zrobiłeś, bo wewnątrz grobu znajdowały się przedmioty, które potrzebne były do ukończenia rytuału. Sztylet ze stali, szczypta soli, ciało pomazane krwią kultystów oraz wyrysowany symbol wokół grobu. Jeśli zjawi się tu więcej kultystów, rytuał może zostać dokończony.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Czerwiec 2014, 15:39:02 »
Z grobu zabrałem sztylet, sól rozsypałem po całym grobie. A tajemniczy symbol starłem butem.
-No wszystko jest już w porządku.
Po ponownym sprawdzeniu i wyszedłem z katakumb.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Czerwiec 2014, 15:42:40 »
Po wyjściu z podziemi czekała Cię jeszcze jedna przykra niespodzianka. Kościół stanął w płomieniach, prawdopodobnie ktoś od zewnątrz go podpalił. Miałeś niewiele czasu, aby zaregował, strop powoli zaczął się zawalać, a ogień zaczął przedostawać się do środka.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Czerwiec 2014, 10:30:09 »
Nie miałem innego wyboru, zacząłem biec w kierunku wyjścia z sanktuarium.  Biec tak szybko jak tylko mogłem. Musiałem uważać na to, aby strop nie zwalił mi się na głowę, a wszechobecny dym nie ułatwiał mi zadania.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Czerwiec 2014, 11:32:09 »
Kiedy dobiegłeś do drzwi, zauważyłeś, że są one zaryglowane z drugiej strony. Widocznie komuś bardzo zależało, żebyś nie opuścił tego miejsca żywy. Miałeś do wyboru jeszcze kilka opcji ucieczki, a czas nieubłaganie działał na Twoją niekorzyść.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Czerwiec 2014, 11:53:20 »
- ZA ZARTATA!
Krzyknął Julian, po czym wyskoczył oknem.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Czerwiec 2014, 11:58:06 »
Delikatnie się poharatałeś, ale uniknąłeś niszczycielskiego ognia. Teraz Twoim zadaniem było wrócić do miejsca rekrutacji i zdać raport paladynowi. Po napastnikach nie było ani śladu, cmentarz emanował spokojem, nie czułeś już żadnej złej aury. Zginęła ona w płomieniach razem z sanktuarium.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Czerwiec 2014, 12:40:12 »
Mimo potężnej eksplozji i spadających wokół odłamków otrzepałem się z kurzu i pyłu i pomaszerowałem do punktu rekrutacji. Tajemnicza aura zniknęła. Dobra robota Julianie.
Po dotarciu na miejsce zdałem raport paladynowi:
- Sir! Po dotarciu na miejsce ,od razu wyczułem tajemniczą, złą aurę, która była odczuwalna od kiedy wszedłem na teren cmentarza. W czasie rozpoznania po terenie zaatakowały mnie  dwa zombie. Z ułożenia kurhanów na planie koła wywnioskowałem, że tajemnicza aura musi pochodzić z środka koła, a było nim sanktuarium. W nim aura była coraz silniej odczuwalna. Na ołtarzu znalazłem ślady krwi, które prowadziły do katakumb. W nich został przeprowadzany tajemniczy rytuał przez trójkę kultystów. Zostali oni zabici, a ślady rytuału zniszczone. Niestety ktoś chciał mi przeszkodzić w powrocie do miejsca rekrutacji. Sanktuarium zostało podpalone, musiałem ratować się wyskokiem z okna.

///Wiem, że troszkę podkoloryzowałem początek, ale przypomniał mi się motyw znany z filmów akcji : )

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Czerwiec 2014, 13:41:33 »
- Spisałeś się bracie, witam z powrotem w domu. Zgłoś się jeszcze raz do punktu rekrutacyjnego. Tam pokierują Cię do kapitularza, gdzie Wielki Kanclerz będzie Cię oczekiwał.

Wyprawa Zakończona!

Opis: Julian chcąć wrócić w szeregi Bractwa ÂŚwitu został wyznaczony, aby rozwiązać problem na pobliskim cmentarzu. Udał się do miejsca i pokonując dwa zombie, rozeznał teren i wkroczył do sanktuarium, które stanowiło sedno problemu. Tam, badając ołtarz, odnalazł ślady prowadzące do katakumb, gdzie przerwał rytuał przeprowadzany przez trzech kultystów zabijając ich. Opuszczając świątynię napotkał pożar, który utrudnił mu zadanie do tego stopnia, że musiał ratować się wyskokiem z okna, ponieważ drzwi były zaryglowane. Powrócił do punktu rekrutacyjnego Bractwa, zdając raport.

Talenty:
Aktywność: 1 srebrny talent
Opis: 1 brązowy talent
Walka: 1 złoty talent (+ 1 złoty talent za bonus rasowy)
Bonus pieniężny: 175 grzywien
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec 2014, 15:24:06 wysłana przez Morean »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Czerwiec 2014, 14:02:25 »
//Przejrzyj zasady bo coś Ci się zakurzyły.


http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Zasady_uczestnictwa_w_wyprawie
Cytuj
Za każdy otrzymany talent gracz otrzymuje premie grzywien. Premii nie wliczamy za talenty z bonusu rasowego.
Za każdy 1 brązowy talent gracz otrzymuje 25 grzywien.
Za każdy 1 srebrny talent gracz otrzymuje 50 grzywien.
Za każdy 1 złoty talent gracz otrzymuje 100 grzywien.


http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Umiej%C4%99tno%C5%9Bci_rasowe#Ulubieniec_bog.C3.B3w
Cytuj
Dodaje bonus +1 do najwyższego otrzymanego w wyprawie talentu. Po otrzymaniu za wyprawę 3 brązowych talentów i 1 srebrnego talentu. Mistrz Gry doliczy bonus w postaci 1 srebrnego talentu.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Czerwiec 2014, 15:22:47 »
//Przepraszam, już poprawiam.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Czerwiec 2014, 17:53:12 »
//Użytkownika "Król Julian" brak w spisie talentów, brak też nazwy postaci w podsumowaniu. Tak więc jak gracza interesuje to, by mógł dostawać talenty niech prześle aktualizacje do spisu.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Czerwiec 2014, 12:01:16 »
//Ostatni raz upominam gracza, brak nadesłania aktualizacji. Nie wiem komu dopisać talenty do spisu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Cmentarz
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Czerwiec 2014, 12:01:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top