Autor Wątek: Twoja historia Gothic 5  (Przeczytany 1923 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Twoja historia Gothic 5
« dnia: 27 Maj 2014, 21:46:09 »
Nie wiem, czy był już taki temat, ale chyba nie, bo ten drugi jest inny niż mój.

No, ale dobra, kiedyś przeglądem gothicpedie i zauważyłem tam wątek w którym każdy pisał swój pomysł historię w Gothic 5. Pomysł mi sie spodobał, więc zakładam ten temat. Jedyne co musicie zrobić, to uaktywnić zmysły gracza. Liczę na wypowiedzi powiązane z uniwersum gothica i bez jakichś nowych dziwnych stworów

- Informacja
-Możecie używać obu bezimiennych dodać jakąś wyspę itd, ważne, żebyście się dobrze bawili przy pisaniu.
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2014, 21:51:28 wysłana przez Thor Grom »

Offline pikaxpl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno,
    • Karta postaci

Odp: Twoja historia Gothic 5
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2014, 22:54:04 »
Chciałbym aby była możliwość pływania statkiem pomiędzy kontynentami a wyspami itd. i aby Bezi wrócił po Uriziela :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twoja historia Gothic 5
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2014, 22:54:04 »

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Twoja historia Gothic 5
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec 2014, 21:00:05 »
Chciałbym aby była możliwość pływania statkiem pomiędzy kontynentami a wyspami itd. i aby Bezi wrócił po Uriziela :)
Fajnie, że ktoś napisał, ale mogłeś trochę tą historię rozpisać, gdzie się udaje bezi, który bezi i z kim walczy. Może sam coś na dniach dodam.

Offline pikaxpl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno,
    • Karta postaci

Odp: Twoja historia Gothic 5
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwiec 2014, 20:10:05 »
Fajnie, że ktoś napisał, ale mogłeś trochę tą historię rozpisać, gdzie się udaje bezi, który bezi i z kim walczy. Może sam coś na dniach dodam.
Całość odbywa się po wydarzeniach Arcanii Fall of Settarif.
Król Rhobar III. Zmierzch Bogów niespodziewanie dobiegł końca. Beliar osobiście pojawia się w świecie ludzi. Innos Też. Innos Ginie z rąk swego brata. Adanos posyła Bezimiennego wraz z Magami Wody oraz przyjaciółmi aby ostatecznie pokonali Beliara i jego sługi. Sprzymierzone wojska Nordmarczyków , Myrtańczyków , Argaańczyków i Orków toczą walki na wszystkich kontynentach i wyspach. Ostatecznie Bezimienny wraz z Xardasem pokonują złego Boga Bezimienny za pomocą Uriziela i Oka Innosa a Xardas za pomocą Szponu Beliara.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twoja historia Gothic 5
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwiec 2014, 20:10:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top