Autor Wątek: Kill dem oll!  (Przeczytany 19104 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Kill dem oll!
« dnia: 22 Maj 2014, 11:23:44 »
Nazwa wyprawy: Kill dem oll!
Prowadzący wyprawę: Aragorn
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Musk , dowolna broń na 50% , 1 osoba-medyk
Uczestnicy: Aragorn, Kharim Kazama aep Gorem, Lucjan Vilfid, Funeris Venatio, Szeklan z Tihios (Darkmodders), Gorn z Rivi, Devristus.


Kharim święty mściciel bractwa udał się w nowej zbroi już do Ekkerund. W oczekiwaniu, aż reszta kompani również do niego dołączy poszedł prosto do karczmy gdzie przesiadywał Tyrr. Krasnolud wchodząc przywitał się. - Witaj Tyrr. Widzę, że jestem pierwszy a gdzie się podziała reszta?. A z resztą pewnie zaraz się zjawią.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2014, 16:59:02 wysłana przez Kharim Kazama aep Gorem »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2014, 11:31:11 »
Funeris Venatio dotarł do Ekkerund chwilę przed południem. Między wyjazdem z siedziby Bractwa ÂŚwitu, a dotarciem do Ekkerund, odwiedził jeszcze stolicę - Efehidion. W zbrojowni zaopatrzył się w srebrny sztylet, którym chciał nauczyć się posługiwać, chociażby pobieżnie. W mieście takim orężem potrafił biegle posługiwać się niejaki Jan, u którego człowiek chętnie pobierał już wcześniej nauki. Bardzo możliwe, że umiejętność walki sztyletem bardzo się przyda podczas nadchodzących dni. Niebezpiecznych dni, jak się spodziewał, słusznie zresztą.
Gdy dotarł do karczmy, gdzie wyznaczono punkt zborny tejże wyprawy, ujrzał na miejscu Kharima, członka Bractwa. Nowo mianowanego ÂŚwiętego Mściciela w swej nowej, wypindzlowanej zbroi.
- Witaj, bracie- podszedł do krasnoluda, uściskując mu prawicę. - Jestem Funeris Venatio, zwany przez przyjaciół Poetą. Niedawno i ja dołączyłem do Bractwa ÂŚwitu, ku chwale Zartata. Mam nadzieję, że kompania braci przyniesie chlubę zakonowi.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2014, 11:31:11 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2014, 11:36:46 »
Krasnolud mocno ścisnął dłoń niejakiego poety. - Witaj rekrucie. Jestem Kharim Kazama aep Gorem do usług. Kharim przywitał się tak, jak już od dawien dawna to robił. - Teraz poczekamy na resztę towarzystwa. Mam nadzieję, że podołasz temu zadaniu. Wiedz, że będę Cię bacznie obserwował i wyciągał wnioski. Pamiętaj również, że to starsi pierwsi wyciągają dłoń. Krasnolud pouczył człowieka zasad, które pewnie znał.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj 2014, 11:41:49 »
- Czyż to nie nasze piękne anielice niedawno twierdziły, że wobec Zartata wszyscy jesteśmy równi, jako Ci braci właśnie? Bractwo ÂŚwitu jest emanacją królestwa niebieskiego na ziemi, z tego co mi wiadomo. Jesteśmy równi wobec boga. Wybacz mi jednak, jeżeli uraziłem Cię swoim zachowaniem, Kharimie. - Skłonił lekko głowę na znak, że kultura osobista nie jest mu obca.
- Mogę się do Ciebie zwracać w ten sposób? - dodał po chwili, gdy użył imienia krasnoluda.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2014, 11:46:35 »
- Oczywiście, możesz się do mnie zwracać po imieniu. Proszę również, żebyś mnie nie pouczał w kwestii zasad. Następne słowa wypowiedział w milczeniu w kierunku poety. - Słuchaj, o tym co się w bractwie dzieje i kto nam pomaga nie mówimy na cały głos. Chyba rozumiesz, że wróg ma uszy wszędzie nawet tutaj. Tak, że cicho. Z kolei następne słowa wypowiedział normalnie. - Nie wiem, czy wiesz ale jestem również pułkownikiem w bractwie, a Lucas jest naszym generałem.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Maj 2014, 11:56:08 »
- Nie wydaje mi się, bym powiedział coś, co nie jest ogólnie dostępna informacją. O poufności nie musisz mnie pouczać, znam tę zasadę. A co do pouczania Ciebie, wybacz. Nie miałem takiej intencji. - Uśmiechnął się, naprawdę szczerze. Górował wzrostem, więc musiał patrzeć na krasnoluda z góry. Przyjrzał się pobieżnie jego zbroi, którą król zakupił ostatnio od kupców na wadze miejskiej. Mocna, wytrzymała, dostojna. Robiła wrażenie.
- Znane jest mi twoje stanowisko - dodał, gdy Kharim opowiadał mu o swojej randze.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maj 2014, 12:03:48 »
- Właśnie zdradziliście że macie anielice u siebie kołki. Rycerze chędożeni kurwa mać... Powiedział żartobliwie Tyrr.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maj 2014, 12:10:40 »
- Widzisz właśnie o tym mówiłem człowieku, a teraz wszystko poszło w pizdu. Następnie zwrócił się do Tyrra. - Uspokój się bracie krwi. Dopóki nic nie powiesz, to będzie dobrze. W rzeczy samej obaj byli krasnoludami, ale oczywiście z innych matek. Kharim również liczył na dyskrecje Tyrra.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Maj 2014, 12:17:17 »
- Nie powiedziałem, że mamy anielicę, gdyż takiej jeszcze nigdy nawet nie widziałem - odparł ze spokojem Funeris. Powiedziałem za to, że wszyscy jesteśmy równi. Twierdzą tak anielice, których słowa można odnaleźć w bibliotekach stolicy. Co wy, w życiu nie czytaliście ksiąg? - Ostatnie zdanie wypowiedział z naprawę szczerym zdumieniem.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Maj 2014, 12:24:19 »
- W rzeczy samej Funeris. W księgach bractwa również jest o nich, czyli zasadach napisane. Ostatnio mam dużo na głowie. Zmieniając temat, gdzie do jasnej anielki jest Aragorn?. On ma całą akcją dowodzić, a jego ani widu ani słychu.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2014, 12:30:14 »
- Aragorn Tacticus? Hrabia, baron? Dobrze kojarzę?
Funerisowi jedynie obiło się o uszy to imię. Wiedział, że prowadzi kompanię handlową, którą ostatnio odwiedził. Posiadał także nadania ziemskie na południowym-zachodzie Valfden. Do tego było coś jeszcze... Kolor skóry? Możliwe. Ktoś twierdził, że Aragorn, to murzyn. Niewielu się tutaj takich spotykało, trzeba przyznać. Głównie widywało się śniade, blade, opalone, czy inne takie karnacje - ale jednak zawsze około-białe.
Tak, Aragorn na pewno był murzynem. Tak gadał ten karczmarz, u którego był drugiego dnia po zakwaterowaniu w Efehidionie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Maj 2014, 12:38:38 »
- Tak dokładnie ten. Oczywiście nie wiesz chyba, że on jest czarnym draconem. Dracon to coś podobnego do smoka, tylko znacznie mniejszy od swoich przodków, ale skubani mają skrzydła i potrafią długo żyć. W przypadku Aragorna ten nie posiada skrzydeł, bo je stracił w walce jakiś czas temu, co i tak nie zmienia faktu, że bestia jest piekielnie silna i dodatkowo potrafi czarować. Kharim miał nadzieję, że w miarę dobrze wytłumaczył wszystko człowiekowi.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Maj 2014, 12:47:55 »
//Na litość Zartata, nie opowiadaj tego, co piszę w opisach myślo-podobnych! :D Miałem taką zajebistą scenkę do tego ułożoną... <Funeris_zły_mocno>

- Słyszałem o draconach. Nie miałem okazji spotkać jeszcze żadnego, chociaż w królestwie Valfden kilku ich pewnie żyje. To prawda co mówią o mieczu Aragorna? Wypizgator, czy jakoś tak. Naprawdę jest najprzedniejsza klinga z czarnej rudy? - naprawdę interesował go miecz dracona. Podobno tnie żelazo jak dobra siekiera drawala młode gałązki.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Maj 2014, 12:53:26 »
- Miecz z tej rudy na pewno, a jak go nazywa to już jego sprawa. Do tej pory nie znaleziono lepszej rudy od czarnej, więc ma jeden z lepszych mieczy na Valfden.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Maj 2014, 13:04:13 »
Szeklan wpadł do Tyrra gdzie przesiadywapi wszyscy. Zdyszany oparł sie o drzwi i patrząc na reszte powiedział:

-Jestem gotowy. Chyba dużo sie nie spóźniłem panowie

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Maj 2014, 13:07:04 »
- De facto nie spóźniłeś się ani trochę. My się chyba nie znamy- dodał po chwili. - Funeris Venatio, Bractwo ÂŚwitu. Miło mi. - Czekał na reakcję przybysza.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Maj 2014, 13:08:41 »
- Nie musze siedzieć cicho. Jestem lojalny Ekkerund nie Valfden. Wy Valfdeńczycy często zapominacie że Ekkerund jest niepodległe. Obruszył się Tyrr. Wtedy też do karczmy wszedł Aragorn, brzęcząc czarną jak smoła zbroją i obwieszony bronią jak choinka bombkami.
- Vivat Carco Torronor. Rzucił na powitanie mając świadomość że prawdopodobnie tylko Tyrr go zrozumie.
- Nihil est victoria dulcis Aragornie.
- Widzę że prawie wszyscy są, witajcie.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Maj 2014, 13:11:22 »
-Szeklan z Tihios- powiedział podając mu prawice. -Też tak jak ty należe do Bractwa.- powiedziałem z uśmiechem

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Maj 2014, 13:11:36 »
- Witaj kolejny rekrucie bractwa. Krasnolud się przywitał, bo w końcu  go znał, a następnie chwilę się zamyślił. To wygląda na wyprawę bractwa. Cholera sami członkowie mojej organizacji, a jako najstarszy będę musiał ich pilnować, żeby sobie krzywdy nie zrobili. Masakra. Kiedy ujrzał Aragorna wchodzącego przywitał się z nim, co wytrąciło go od myślenia. - No w końcu się zjawiłeś. Witaj czarny draconie.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Maj 2014, 13:14:36 »
Nie dało się nie zauważyć wchodzącego smoka. Dracon, czy smok w czystej postaci - jaka to teraz różnica? Potężny, dostojny, hardy. Urodzony szlachcic.
- Hrabia Aragorn Tacticus, jak mniemam? Miło mi poznać i powitać. Funeris Venatio, jeżeli mogę się przedstawić. - Znowu skinienia głową, tym razem takie, jakim częstuje się szlachetnie urodzonych. Albo szlachetnie nabytych, różnie to bywa w życiu.

Nieco wcześniej do Szeklana powiedział:
- Nie rozeznaję się jeszcze we wszystkich członkach zakonu, wybacz. Miło Cię poznać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Maj 2014, 13:14:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top