Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Czy to bug ?  (Przeczytany 1404 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

[ROZWIÂĄZANY] Czy to bug ?
« dnia: 02 Maj 2014, 02:38:42 »
Więc tak, ubiłem smoka bagiennego i kamiennego, tera poszedłem zgodnie z tym co powiedział Orik, na ognistego,smok powiedział coś tam o Dworze Irdorath, a on tego raczej nie powinien mówić, tylko lodowy. I po tym jak go ubiłem, poszedłem naładować oko, i wyruszyłem na lodowego i tera mój problem się zaczyna, bo jak zaczynam z nim rozmowę mam tam z nim jakieś 2 dialogi, i zazwyczaj po zakończeniu wszystkich dialogów, pisało "KONIEC" i potem smok pierdzieli że moc oka się wyczerpała. I tutaj własnie tego nie było, nie pokazał się koniec, ani smok nic już potem nie gadał. Po czym stał i nie walczył, dopiero jak go uderzyłem, jednak nic mu nie brałem.
Dlatego muszę wiedzieć czy to jakiś bug? , miałem save przed ubiciem jeszcze ognistego, dlatego spróbowałem pierw zabić lodowego, ku zdziwieniu okazało się że to on powiedział teraz coś o tym Dworze Irdorath. Jednak potem znowu jak poszedłem na ognistego to również nic mu nie brałem i nie było tego "KONIEC" i nic nie gadał że moc oka się wyczerpała.
Dodam jeszcze że poza biciu tego smoka co mówi o Dworze Irdorath, u Garonda była kwestia że zabiłem wszystkie smoki, a tak naprawdę został jeszcze 1. Jeżeli jest jeszcze możliwość wyłączenia np poprzez "MARVIN" nieśmiertelności u tego smoka, to mile widziany był by taki kod.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2016, 21:29:52 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline dafort

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy to bug ?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2014, 22:07:05 »
Ostatni jest lodowy. Moze pogadaj z tym ktoryms paladynem (w sali Garonda bodaj stoi), gdzie sa jeszcze smoki i to doda jakis wpis w dzienniku, zanim idziesz ubic tego trzeciego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy to bug ?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2014, 22:07:05 »

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Czy to bug ?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj 2014, 23:21:29 »
Dobra już sobie jakoś poradziłem, to bug był po prostu, na szczęście miałem save jeszcze przed kamiennym smokiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy to bug ?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj 2014, 23:21:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top