Autor Wątek: Relikty przeszłości  (Przeczytany 6236 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Relikty przeszłości
« dnia: 05 Maj 2014, 21:54:51 »
Nazwa wyprawy: Relikty przeszłości
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: bycie Mogulem, Dragosanim, lub Thorem Gromem
Uczestnicy wyprawy: Mogul, Dragosani, Thor


Ork postanowił odwiedzić starego przyjaciela, który po ostatnich wydarzeniach dosyć ucichł. Przyszedł do jego siedziby w Atusel gdzie zlecał różne wyprawy różnym ludziom. Po przywitaniu usieli przy kuflu piwa.
- Jak ręka?
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2014, 22:35:53 wysłana przez Mogul »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2014, 22:07:01 »
- Niby zagojone. - Biały ork podniósł lekko kikut. - Krew tego wampira naprawdę pomogła. - Popił piwka i skrzywił się lekko. - Chociaż rwało okropnie na mrozy. - Znów popił piwa, gdyż było wyborne.
- A właśnie. Widziałeś gdzieś ostatnio Dragosaniego? - zapytał. - Wysłałem go niedawno na misje z jakimś nowym, ale musiałem odwołać ich. Musiałem sprawdzić nowe informacje. Lecz teraz już przydałby się ktoś do wykonania jej - wyjaśnił.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2014, 22:07:01 »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2014, 22:09:03 »
- Ostatni raz widziałem go w pakcie, zaczęliśmy dyskusje na temat tego co się wydarzyło, ale jej nie skończyliśmy. Co im kazałeś zrobić?

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2014, 22:18:47 »
- W sumie proste zadanie. Mieli odszukać kupca, który handlował starymi artefaktami naszego ludu. Z tym, że... - zaczął wyjaśniać Oczko. Dokładnie w tym momencie, CAÂŁKOWICIE przypadkowo próg siedziby zwiadowcy przekroczył Dragosani.
- O, witaj Mogul, Oczko. - Spojrzał badawczo na obu orków. - Zanim wszedłem słyszałem coś o tych artefaktach... wiadomo coś? - zapytał białego.
- Ehm... - odchrząknął Oczko. Zbieg okoliczności iście nietypowy. Brakowało jeszcze, aby nagle, całkowicie przypadkowo zjawił się i Thor.
- No to ten handlarz... cóż, wygląda na to, że może być zamieszany w coś więcej, niż handel artefaktami. Dostałem informację, że jakiś czas temu spotkał się z grupą naszych. Pozyskał w ten sposób kolejne relikty, głównie jakieś pamiątki, nic o jakiejś wielkiej wartości. Jak pozyskał, tego nie wiem. Ukradł, kupił... chociaż nie wyobrażam sobie, aby ktoś z naszych ot tak sprzedawał takie rzeczy. Ale do rzeczy! - Uśmiechnął się na tę jakże zabawną grę słów. - Krótki czas po tym, ta grupa orków zniknęła. Po prostu, nie ma, jak kamień w wodę i mauren w ciemnej kopalni. - Klasnąłby dłońmi, aby podkreślić efekt, ale cóż...

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maj 2014, 22:25:22 »
Za Dragosanim podążał Thor, więc gdy zobaczył, że wchodzi do znanego mu budynku postąpił tak samo. Lekko zaglądając do pomieszczenia zauważył starych kompanów, chcąc się przywitać przystąpił próg budynku i odezwał się spokojnym głosem:
-Witam, widzę, że jest tu jakieś małe zebranko, czy mógłbym się dołączyć?

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2014, 23:01:00 »
- Niech zgadnę, to ten młodzik? Siadaj. Rzekł do człowieka.
- Kotek, bądź tak dobry i rozlej Dragosaniemu i Thorowi jeśli dobrze pamiętam po kuflu, o suchym pysku mamy siedzieć? Wyszczerzył kły.
- Może to mieć związek z Nocną strażą?

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Maj 2014, 23:06:21 »
Orczy kotek grzecznie nalał piwa Thorowi i Dragowi. Wampir usiadł przy stole i pociągnął łyk.
- Ach, dzięki. Tego mi było trzeba - stwierdził i beknął sobie. A co!
- Hmm... - zamyślił się Oczko. - No w sumie możliwe. Albo i nie. Ciężko tak spekulować. Ktoś musiałby gościa znaleźć i wypytać. - Wcale nie zaakcentował słowa "ktoś" i nie spojrzał w tym momencie na trójkę gości. Wcale. Tak się mogło tylko wydawać obserwatorom.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Maj 2014, 00:38:24 »
-Dziękuję ci...-Thor przez chwilę wpatrywał się w orka, po czym nagle powiedział-...Mogul-Po czym wziął kufel i wypił potężnego łyka, kładąc kufel na blacie stołu, odwrucil się jednocześnie w stronę Oczka. Przez chwilę patrzył na niego wzrokiem bojowym, po czym odezwał się ironicznym głosem-Czyli tym razem też poszukiwania?
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2014, 00:41:18 wysłana przez Thor Grom »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Maj 2014, 00:41:07 »
- Coś jeszcze o nim wiesz Oczko? Zapytał orka po czym skierował się do Thora tonem arystokraty.
- Pragniesz wybaczyć, ale nie przypominam sobie byśmy się kiedyś spotkali. Skąd mnie znasz?

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Maj 2014, 00:44:29 »
Cóż, trudno nie zapamiętać czerwonego orka i to w dodatku wysoko postawionego,a zresztą w każdym mieście i wsi są plotki, tu także.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Maj 2014, 01:17:42 »
A Dragosani stłumił śmiech napadem kaszlu, gdy usłyszał arystokratyczny ton Mogula. Aby jeszcze bardziej zamaskować rozbawienie napił się zaraz po tym piwa.
- Może być ciężko go wytropić - stwierdził po namyśle Oczko. - Nie siedzi w jednym miejscu. To podróżny handlarz. Ostatnio sugerowałem zacząć w stolicy i teraz też to proponuję. Zawsze to jakiś punkt zaczepienia, bo na pewno prowadzi tam też interesy. -

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Maj 2014, 01:46:48 »
- Czyli znów będę musiał trochę poudawać, wiesz że tego nienawidzę, prawda? Ale nie mogę pozwolić by kolejni orkowie znikali. Jeśli rzeczywiście to ma z tym związek, to odnajdę tego handlarza za wszelką cenę. I przyniosę ci jego głowę. Wcześniejszy ton mógł sugerować, że teraz Mogul żartował. Ale Oczko wiedział, że ork w tym momencie mówił całkiem serio.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Maj 2014, 12:41:31 »
- Nooo wieeeem - odparł przeciągająco Oczko. - Ale dobrze ci to wychodzi. No i nie musisz przecież sam całej szopki odgrywać. - Zerknął na Dragosaniego i Thora. - Możemy na was liczyć? - zwrócił się do nich.
- Nie lubię zostawiać niezakończonych spraw - odpowiedział wampir.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Maj 2014, 15:20:30 »
Thor uśmiechnął się lekko i powiedział:
-Wtedy mogłeś na mnie liczyć, więc i teraz możesz.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Maj 2014, 22:18:48 »
- To chyba nie ma na co czekam, ruszamy chopcy

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Maj 2014, 22:24:45 »
Drago, Thor i Mogul dopili piwo i pożegnawszy się z Oczkiem, wyruszyli w drogę. Przed wyjściem z Atusel wstąpili jeszcze do stajni, aby wziąć konie. Przecież nie będą treptali pieszo do stolicy, jak jakieś dzikusy. Tak więc wyjechali z miasta i skierowali się w stronę Efehidon. Było całkiem przyjemne wczesne popołudnie. Wiosenne słońce świeciło na niebie, ptaszki śpiewały, a wampir klął pod nosem. Słowem sielanka. Jechali traktem przez jasny las. Co jakiś czas mijali ich inni podróżni. Ot, jakiś wóz z jakimiś towarami, ot ktoś na koniu, czy też nawet pieszo.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Maj 2014, 22:31:30 »
- To co o mnie słyszałeś zostawiłem sobie na deser, powiedz coś o sobie Thorze.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Maj 2014, 22:41:20 »
-Skoro chcesz, to czemu nie. No więc tak, jestem młodym Maurenem szukającym sensu życia w bitwie i szkoleniu się, mam zamiar zostać nekromantą, lecz to mi chwilę zajmnie, ponieważ nic nie wiem o Próbie Cienia, pracowałem dla Georga, i nauczyłem się kuć broń, co wykorzystam do zarobku, bądź do przygotowania się do Próby. Hmm, wydaje mi się, że mniej więcej wszystko, teraz ty mi o sobie opowiedz Mogulu, wyprawa bez poznania kompana, jest nic nie warta.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Maj 2014, 22:52:14 »
- Kolejny śmiałek który chce próby cienia? Czemu wy tak się rzucacie w objęcia śmie... Przerwał, spojrzał na Dragosaniego i zrobił skwaszoną minę. On nie powinien zadawać takich pytań, skoro sam przyjął zabójcze mutageny. To było przecież samobójstwo!
- Jeśli potrzebujesz szkolenia w bitwie, to mogę podszkolić cię trochę oraz przygotować do próby cienia. Posiadam dosyć rozległą wiedzę o demonach, mniejszą o duchach gdzie to u nas jest raczej nic niezwykłego. Przerwał chwilę zastanawiając się.
- Nie wiem co mam o sobie powiedzieć, to zależy co o mnie ludzie mówią to mogę się do tego ustosunkować.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Maj 2014, 23:01:40 »
-Jeśli mógłbyś, to chętnie bym przyjął pomoc w przygotowaniu się do próby, ale czy wiesz coś o rudach, bo wiem, że niebieska dodaje chyba energii magom, ale nie wiem, jak na przykład działa szara i reszta, a nigdy nie wiadomo co mnie spotka. A co do ludzi i ich plotek, to są raczej skąpe, ale wystarczające, żeby móc poznać opisywane istoty, w tym wypadku opisywanego orka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Relikty przeszłości
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Maj 2014, 23:01:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything