Autor Wątek: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi  (Przeczytany 6633 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Maj 2014, 20:51:45 »





Co do kopnięcia to zwykłe kopnięcie nie chodzi o załatwienie tylko że by np:Bolała go ręka czyli trudniej machałby miecze.Co do tego że stoją jak kukły już poprawiłem.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Maj 2014, 21:05:42 »
//Nie oto pytam, już pomijając ten fakt, kopniecie w rękę w jakikolwiek sposób byłoby wykonane, jest stosunkowo bolesne, wytraciło by z pewnością broń z dłoni, lecz także nie byłoby na tyle silne by nie wykonał żadnej akcji, mógłby zaatakować ciebie pięścią. Pamiętaj, ze każda czynność fizyczna wykonana tutaj jest tak jak by ktoś ciebie kopnął w rękę, bądź zadał ranę w prawdziwym życiu. Każde działanie postaraj się sobie wyobrazić jakie byłoby w skutkach w życiu realnym, to pomoże w działaniu i w wyobrażeniach następnych poczynań. Powiedzmy, że uznam to co napisałeś.

Gdy zrobiłeś unik, twoje cięcie chybiło go, gdyż twój przeciwnik wykonał potężny zamach an ciebie przechylając się do przodu, tym samym uniknął ciosu. bandyta którego zabiłeś raną gardła, raniąc zapewne arterie doprowadzając do błyskawicznego wykrwawienia. Cała ta akcja trwała sporo czasu, co pozwoliło Trablinowi dogonić ciebie.

Bandyta obrócił się i przygotował do zadania cięcia po skocie na twoje plecy, bowiem jesteś obrócony do niego plecami, wraz z wbitym w gardło bandyty mieczem. Trablin zaś wykonał skok na ciebie, chciał wskoczyć i wbić ci pazury w twoje gardło.

1x Bandyta
1x Trablin

Wszystko dzieje się blisko ciebie.

//Proszę abyś walkę przemyślał dokładnie i precyzyjnie, opisz porządnie ;) . Lepiej pisać rzadziej i z dużym zaangażowaniem, niż bezsensu "na odwal się".

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Maj 2014, 21:05:42 »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Maj 2014, 21:13:29 »
Widząc Trablina i bandytę atakujących w tym samym momęcie zrobiłem szybki unik przeturlając się na 4 m a następnie wykonałem piruet do tyłu będąc z dala od wrogów na 8 m.Obaj zawrócili i ruszyli w szarzy na mnie.Poczekałem aż będą na odległość 3 m i podbiegłem do bandyty.Ten wykonał cięcie w pierś które zablokowałem i z kontrowałem jego cios w ramię.W tym czasie Trablin Skoczył na mnie ja jednak zrobiłem unik a następnie dobiegłem do bandyty który oddalił się na 2 m i przebiłem jego ciało zabijając go.

0xbandyta
1xTrablin


//Czy teraz dobrze?

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Maj 2014, 21:23:10 »
//Tak, teraz dobrze.

Trablin wylądował na ziemi i widząc to zdarzenie przygotował się ponownie do skoku chcąc zadać ci cios pazurami, jednocześnie przygotował się do ugryzienia w gardło, by zarazić cię jego śliną.

1x Trablin

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Maj 2014, 11:23:30 »
Widząc Trablina który przygotowywał się do skoku przygotowałem się.Kiedy Trablin skoczył przeturlałem się na lewo,na 3 m a następnie odeszłem do tyłu.Byłem w odległości 5 m.Trablin jednak nie dawał za wygraną i zaczął biec.Poczekałem aż będzie w odległości 3 m a następnie dobiegłem do niego i zacząłem ciąć go w pierś,po skosię.Jednak Trablin próbował zadać cios pazurami,jednak odskoczyłem na 2 m.Następnie dobiegłem do niego i wbiłem mu miecz w pierś zabijając go.

0xTrablin


//Wybacz za te błędy na samym początku.Postaram się dokładnie teraz opisywać.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Maj 2014, 11:34:53 »
//Bardzo chaotycznie to opisałeś i ciężko jest to zrozumieć. Ale jest poprawnie. Popracuj nad opisami, ćwicz dużo opisywania walk ;) .

Trablin padł martwy od ostatniego ciosu. Zauważyłeś, że twoje rany mocno krwawią, ból jest wręcz nie do zniesienia, twój płaszcz oraz napierśnik są uszkodzone.

//Twoje odzienie otrzymuje status uszkodzony, proszę abyś zmienił statystyki płaszczu oraz napierśnika w karcie twojej postaci na takie:

Nazwa odzienia: uszkodzony napierśnik podróżnika
Rodzaj: napierśnik
Typ: zbroja miękka
Wytrzymałość: 2
Opis: Wyrobiony z 0,9kg skóry sambira, uszkodzony.

Nazwa odzienia: uszkodzony Płaszcz z insygnium kompanii "Pancerny Wiewiór"
Rodzaj: płaszcz
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 0,03kg bawełny, uszkodzony.

Wytłumaczenie statusów oraz wszelkie informacje o możliwości naprawy znajdziesz w zasadach gry, dokładnie w artykule: Pozyskiwanie przedmiotów -> Przedmioty użytkowe

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Maj 2014, 11:52:02 »
Pokonawszy wrogów przeszukałem 2 bandytów.A następnie zacząłem pozyskiwać trofea z trablina.


pozyskuję:

12 pazurów trablina
4 kły trablina



Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Maj 2014, 11:58:44 »
Z każdego bandyty pozyskałeś 10 grzywien, czyli razem 20, zaś trablin poza trofeami posiadał przy sobie 5 grzywien.

//Umiejętność podstaw łowiectwa pozwala ci także pozyskiwać trofea w postaci łusek, trablin posiada 1m2 łusek trablina, nie chcesz tego pozyskać?

//Wszelkie pozyskane trofea oraz nagrody z potworów zostaną ujęte w podsumowaniu wyprawy, proszę zatem abyś  nie dopisywał sobie tych rzeczy w ekwipunku, majątku ani domku przed zakończeniem wyprawy.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Maj 2014, 12:05:11 »
Pozyskałem jeszcze łuski Trablina,i ruszyłem w dalszą drogę.





//Wiem salazarze,co do łusek to tak chcę je pozyskać.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Maj 2014, 12:08:59 »
Z każdą chwilą czułeś się coraz słabszy, twoje odzienie było już całe od krwi, wiedziałeś, ze jeżeli nie opatrzysz rany i nie zatamujesz krwotoku to zemdlejesz na pustkowiu nim dotrzesz do celu.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Maj 2014, 12:13:29 »





//Znam umiejętność medyk ale czy nie potrzebuję jakiś przedmiotów.?

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Maj 2014, 12:23:04 »
//Umiejętność nabywana: Medyk
Potrafisz udzielić pomocy rannemu, jak i sobie samemu w przypadku rozcięć, złamań i stłuczeń. Wiesz jak szybko i sprawnie usztywnić złamaną kończynę, przeprowadzić amputacje zmiażdżonej kończyny i zatamować krwotok.
Funkcja - Możesz opatrzyć do jednej rany na post. W zakres Twojej wiedzy wchodzi opatrywanie poprzez zatamowanie ran ciętych mięśni, usztywnianie kończyn w przypadku złamań kości i amputacja. Nie potrafisz zatamować krwawienia z żył i tętnic. Nie potrafisz nic poradzić na krwawienie z organów wewnętrznych.

Można uznać, ze posiadasz materiały potrzebne do tego, typu bandaż, a nawet możesz wykorzysta do tego fragmenty ubioru bandytów, czy nawet zwojego płaszcza. masz dowolność w tym względzie. Pamiętaj jednak, ze opis opatrywania rany musi być realistyczny, jeżeli opiszesz mi, ze tamujesz krwotok za pomocą umiejętności medyk, to zapytam w jaki sposób itd. Każdą poznaną umiejętność musisz umieć opisać i logicznie zastosować. Masz dwie rany, jedną w boku kutą, 4 nakłucia od pazurów trablina, oraz jedną ranę ciętą po skosie na plecach.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #52 dnia: 03 Maj 2014, 12:28:31 »
Czując doskwierający mi bul wyjąłem bandaż i zacząłem działać.Najpierw za pomocą bandaża zatamowałem nakłucia od pazurów trablina żeby zatrzymać krwawienie.Po skończeniu owinąłem bandażem ranę ciętą na plecach aby zatrzymać krwawienie,i żeby było ze mną trochę lepiej.Po skończeniu ruszyłem w drogę.



//Dobrze?

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Maj 2014, 12:36:22 »
//W jaki sposób za pomocą bandaża wykonałeś to:

Cytuj
za pomocą bandaża zatamowałem nakłucia od pazurów trablina żeby zatrzymać krwawienie

//Możesz opatrzyć tylko jedną ranę na post, zgodnie z opisem umiejętności, zatem opatrzyłeś tylko ranę na plecach. Opisy pisz jak najdokładniejsze i precyzyjne, opis zatamowałem za pomocą bandaża tłumaczy mi, ze posiadasz bandaż, ale nie sposób w jaki zatamowałeś to krwawienie przy użyciu bandaża. Chcę byś to jak najlepiej zrozumiał i starał się postępować dalej rzetelnie i sumiennie na wyprawach ;) .

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #54 dnia: 03 Maj 2014, 12:42:54 »
Skończywszy z raną na plecach zająłem się tą od pazurów.Wziąłem bandaż i owinąłem ranę od pazurów.





//Teraz dobrze?.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #55 dnia: 03 Maj 2014, 12:47:56 »
Poczułeś się od razu lepiej, wiedząc że nie wykrwawisz się, lecz rany nadal bolą i sprawiają trudności w poruszaniu się. Koń spojrzał na ciepie i prychnął sobie przebierając kopytami w piasku.

//Gdy wyruszysz skądś dokądś pamiętaj o każdorazowym zamieszczeniu jak się poruszasz, gdyż automatycznie nie uwzględniając tego uznaję, że poruszasz się pieszo, a to wydłuży twój czas dotarcia do celu, w przypadku przemieszczania się po całej wyspie tak jak w tym przypadku do kopalni srebra, jest to dosyć znacząca różnica ;)

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #56 dnia: 03 Maj 2014, 12:52:15 »
Wsiadłem na konia i ruszyłem do kopalni.



//Dzięki za radę

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Maj 2014, 13:01:41 »
//Jako, ze walka trwała długo (dłużej niż przewidywany czas podróży) możemy przewinąć nieco czasu i uznać, że w końcu dotarłeś do celu...

Zbliżając się do kopalni zauważyłeś piękną drewnianą fortyfikację okalającą wejście do kopalni, była ona strzeżona przez parunastu strażników na drewnianym płocie, oraz dwójki strażników przy bramie wjazdowej. gdy pojawiłeś się na horyzoncie i straż kopalni zauważyła twoje zbliżanie się, od razu sięgnęli po kusze ładując je bełtami. Zaczęli celować w ciebie, jak to mieli w zwyczaju uważać każdego nieznajomego za zagrożenie.

- STAÆ! W IMIÊ JEGO WYSOKOÂŚCI, KRÓLA ISENTORA I AQUILA! - Wrzasnął do ciebie z 20 metrów. - KIM JESTEÂŚ I CZEGO TU CHCESZ! KTO CIEBIE PRZYSÂŁAÂŁ I W JAKIM CELU! TO MOEJSCE JEST MIEJSCEM STRATEGICZNYM NASZEGO KRÓLESTWA I BEZ POWODU NIE MOÂŻNA TUTAJ WKROCZYÆ! - Mówił donośnym głosem wrzeszcząc do ciebie.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Maj 2014, 13:04:21 »
-Spokojnie dobrzy ludzie jestem Gorn z Rivi członek bractwa świtu.Przybyłem tutaj z rozkazu Komisarza Georga Hertlinga.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Maj 2014, 13:06:28 »
Strażnicy odłożyli kusze słysząc kto ciebie tu przysłał.

- W jakim celu ciebie tu przysłał, co masz zrobić?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Maj 2014, 13:06:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything