Autor Wątek: Anvuś jest producentę!  (Przeczytany 1495 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Anvuś jest producentę!
« dnia: 18 Kwiecień 2014, 19:24:50 »
A przynajmniej stara się zostać takowym. Dlaczego ja wcześniej nie wpadłem na pomysł wątku tutaj? Zanim przejdę do sedna, najpierw troch historii.

Od zeszłych wakacji zacząłem interesować się produkcją muzyki via komputer. Ba, pamiętam że już wcześniej kiedyś, programy takie na moim dysku twardym istniały, coś tam podstaw liznąłem i nawet powstało moje coś na urodziny Tawerny Gothic, gdzie w ramach ówczesnego konkursu nawet zdobyłem nagrodę. Wracając jednak do mojego wątku, skupiłem się w tedy na produkcji muzyki do której jakoś było mi wtedy blisko, mianowicie rap i hip-hop. Zacząłem więc tworzyć własne pierwsze bity. 

Dość szybko jednak zacząłem skręcać w stronę muzki elektronicznej stricte. De facto rap jakiego słuchałęm też leciał na takich podkładach właśnie (odsyłam do gatunku Grime). I tak rozpoczął się mój flirt z muzyką dubstepową, grime'ową i trapową. Dubstepy normalne nie jakieś wiertary pojebane. Uwierzcie u źródła ta muzyka wyglądała inaczej. W ten sposób powstały następne dwa moje kawałki. Jeden pełnowymiarowy, ponad 3 minutowy, który osobiście podrzucam pod dubstep "Eazyy". Oraz drugi trapowo-grimeowy bardziej "Yeah".

Obecnie w mojej karierze (lol) ma miejsce pewien przełom. Od niedawna staram się nauczyć tworzenia własnych brzmień. Bowiem wszystko poprzednie wykorzystywało tzw. presety do syntezatorów. A więc gotowych ustawień, które generowały zaprojektowany przez kogoś dźwięk. Ja jakby tylko grałem i "komponowałem" (choć o chyba za duże słowo. Aranżowałem). Od teraz jeśli w moich produkcjach pojawi się jakiś dźwięk, będzie o dźwięk który na tych milionach pokręteł wykręciłem sam.

Zapraszam was do przesłuchania, oceny.


Także tu cały profil, o: https://soundcloud.com/ANVMUSIC
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2015, 13:57:19 wysłana przez Anv »

Forum Tawerny Gothic

Anvuś jest producentę!
« dnia: 18 Kwiecień 2014, 19:24:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything