Autor Wątek: Test kruka #7  (Przeczytany 3381 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Maj 2014, 11:53:30 »
Bez chwili zwłoki Faust ruszył za nim. Lawirował między stolikami podążał za mężczyzną, starając się z nim zrównać. W końcu wampir szedł tuż obok.
- Nie sądzisz, że o kimś zapomniałeś? Masz dług wdzięczności w stosunku do niektórych osób w tym mieście. I dobrze wiesz kim Ci ludzie są. Trochę ryzykujesz stawiając wszystko na jedną kartę. - ostatnie słowa Faust wyraźnie zaakcentował, nawiązując lekko do zainteresowań szulera.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Maj 2014, 22:59:19 »
-Nie mam pojęcia ile przegrałeś, ale niewiele mnie to obchodzi. W kartach może zdarzyć się wszystko...każdemu... To było jedyną odpowiedzią mężczyzny. Wyszedł z karczmy i zaczął iść uliczkami.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Maj 2014, 22:59:19 »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Maj 2014, 01:27:29 »
Wampir także wyszedł z karczmy, podążając krok w krok za swym celem. Uliczki stawały się mniejsze, ciaśniejsze, bardziej odludne. Faust szybkim ruchem chwycił za sztylet, którego szpic przyłożył sprawnym ruchem do pleców mężczyzny, wciąż idąc jego tempem.
- To nie ja tu przegrałem. Ostatnio odcinasz się od tych którzy wygrywać ci pozwolili. A tak nie wolno. - wypowiedział wampir bardzo przytłumionym głosem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Maj 2014, 18:55:06 »
-Nie zawsze dostajemy takie karty, jakie byśmy chcieli. I oni właśnie ich nie dostają. Może dam ci parę groszy, a ty sobie pójdziesz nim i dla ciebie okażą się one niezbyt trafne?

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Maj 2014, 01:19:58 »
Wampir uśmiechnął się błysnąwszy kłami. On nie odpuszczał, nie dawał się łatwo wystraszyć. Wyprostował swoją postawę pokazując, iż nie jest wątłym mężczyzną.
- Odważny jesteś, mnie karty nie obchodzą. Lepiej dla Ciebie, żebyś sobie jednak przypomniał o starych znajomych zanim, wytrącą Ci karty z ręki. Bądź prędzej ręce z kart. - wampir docisnął szpic sztyletu trochę mocniej.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Maj 2014, 14:31:30 »
-Dobra chłopczyku, trzymaj. - odpowiedział gracz i podał do tyłu mieszek z wygraną. -Ale żeby nie było, ostrzegałem cię.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Maj 2014, 20:55:28 »
Wampir chwycił szybko za mieszek, chowając go błyskawicznie za pas. Odsunął również sztylet od ciała mężczyzny.
- Widzisz. Podjąłeś dobrą decyzję. Tak na prawdę będzie Ci się lepiej pracowało. - odrzekł pouczająco Faust. Nie czekając dłużej, klepnął mężczyznę w ramię, po czym odwrócił się i odszedł. Po kilku krokach odwrócił głowę, spoglądając raz jeszcze na niego. Może dla bezpieczeństwa? Dalej ruszył uliczkami w stronę rynku.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Maj 2014, 22:11:53 »
W pewnym momencie na drodze pojawiło się dwóch nieprzyjemnie wyglądających gości. Nie zamierzali się raczej z tobą witać, ani rozmawiać o dzisiejszej pogodzie.
-To nasze miasto frajerze! - powiedział jeden.
-Właśnie, spadaj! - dodał drugi.

2x Bandyta

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Maj 2014, 19:23:45 »
- Wasz to jest chyba rynsztok w tym mieście. Tak mówią ludzie. - skwitowałem sięgając jednocześnie po swój kostur. Zawsze to bezpieczniej bronić się prawie dwumetrowym kawałkiem drewna. Na ich reakcję w wypadku takowego ruchu długo czekać nie musiałem szybko załapali, że to koniec pogawędki i ruszyli w moją stronę. Splunąłem tylko na ziemię, poprawiłem chwyt na rękojeści i poprawiłem postawę. Wiedziałem, że walka kosturem to nie będzie rozwiązanie długoterminowe. Gdy tylko pierwszy z nich zbliżył się na odpowiednią odległość zamachnąłem się i uderzyłem z całej siły, kierując kostur, poziomo w okolice jego żeber. Taki cios musiał odbić się na jego zdrowiu. Wybity z rytmu przeciwnik pochylił się nieomal tracąc równowagę, po czym ja nie tracąc czasu uderzyłem raz jeszcze od dołu, celując w jego głowę. Drugi z bandziorów zbliżał się niebezpiecznie, trochę chyba wystraszony machaniem badylem. Ja odłożyłem kostur na plecy i chwyciłem za sztylet. Był to dobry wybór, bowiem on także wyciągnął swój. Zdążyłem tylko sparować jego uderzenie zza głowy. Chciał chyba ciąć w moje ramię. Poprowadziłem rękę w  lewy bok, odsłaniając nieco przeciwnika. Po czym ciąłem poziomo w prawą stronę, mierząc  klatkę bandyty. Krew wylała się z rozcięcia, rana może i nie byłą głęboka, aczkolwiek musiała sprawić porządny ból. Odskoczyłem na chwilę by rozejrzeć się w okół.

//: Dawno nie grałem i nie wiem w sumie jaka jest pora dnia, bo w dzień chyba mam karę do finiszerów, więc nie chciałem szarżować. To nie moja stara postać..

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Maj 2014, 19:35:42 »
Pierwszy z bandytów padł nieprzytomny lub martwy. Nie miałeś akurat czasu sprawdzać. Drugi bandzior zraniony spojrzał się jeszcze na ciebie nienawistnym wzrokiem, potem rzucił okiem na kolegę i...dał drapaka. Zostałeś w uliczce sam. Nie licząc rzecz jasna cielska pierwszego napastnika.

//: Zaczęliśmy w nocy, więc uznaję że dalej on trwa pomimo upływu normalnych dni :P

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Maj 2014, 21:06:47 »
- No i dobra. - skwitowałem kiwając głową. Poszło całkiem sprawnie jak na moje ledwo wybudzone kości. Nie miałem zamiaru zostawać dłużej w okolicy. Otrzepałem ubranie, schowałem sztylet, sprawdziłem raz jeszcze czy woreczek ze złotem mi nie wypadł i ruszyłem przed siebie. Prosto na rynek, prosto do tajemniczej kobiety.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Maj 2014, 22:02:57 »
Tym razem już nikt nie zagrodził ci drogi, ani nie pojawił się nagle. Podobnym sposobem co wcześniej znalazłeś się między uliczkami rynku. Wśród jednej z nich pojawiła się i nieznana ci bliżej kobieta.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Maj 2014, 13:17:04 »
Podszedłem bliżej kobiety, mierząc ją od dołu do góry.
- Załatwione. Czy się na stałe nawrócił, nie wiem. Ale - tu przekazałem mieszek z pieniędzmi w ręce pięknej nieznajomej - swoje oddał. Pewny siebie koleś - stwierdziłem, kopiąc końcem stopy małą szczelinę między kostkami brukowymi.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Maj 2014, 21:05:06 »
-Ci ludzie są coraz odważniejsi. Trzeba będzie kiedyś zrobić coś o większym rozmachu i pokazać, że nie liczą się tylko oni. W każdym razie dobra robota. Masz trochę za robotę. Kobieta wręczyła ci trochę mniejszy mieszek. Naliczyłeś w nim 30 grzywien. -Bym zapomniała. Masz tu klucz. Idź alejką za mną, a potem przy najbliższym zakręcie wybierz ścieżkę w prawo. Znajdziesz tam zakratowane wejście. Reszty chyba się domyślasz, prawda słoneczko?

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Maj 2014, 21:12:37 »
- Uwielbiam gdy ktoś mówi do mnie w ten sposób. Paląca sprawa.- stwierdziłem, po czym ruszyłem za kobietą, obserwując jej hipnotyzująco, falujące biodra. Szedłem za nią aż nadeszła pora by skręcić w prawo. Zrobiłem, to z żalem. Jednak tylko z powodu widoków. Byłem pewien tego co robię. Kluczem otworzyłem sobie zakratowane przejście i ruszyłem dalej.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Maj 2014, 22:39:40 »
Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.
-Hej ty! Ty pewnie być nowy tutaj! Ja być strażnik tego przejścia! Ty musieć przejść mój test! Goblin wydawał się jak najbardziej poważny mówiąc to. Potraktował byś go tak, gdyby nie szaleńczy chichot po chwili. -ÂŻartowałem oczywiście. Zwą mnie Bombowym Rizzikiem. Wiesz, lubię się czasem rozerwać. - zaśmiał się ponownie. -W każdym razie jesteś tu, a więc witam cię w naszych szeregach. Nie mam za wiele czasu, więc jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Maj 2014, 09:24:18 »
- Bardzo mi miło. Nie mam pytań. - odparłem obserwując bacznie sylwetkę goblina. Charakterna postać, no i fajny młot. Klimat i atmosfera zaczynała mi się podobać. Nutka tajemnicy zawsze podbudowywała napięcie. Jednak stale zachowywałem spokój.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Maj 2014, 11:52:31 »
Wyprawa zakończona!

Podsumowanie: Faust zgłosił się po zadanie do tajemniczej kobiety na ulicach głównego rynku. Miał odnaleźć szulera w lokalnej karczmie i odebrać mu należność, którą był winny. Wampirowi nie zajęło to wiele czasu. Po zastosowaniu paru środków przymusu bezpośredniego, mężczyzna zwrócił pieniądze i oddalił się. Jednak Faust został napadnięty. Wykorzystując nabyte umiejętności pokonał jednego z bandytów i ranił drugiego. Tym sposobem pozbył się zagrożenia. Poinformowawszy zleceniodawczynie o powodzeniu misji, otrzymał klucz oraz wskazówki. Później udał się do kanałów, gdzie został przywitany przez Rizzika i włączony w szeregi Krwawych Kruków.

Zdobyte przedmioty:

Mieszek - 30 grzywien

Talenty:

Faust Nivellen
Walka - 1 brązowy talent
Opisy - 1 srebrny talent
Aktywność - 1 brązowy talent

Bonus pieniężny - 100 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #7
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Maj 2014, 11:52:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything