Autor Wątek: Odtwarzacze muzyczne  (Przeczytany 6335 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kristo

  • Gość
Odtwarzacze muzyczne
« dnia: 07 Lipiec 2006, 01:03:01 »
Zastanawiam się jakim programem odtwarzacie muzykę na swoich komputerach. Ja od początku użytkowania komputera stosowałem winampa, ale jakieś 2 miesiące temu przerzuciłem się na Foobar 2000. Windows Media Player'a nawet nie uruchamiam ;] . Znacie może jakiś inny dobry i ciekawy program do odtwarzania muzyki?

Foobar 2000 jest prostym programem do odtwarzania plików muzycznych. Obsługuje wiele formatów i jest prosty w użytkowaniu i również zajmuje niewiele pamięci. Może nie ma ładnych skinów jak Winamp czy WMP ale czy tylko o wygląd chodzić. Polecam z zapoznaniem się programu nieco bliżej na stronie.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 20:04:56 wysłana przez Arthas »

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2006, 18:35:14 »
Używam jedynie Quintessential Player a do filmów WMP i nie najgorzej mi z tym  
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 20:05:17 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2006, 18:35:14 »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lipiec 2006, 21:07:30 »
Ja słucham sobie muzyczki przy pomocy winampa  
A filmy ogladam w crystalplayer albo w allplayer
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 20:05:36 wysłana przez Arthas »

Offline Disturbed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lipiec 2006, 22:52:22 »
Ja używam iTunes. W sumie zacząłem go używać jak kupiłem Sobie iPoda i używam go do teraz. Wypróbuj go, ja myślę że jest najlepszy (używałem winampa, wmp, i kilku innych)

Pozdro
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 20:07:11 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lipiec 2006, 23:10:12 »
Do słuchania albumów czy mp3 używam foobara'a 2000...podoba mi się jego skromny interfejs oraz funkcjonalności, jeden z nielicznych programów który praktycznie nie używa pamięci.


A jeśli chodzi o pozostałe programy to używam jeszcze AllPlayer'a ale głównie do filmów, mało kiedy zdarzy mi się włączyć na nim jakąś muzę.


P.S.
A windows media player nie mam nawet zainstalowanego.  
« Ostatnia zmiana: 29 Marzec 2007, 22:15:49 wysłana przez IsentoR »

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Lipiec 2006, 08:44:12 »
Ja używam Foobar 2000, czasem nawet winampa.

Do filmów tylko AllPlayer, Sub Edit-Player i PowerDVD

A co do WMP zainstalowałem ale tak dla wyglądu ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 20:09:10 wysłana przez Arthas »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sierpień 2006, 22:13:43 »
Do odtwarzania muzyki używam Winampa, zachęca mnie do tego jego genialny wygląd (tysiące skinów) oraz bardzo przyjazny interfejs oraz ogrom funkcji :) Do filmów używam BestPlayera - prosty odtwarzacz klik klik i gitara ;]

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Sierpień 2006, 09:55:43 »
Ja już od wielu wielu lat uzywam tylko i wyłącznie jednego programu jakim jest: winamp. Jest sprawny i łatwy w obsłudze.

Najpopularniejsza i najlepsza odgrywarka plików dźwiękowych, przede wszystkim MP3. Potrafi sprawnie odgrywać muzykę zapisaną również w formatach MOD, MIDI i może obsługiwać napęd CD-Audio. Obecna wersja została wyposażona w funkcje odtwarzania plików wideo (AVI, DivX, MGP oraz WMV) oraz w funkcję crossfader, dającą efekt płynnego przejścia pomiędzy dwoma utworami. Skórki dla Winampa 3 zmieniają nie tylko jego wygląda, ale mogą także odmienić jego kształty.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpień 2006, 18:36:55 »
Ja używam winampa a właściwie dwuch winampów. Jednego gdy chce poprostu posluchać muzy (najnowszą wersje). A starszą gdy jestem w necie, bo tak bardzo nie spowalnia. Uwqażam, że winamp jest najlepszy.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Kwiecień 2007, 15:32:20 »
Osobiście od kiedy mam komputer (czyli 6 lat) używam Winampa. Wybrałem go między innymi dlatego że jest dość popularny i cieszy się zaufaniem. Jest on prosty w obsłudze i posiada przyjemny interfejs który możemy dopasować do swoich upodobań (w internecie są dostępne tysiące skórek). Prócz tego posiada wiele opcji i możliwość oglądania na nim filmów.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2007, 11:44:56 wysłana przez Visor »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lipiec 2007, 11:02:38 »
Ja on bardzo długiego okresu czasu (7lat) używam winampa i jest ok.Winamp jest prosty w obłudzie i ma dużo skinów o różnych tematykach (przez jakiś czas miałem skina z "Diablo II" ale mi się znudził), programik ten jest dość często aktualizowany (dobra nie za często) i nigdy się na niego nie skarżyłem no i chyba się skarżyć nie będę.

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Lipiec 2007, 13:09:37 »
Ja używam już od dłuższego czasu WMP 11, jestem z niego zadowolony, podchodzi mi w pasek z visty, i jeszcze ladnie się chowa. Poprzednio używałem Foobara, ale jakoś zacząłem używać WMP i tak zostało :) Podoba mi się, jest prosty itd.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Lipiec 2007, 08:47:20 »
Ja zaś używam programu iTunes. Dlaczego? Musiałem kupić sobie własny komputer. Zdecydowałem się na produkty marki Apple, tam zaś standardowym programem do odtwarzania muzyki jest iTunes, który jest bardzo funkcjonalny, przejrzysty i ciekawy.
Zamieszczam zdjęcie:

Przejdź do iTunes

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Lipiec 2007, 15:35:43 »
No oczywiście używam Winampa bo innych nie znam ( nawet sie tym nie interesowałem ). Jest prosty w obsłudze nawet laików. Mi on w zupełności wystarczy.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Sierpień 2007, 17:25:35 »
Ja do słuchania muzyki używam JetAudio.Odbiera wiele plików muzycznych, jest prosty w obsłudze i bardzo fajnie wygląda.Kiedyś używałem Winampa, ale znudził mi się jego wygląd i ogólnie znudził mi się ten program.Do filmów używam SubEditPlayer, ponieważ fajnie wygląda i można w nim wszystko zrobić  podczas oglądania filmów.Używam także MediaPlayerClasic, ponieważ obsuguje więcej formatów niż SubEditPlayer.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Sierpień 2007, 08:38:59 »
Jak większość pewnie z tutejszych użytkowników korzystam z Winampa, jest to moim zdaniem program przejrzysty, łatwy w obsłudze, dodatkowo mający sporo możliwości, których nie ma takie Windows Media Player(już go dawno wyrzuciłem z kompa). Kiedyś korzystałem też z Quintessential Player, bo również dobrze mi się z niego korzystało, z kolei do filmów korzystam z dwóch programów. Jednym z nich jest pewnie dobrze wszystkim znany ALLPlayer, bardzo zresztą przyjemnie się na nim ogląda, z kolei denerwuje mnie w nim to, że do nowych filmów, ciągle trzeba pobierać nowe kodeki. Zaś drugie "cudo" z jakiego korzystam jest SubEdit - Player. Oglądając na nim Gothic - Der Film, naprawdę mi się spodobał, więc postanowiłem obejrzeć na nim inny film i przyznam szczerze, że nie było różnicy. Czyli tak:

Muzyka - Winamp, Quintessential Player
Filmy - ALLPlayer, SubEdit - Player

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sierpień 2007, 21:51:35 »
Czego uzywam ?? Itunes i Quicktime. Uzywan ich na moim mac os x tiger, bo inne nie dziqlqja, ale na windowsie tez mam te programy, bo uwazam je za najlepsze.

Srx za bledy, pisze z zagranicy.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Sierpień 2007, 22:04:38 »
Ja do odtwarznia muzyki używam winamp'a, bo jest bardzo łatwy w obsłudze, ma wiele funkcji i baaardzo dużo skinów. Filmy odtwarzam AllPlayer'em lub Media Player'em Classic.

Forum Tawerny Gothic

Odtwarzacze muzyczne
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Sierpień 2007, 22:04:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top