Autor Wątek: Test kruka #6  (Przeczytany 5000 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Test kruka #6
« dnia: 05 Kwiecień 2014, 23:01:49 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #6
Prowadzący wyprawę: Salazar
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, Walka dowolną bronią 50%, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Blaze (Anette)

-Opowiedz więc coś więcej o tej innej grupie. O koleżance też nie zaszkodzi.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2014, 23:19:51 »
- Pewnie nie słyszałaś, ale jakiś Traumata Malahar i jego liczna banda, bawi się w grabież i rozboje. Zmniejsza to nasze pole do popisu, a zarazem uczula służby zwiększając ryzyko dla naszych działań... zresztą wiesz jak jest... Przydał by mi się list, w posiadaniu którego jest Komisarz Georg Hertling z Atusel. Włamiesz się na jego posterunek, wykradniesz pewien list, a najlepiej całe akta sprawy, "Czarny Klif" "Tajemniczy M." "Traumata Malahar" takich tytułów poszukaj. Ponadto, wczoraj nasza młoda działaczka doprowadziła moją koleżankę, Astrid Hofferson do komisarza, obok posterunku jest taki areszt. Siedzi tam zamknięta, a posiada groźne informacje - może nawet nam potrzebne. Uwolnisz ją przy okazji jak już tam bedziesz. Weź tę broń. - powiedziała i wręczyła ci wielki topór oburęczny. - Będziesz wiedziała, kiedy się przyda. Jeżeli ci się powiedzie, to będziesz z pewnością godna naszych szeregów, niepodważalnie i bezsprzecznie.

//Otrzymujesz:

Nazwa broni: Wichurka
Rodzaj: topór
Typ: oburęczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 1,9kg stali Valfdeńskiej o zasięgu 1,2 metra.

//Pamiętaj o umiejscowieniu w statystykach oraz naliczeniu udźwigu...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2014, 23:19:51 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwiecień 2014, 10:57:47 »
-Rozumiem, że w takim razie szykuje się podróż prosto do Atusel? - spytała dziewczyna umiejscawiając topór na plecach.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Kwiecień 2014, 17:55:38 »
- Dokładnie tak. Pamiętaj tylko o jego godzinach urzędowania, uważaj na straże. Georg potrafi czasem przesiadywać na posterunku nawet po odbębnieniu swojej służby.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Kwiecień 2014, 19:17:32 »
-Postaram się uważać. Jakieś szczególne znaki ma ta Astrid? Czy nie będzie problemu z poznaniem, że to ona?

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Kwiecień 2014, 19:32:09 »
- Młoda dziewczyna blond włosy, bardzo miła, lubi kobiety... Z pewnością poznasz.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Kwiecień 2014, 20:03:37 »
-Rozumiem. W takim razie się zbieram. Anette pożegnała się i ruszyła przez miasto.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Kwiecień 2014, 20:39:29 »
Miły spacerek przez miasto wieczorną porą w zimowy wieczór... mroźny wiatr towarzyszył ci w podróży. Tańczące płomienie świec w oknach domów napawały cie miłym widokiem, wręcz rozgrzewały cię wewnętrznie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Kwiecień 2014, 22:05:25 »
Anette zacisnęła mocniej bawełnianą szatę wokół siebie. Słyszała o teleportach w mieście i liczyła na znalezienie takowego, który by prowadził do Atusel, lub też w jego pobliże. Chciała tam dotrzeć w miarę szybko.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Kwiecień 2014, 23:40:40 »
//Jest godzina 23.10

Jeżeli nie poznała struktury miasta i budynków strategicznych to go nie znalazła, a jeżeli znała to w końcu sama znajdzie mimo wiejącego, mroźnego wiatru...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Kwiecień 2014, 12:10:24 »
Na całe szczęście dziewczyna wybadała nieco terenu wcześniej. Po zadaniu szkoleniowym miała odrobinę czasu, który wykorzystała na treningi i poznanie miasta. Kierowała się więc uliczkami prowadzącymi właśnie do miejsca, w którym owy teleport był.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Kwiecień 2014, 20:14:19 »
Znalazłaś to miejsce.Teleport mieścił się w pewnym zabudowaniu, chramie. aktywny teleport stał, było to okrągłe, wielkie urządzenie, w którego centrum błyszczała błękitna tafla materii zdolna przenosić w inne miejsca. Przewoźnik stał z boku i znużonym głosem powiedział:

- Portal prowadzi do Atusel, podróż jest darmowa... przełaź.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Kwiecień 2014, 20:31:29 »
Anette nie zastanawiała się długo i przeszła przez portal.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Kwiecień 2014, 21:39:34 »
poczułaś jak twoje ciało zostaje pochłonięte przez materię przypominającą ciecz, by zostać rozbite na drobne cząsteczki, najmniejsze elementy. w tym momencie pojawiasz się po drugiej stronie portalu łącząc dokładne te same cząsteczki w całość. W pełni "skompletowana" wyszłaś z portalu a przewoźnik znużony sapnął sobie i powiedział.

- Witamy w Atusel, miłego zwiedzania.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Kwiecień 2014, 22:19:36 »
-Dziękuje. - odpowiedziała zwięźle dziewczyna. Ruszyła przed siebie wprost do Atusel. Było to spore portowe miasto, które Anette widziała pierwszy raz na oczy. Nie wiedziała gdzie co się znajduje, więc próbowała znaleźć na początku jakąś karczmę.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Kwiecień 2014, 22:46:45 »
Idąc szlakiem spacerowym natknąłeś się na Karczmę "pod kuternogą".



Karczma "Pod kuternogą"



Największa i najbardziej znana karczma w mieście Atusel. Należała kilkadziesiąt lat temu do miejscowego kaleki, młodego chłopaka imieniem Jack pozbawionego prawej nogi. Plotki głoszą, że chłopak znudzony gadaniną mieszkańców wtedy jeszcze wiejskiej osady rybackiej zaciągnął się na statek piracki, po czym stał się kapitanem a jego drewniana proteza, którą sobie sprawił stała się symbolem prawdziwego pirackiego kapitana. Wtedy też karczma została nazwana "Pod Kuternogą". Co więcej, plotka głosi, że Jack zawsze był właścicielem karczmy, zaś teraz karczmą tak naprawdę zarządza jego syn, Greg. Czy to prawda, nikt nie wie. Faktem jest, że rozwijające się miasto wykorzystała również i ta karczma. Mieszcząc się na nadbrzeżu spacerowym znajduje się przy samej wodzie. Brukowane nabrzeże przyciąga czy to mieszkańców czy przyjezdnych. Karczma zyskała na tym. Powiększyła się, dostawiono dodatkową wielką salę balową, zrobiono alkierzy i powiększono piwnicę. Na piętrze dodano kilkanaście pokojów gościnnych, a od strony nabrzeża postawiono dość obszerną altanę, a której można posiedzieć przy piwie, ginie czy winie oglądając wschód słońca czy wsłuchując sie w morskie fale.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Kwiecień 2014, 17:06:51 »
Karczma, którą znalazła Anette wydawała się odpowiednim miejscem żeby chwilę odpocząć i zasięgnąć języka o mieście. Dziewczyna zbliżyła się do lady.
-Witajcie karczmarzu. Późna pora już i chciałabym wiedzieć czy macie jakieś wolne pokoje.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Kwiecień 2014, 18:15:51 »
- Oczywiście że mamy, 15 grzywien za mały pokoik, 20 za taki dla małżeństw, albo biznesmenów w delegacji - wiesz duże wyrko. No chyba, ze apartament szlachecki, to 40 grzywien.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Kwiecień 2014, 23:15:05 »
-Wystarczy mały. - odparła dziewczyna i wręczyła niewielką sumę. -Jeszcze jedna rzecz panie. Wybierając się do was widziałam to i owo. Ogółem rzecz biorąc nic dobrego dla ludzi z tego miasta. Macie może tutaj jakąś strażnicę, czy coś w tym rodzaju?

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Kwiecień 2014, 23:19:20 »
- Nie martwcie się obywatelko o bezpieczeństwo. My jesteśmy od tego.

Powiedział strażnik miejski chwytając cię za ramię. Mimowolnie obróciłaś głowę i zobaczyłaś trójkę strażników miejskich w pełnym umundurowaniu. Puścił twoje ramię i mówił dalej.

- Cóż takiego niedobrego widziałaś? Właśnie wracamy z patrolu i nic niepokojącego nie widzieliśmy.

Zdezorientowany karczmarz nie chciał wtrącać się do tej rozmowy, dał ci tylko klucz i wraz ze swoim wycieranym kuflem przesunął się na drugi koniec lady, do innego klienta.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Kwiecień 2014, 23:19:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything