Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Brak listu Dextera - POMOCY!  (Przeczytany 13924 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stefan87

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
[ROZWIÂĄZANY] Brak listu Dextera - POMOCY!
« dnia: 31 Marzec 2014, 16:26:16 »
Witam wszystkich!

Mam ogromny problem z misją - otóż, gdy poszedłem do obozu bandytów Greg ich wszystkich pozabijał, a Dexter spadł z wieży i się zabił, prawdopodobnie go przeszukałem ale chcąc zrobić misję u Laresa (żeby mógł ze mną gdzieś iść, on mi odpowiada że musi rozwikłać zagadkę zaginionych ludzi) tak samo Vatras - znalazłem oko Innosa, niestety zepsute, ale nie jestem w gildii magów wody i nie mam 3 mapy i nie mogę nic zrobić  ;(

Gdy tam wracam ciała Dextera po prostu nie ma, zniknęło.

A ja mam do tej pory kilka listów i  tą wiadomość która wygląda tak:




Już wszystkich obchodziłem wypytałem, robiłem co się dało ale nikt mi misji z zaginionymi ludźmi nie zaakceptował, co tym samym uniemożliwia mi wstąpienie do Kręgu Wodnego, i dalszego kontynuowania gry :(  prosze Was o jakąś pomoc - co mogę zrobić?

« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2016, 21:16:17 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Stefan87

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2014, 17:59:42 »
P.S - byłem z Okiem Innosa u parykalosa (czy jakoś tak) a on mnie skierował spowrotem do Vatrasa, i ku mojemu zdziwieniu kompletnie nie mogę z nim pogadać o tym Oku - wyświetlają mi się tylko:
 - o zaginionych ludziach...
 - o handlarzu bronią....
i te podstawowe opowiadania o magach wody itd.

Co teraz ?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2014, 17:59:42 »

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marzec 2014, 21:02:30 »
Nie możesz naładować Oka Innosa, nie wykonując zadań w Jarkendarze. Jeśli ciało Dextera zniknęło, możesz przywołać list za pomocą konsoli. Kod na list: insert ItWr_RavensKidnapperMission_Addon

Offline Stefan87

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marzec 2014, 22:11:01 »
Nie możesz naładować Oka Innosa, nie wykonując zadań w Jarkendarze. Jeśli ciało Dextera zniknęło, możesz przywołać list za pomocą konsoli. Kod na list: insert ItWr_RavensKidnapperMission_Addon

stary życie mi ratujesz !!!!!!! :O szukałem tego kodu wieki!

Zaraz sprawdzę czy mi odblokuje misje jak go oddam Vatrasowi!!!

MASZ U MNIE WIELKIE PIWO!!! <zdrowie>

Offline Stefan87

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marzec 2014, 22:31:33 »
Nie możesz naładować Oka Innosa, nie wykonując zadań w Jarkendarze. Jeśli ciało Dextera zniknęło, możesz przywołać list za pomocą konsoli. Kod na list: insert ItWr_RavensKidnapperMission_Addon

Działa!

Ale jest jedno ALE  <ignorant>  - Vatras wysyła mnie do Laresa żeby mnie zaprowadził do portalu i do mojego nowego mistrza Saturusa jakiegoś, ale jak na niego klikam (oddaje mu pierścień) to zostaje mi tylko opcje:

- Jakieś wieści?
- Ucz mnie.
KONIEC

hmm...

Offline Kayuree

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marzec 2014, 22:56:50 »
A nie prowadził Cię on już do majątku ziemskiego Onara? Jeśli tak, to nie może Cię już nigdzie zaprowadzić.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marzec 2014, 23:35:12 »
Jaki problem dotrzeć tam samemu? Magowie wody są w piramidach.

Offline Stefan87

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwiecień 2014, 15:36:10 »
Jaki problem dotrzeć tam samemu? Magowie wody są w piramidach.

W tej piramidzie asteckiej? tej takiej jak się idzie do dużego trolla na samej górze pierwszej mapki? : >

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwiecień 2014, 08:00:43 »
W tej piramidzie asteckiej? tej takiej jak się idzie do dużego trolla na samej górze pierwszej mapki? : >
Dokładnie tam.

Offline PiecykM

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 9
Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Sierpień 2014, 00:14:33 »
Jaki problem dotrzeć tam samemu? Magowie wody są w piramidach.

Problem jest taki, że jeżeli Lares nie zaprowadzi nas do piramid, nie da nam fragmentu ornamentu i nigdy nie otworzymy portalu do Jarkendaru. Jeżeli ktoś skusił się na wycieczkę z laresem do farmy czy gdziekolwiek, to nie może już z nim iść do magów wody a za tym, nie da nam tego kawałka ornamentu, który daliśmy mu od vatrasa. Bez tego, nie można ukończyć portalu do jarkendaru i w III akcie nie da się pchnąć fabuły.

Jedynym znanym mi rozwiązniem, jest przy użyciu "Marvin mode" (otwieramy kartę postaci "c" i wpisujemy "marvin") wcielić się (klawisz "o") w Laresa, użyć klawisza "f8", wejść w ekwipunek i upuścić (klawisz alt) fragment ornamentu i odnieść go nefariusowi. daje to możliwość kontynuowania questa "portal", zebrania kawałków ornamentu, oddania listu Saturasowi i wejścia w jarkendar.

Jeżeli ktoś odnalazł inny sposób (u mnie kradzież kieszonkowa nie działa na Laresie) to chętnie wysłucham.

Offline Rhobar III ͺ͵

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Innos to honor, a honor jest mym życiem.
Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Styczeń 2015, 18:00:17 »
Problem jest taki, że jeżeli Lares nie zaprowadzi nas do piramid, nie da nam fragmentu ornamentu i nigdy nie otworzymy portalu do Jarkendaru. Jeżeli ktoś skusił się na wycieczkę z laresem do farmy czy gdziekolwiek, to nie może już z nim iść do magów wody a za tym, nie da nam tego kawałka ornamentu, który daliśmy mu od vatrasa. Bez tego, nie można ukończyć portalu do jarkendaru i w III akcie nie da się pchnąć fabuły.

Jedynym znanym mi rozwiązniem, jest przy użyciu "Marvin mode" (otwieramy kartę postaci "c" i wpisujemy "marvin") wcielić się (klawisz "o") w Laresa, użyć klawisza "f8", wejść w ekwipunek i upuścić (klawisz alt) fragment ornamentu i odnieść go nefariusowi. daje to możliwość kontynuowania questa "portal", zebrania kawałków ornamentu, oddania listu Saturasowi i wejścia w jarkendar.

Jeżeli ktoś odnalazł inny sposób (u mnie kradzież kieszonkowa nie działa na Laresie) to chętnie wysłucham.
Można też w konsoli wpisać insert itemhoshi który ma wszystkie rzeczy z gry w tym fragment ornamentu lub list Dextera.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Brak listu Dextera - POMOCY!
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Styczeń 2015, 18:00:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top