Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Ocalić Rufo  (Przeczytany 2612 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tsteifer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 8
[ROZWIÂĄZANY] Ocalić Rufo
« dnia: 29 Marzec 2014, 20:34:20 »
Witam! Gram w Risena chyba 5-6 raz, zbierając kasę na nowy sprzęt, na którym pójdą Mroczne Wody :)
Mam za każdym razem problem z Rufo. Czy jest mozliwość uratowania go w trakcie inwazji jaszczuroludów na chatkę myśliwych? Powtarzam walkę po kilkanaście razy, w różnych opcjach, z pomocą ogra, i bez, mieczem lub magią, z czarem szybkości, berserkera itp. Za każdym raze pies (wilk?) ginie. Mam do zwierzaka sentyment bo przypomina mi mojego nieodżałowanego kaukaza, też tak powoli człapie, niby wielki, spokojny misiek, ale jak co, to bestia :)
Nie wiem czy jest sens powtarzać walkę tyle razy, bo może nie maq mozliwości uratowania Rufo. Czy komuś się to może udało?
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2015, 14:42:46 wysłana przez Elrond Ñoldor »

Offline dkrobo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Ocalić Rufo
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2014, 15:32:47 »
Jest na to sposób, trzeba wykorzystać właściwość gry polegającą na tym, że każda postać - w tym Rufo i jaszczury jest wgrywana dopiero wtedy, gdy zbliżysz się na odpowiednią odległość. Będąc magiem i korzystając z kryształu ognia zbliżałem się z dala do chatki krok po kroku - kiedy tylko na celowniku pojawił mi się napis "myśliwy" albo "dowódca" puszczałem na nich kulę ognia - jaszczuroludzie po kolei biegli do mnie, więc wybiłem ich wszystkich poza jednym ZANIM zbliżyłem się do chatki na tyle, żeby gra wczytała postać Rufo, a z tym jednym ostatnim Rufo Henrik i ja poradziliśmy sobie zanim wilkowi zdążyło się cokolwiek stać :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ocalić Rufo
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2014, 15:32:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top