Autor Wątek: Czy dodali byście coś do Gothica II nk np.: Zbroje, Miecze, Czary albo coś inneg  (Przeczytany 4046 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline XBadManX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolę gothica II niż Gta sa !
Mam taki dylemat ponieważ gram już długo w G2nk to niektórzy pytali mnie czy dodał bym coś często odpowiadałem różnie ale jedną rzecz na pewno bym zmienił, a mianowicie dałbym średni pancerz straży, średni pancerz paladyna i te inne żeby każdy pancerz miał np.: Lekki, ÂŚredni albo Ciężki. :-\

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Czy ja wiem. Po co kombinować. Dla balansu byś musiał dać jeszcze ÂŚrednią i Ciężką Zbroję Obywatela :D

Ze zbrojami jest wszystko ok. Jedynie przydałaby się dostępność Szaty Maga Wody i Mrocznych Sztuk.

Forum Tawerny Gothic


Offline Emillord2000

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nielubić Jaktyl
Jest już ciężki pancerz straży który możemy kupić w GD u tego co zapasy rozdaje (zapomniałem imienia).
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2014, 09:35:41 wysłana przez Emillord2000 »

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Jest już ciężki pancerz straży który możemy kupić w GD u tego co zapasy rozdaje (zapomniałem imienia).
Co to ma do rzeczy? Temat dotyczy przedmiotów, które nie pojawiają się w grze.

Offline Emillord2000

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nielubić Jaktyl
Co to ma do rzeczy? Temat dotyczy przedmiotów, które nie pojawiają się w grze.
mi chodzi o to że pisze że chce ciężki pancerz straży !!!  <poirytowany>

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
mi chodzi o to że pisze że chce ciężki pancerz straży !!!  <poirytowany>
Polecam dokładnie zapoznać się z pierwszym postem tego wątku.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Nie za specjalnie przepadam jak jakiś niepotrzebnych itemów jest narąbane, dlatego po przejściu Gothic II, nie za specjalnie przepadam za Gothic II NK. ÂŚredni pancerz straży by się przydał, bynajmniej w momencie kiedy masz wyruszyć do Górniczej Doliny, bo orki trochę koszą :) ,Natomiast z tym średnim pancerzem paladyna to bym się wstrzymał bo to nie ma sensu, Bezi i tak pancerz paladyna zdobywa poprzez znalezienie go w podziemiach klasztoru magów ognia. A przed nim otrzymuje od Lorda Hagena Pancerz Rycerza, Na Zbroje Paladyna trzeba mieć specjalne zasługi więc nie widzę sensu żeby dawać średni pancerz paladyna, bo niby w jaki sposób miało by to wyglądać że nie do końca se na niego zasłużył :/ Za to uważam że przydało by się więcej mieczy dwuręcznych, ponieważ jeżeli na początku rozwijasz postać pod broń dwuręczna, to na początku zbytnio nie ma za dobrej.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Ją bym dodał:
1.Więcej pustych run (bo lubie mieć dobre czary, a potrzebuje run na początku na słabe czary).
2.Możliwość zostania magiem wody i nekromantą.
3.Możliwość dostania własnego straganu (na niepotrzebne itemki ).
4.W Jarkendarze możliwość założenia gdzieś własnego domu (właściwie to wszędzie, ale w Jarkendarze jest fajny klimat na dom).
5.Uriziel znów.
6.Pancerz maga.
7.Rune przemiany w orka.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Z tym Nekromantą bym się wstrzymał i Runą przemiany w orka,  z tym Urizielem to dobry pomysł by był coś typu że jak masz już wypłynąć na Dwór Irdorath to Xardas ci mówi że Smoka Ożywieńca pokonasz tylko Urizielem.:D

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Zgadzam się z wami.Szkoda tylko że uriziel można odzyskać mając do gothic2 nk modyfikacje the retruning.

Offline Chuck123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
żeby dodali  nowe runy

Offline Skarpeta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 23
Możlowosć zostania Magiem Wody lub Mrocznym i oczywiscie pancerze dla nich  :D

Offline Orruk Wielki

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Orruk Orruk WIELKI !!
    • Karta postaci

Nwm jak wy ale ja bym dodał 3 nowe pancerze między innymi takie: ,,Ozdabiana szata maga wody" , ,,ÂŚredni pancerz straży" , ,,Ozdabiana szata Nowicjusza" .

Offline ghotout

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 5
Ja zmienił bym trochę wygląd szat dla magów, zawsze czyje się pokrzywdzony graniu magiem gdyż wojownicy zawsze maja kozackie zbroje a ja muszę się męczyć w jakichś szmatkach bez polotu.

Forum Tawerny Gothic


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top