Autor Wątek: Raport specjalny - kopalnia żelaza  (Przeczytany 3213 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Marzec 2014, 00:36:49 »
Nie mając czasu do stracenia, osiedlem konia i pojechałem prosto do komisarza by zdać raport.

Canis

  • Gość
Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Marzec 2014, 00:43:38 »
Wyjechałeś i jedziesz. Minęło parę ładnych kilometrów, gdy zauważyłeś na drodze dwójkę ludzi. Gdy się zbliżyłeś do nich, zatrzymali cię.

- Te, gościu. Złaź z konia, mamy do pogadania.. - powiedział jeden z nich wyciągając miecz. - Ty z kopalni żelaza wracasz? Czego się tam dowiedziałeś?



2x Bandyta

//Są w odległości 5 metrów od ciebie, jeszcze nie atakują, jeden z nich wyciagnął miecz. Dalszy rozwój sytuacji zależy od ciebie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Marzec 2014, 00:43:38 »

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Marzec 2014, 00:55:46 »
-Dowiedziałem się tam tego, że potrafię zloic skórę!
Gdy to rzekłem, postanowiłem poczekać jak zareagują na to bandyci.

Canis

  • Gość
Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Marzec 2014, 16:43:36 »
- Więc pokaż na co cie stać!

Powiedzieli do ciebie wyciągając swoje sztylety i ruszając do ataku na ciebie. Przeciwnicy są 5 metrów od ciebie i używają teraz sztyletów.



2x Bandyta

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Marzec 2014, 17:09:58 »
Gdy bandyci wyciągnęli swoje sztylety, ja szybko zszedłem z konia i odskoczyłem w bok na jakieś 2 metry. Mając przy sobie tylko miecz, nie mogłem się równać z dwoma bandytami uzbrojonymi w sztylety. Lecz na szczęście, miałem plan, na wygraną z tymi dwoma. Gdy jeden z nich mnie zaatakował, wykorzystałem miecz i dźgnalem bandytę w podbrzusze. Nie wystarczyło to do zwycięstwa, ale przynajmniej spowolnilem ich ataki.

Canis

  • Gość
Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Marzec 2014, 23:48:41 »
bandyta raniony w brzuch upuścił swą broń i padł na kolana chwytając się za brzuch. Krew spływała soczyście doprowadzając powoli do wykrwawienia. Drugi natomiast doskoczył do ciebie i zaczął atakować sztyletem.

2x bandyta (jeden w agonii)

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #46 dnia: 25 Marzec 2014, 00:24:19 »
Bandyta dzgnal mnie w lewe ramie oraz podbrzusze.Nie mogąc sobie pozwolić na przegraną, uderzyłem go rekojescia miecza, dzięki czemu na chwilę przestał atakować. Przez ten część zdążyłem odzyskać trochę sił, dzięki czemu mogłem teraz zatakowac. Nie mając dużo czasu, wbieglem wprost na niego i przewrócił go na ziemię. Mając tak dogodną pozycję do ataku, złapałem bandytę za włosy i pociągnął jego głowę do gury. Gdy był już przegrany, szybkim cięcie podcialem mu gardło, ale natychmiast wstalem, by nie zostać zaskoczony przez drugiego bandytę.

Canis

  • Gość
Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #47 dnia: 25 Marzec 2014, 00:29:46 »
Masz powierzchowne rany cięte brzucha i lewego przedramienia. Jesteś osłabiony i powoli tracisz krew.

1x bandyta (w agonii)

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #48 dnia: 25 Marzec 2014, 00:38:05 »
Nie mając przy sobie lekarstw, postanowiłem uporać się z bandyta i szybko pojechać do domu lub pobliskiej kkarczmy. Nie mając czasu do stracenia, podszedłem do bandyta na odległość 1 metra, lecz on nie zamierzał się poddać. Szybko się do mnie obrócił i próbował mnie dzgnac nożem, udało by mu się to, gdyby nie to, że doskoczył i w kontrataku prezesem mu bok w taki sposób, że ostrze przebiło się na druga stronę. Bandyta padł martwy, a ja postanowiłem przeszukać ciała bandytów w poszukiwaniu lekarstwa lub czego kwiek co by pomogło.

Canis

  • Gość
Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Marzec 2014, 00:42:40 »
Bandyta był niezdolny do walki, więc nie mógł dźgnąć ciebie żadnym nożem, którego zresztą nie posiadał, bowiem posiadał sztylety i miecz.

Bandyta padł martwy, a tobie pozostały 4 godziny jazdy konno do Atusel... Przy bandytach znalazłeś po 10 grzywien.

//Rozliczenie grzywien będzie w podsumowaniu, proszę, abyś niczego sobie jeszcze nie dopisywał.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Marzec 2014, 00:51:29 »
///Z nożem mi chodziło o sztylet właśnie ale się pomylilem.

Nie mając czasu do stracenia, że wszystkich sił wbieglem do konia. Gdy już na niego wsiadłem pognałem go jak nigdy.
-Wio!wio!wio!wio!

Canis

  • Gość
Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Marzec 2014, 16:10:32 »
Dotarłeś do Atusel, na posterunek Georga Hertlinga. Przywitał cię w wejściu na posterunek.

- Witaj! Co ci się stało! Takie rany? Musisz kupić sobie miksturę leczniczą, aby szybciej wyzdrowieć. Ale do celu, Jakie są wyniki Raportu? Co ustaliłeś?

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #52 dnia: 25 Marzec 2014, 17:30:33 »
-Rany nie są aż  tak duże, to tylko ślad po bandytach, którzy mnie zaatakowali, by dowiedzieć się co ustaliłem w kopalni. Ale do rzeczy, w kopalni było 30 strażników, lecz 3 z nich poległo w walce ze spijaczami więc jest ich 27. Górników jest 90, a skrzyń gotowych do transportu jest 20. Niestety tuż przed atakiem spijaczów sklepienie się zarwało i górna płyta, która była dotąd nieodkryta odsłoniła dziurę wewnątrz skale z której się wydostały.
Po skończeniu raportowania, stanałem w miejscu, czekając na reakcję komisarza.

Canis

  • Gość
Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #53 dnia: 25 Marzec 2014, 18:17:33 »
- No to względnie dobry raport, liczyłem na gorsze wieści. Zawał, to normalna sprawa w tamtym rejonie. Wyślemy służby porządkowe by pomóc w ustabilizowaniu szybu. Dziękuję za raport. ÂŻegnaj.

Wyprawa Zakończona!

Podsumowanie: Thor Grom został wysłany do kopalni żelaza w celu dokonania rozeznania i spisania raportu ze stanu kopalni. Wyruszył w drogę i przyjemność podróży zakłóciły dwa wilki. Docierając na miejsce dokonał rozeznania w sytuacji na zewnątrz i pod powierzchnią terenów kopalni i zarządzanych w tym miejscu. Podczas wychodzenia, zawalił się strop szybu kopalnianego, z którego wybiegły spijacze. Po pokonaniu wroga i zakończeniu inspekcji wyruszył w drogę powrotną, którą zakłócili dwaj bandyci. Następnie Thor dotarł na miejsce i zdał poprawnie raport.

Nagrody:

Thor Grom:
- Od Georga Hertlinga: 150 Grzywien
- Z pokonanych przeciwników: 20 Grzywien
Razem: 170 Grzywien

Talenty:

Thor Grom - Thor Odyn Grom
Aktywność - 1 złoty talent
Opisy - 1 brązowy talent
Walka - 1 srebrny talenty + 1 brązowy talenty
Bonus pieniężny - 200 Grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Raport specjalny - kopalnia żelaza
« Odpowiedź #53 dnia: 25 Marzec 2014, 18:17:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top