Autor Wątek: Wredne stwory oraz sposoby jak sobie z nimi radzic  (Przeczytany 1155 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dafort

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Wredne stwory oraz sposoby jak sobie z nimi radzic
« dnia: 08 Marzec 2014, 22:08:07 »
Chodze sobie w okolicach klanu wilka i nagle slysze jakies odglosy. Myslalem, ze to ci drwale walcza z jkimis stworami, ale nie. Ide dalej i widze jak 4 orkow walczy z doslownie 5-6 wilkami lodowymi. Jakby to napisac lagodnie... wilki wprasowaly orkow w ziemie. Wynik pojedynku 2:4 dla wilkow.

Dostaje !@#$% jak widze takie akcje. Zeby wilk byl grozniejszy od elitarnego wojownika? Jak ta menda zacznie swoja serie ugryzien to zostaje tylko f9. Zeby nie bylo gram na patchu 1.75. Zauwazylem, ze gdy zatakuje pierwszy cala watacha rzuca sie na mnie razem, i wszystkie gryza. Jak one mnie zatakuja pierwsze, to z reguly tak jak poprzednio stoja w kolejce i atakuja pojedynczo/podwojnie. Podobnie jest z tygrsami.

Chodzi mi o to jakie macie sposoby na walke szczegolnie z wilkami, bo ja staram sie atakowac przy pomocy ppm, ale sprawdza sie to tylko na pojedyncze sztuki. Wkurza tez to, ze taki szkielet, czy ogr duzo szybciej naparza bronia niz bezi, co az przeczy zasadom fizyki.

Offline arni1552

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pomagaj bo nigdy niewiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy
Odp: Wredne stwory oraz sposoby jak sobie z nimi radzic
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwiec 2014, 21:36:23 »
Jaką bronią walczysz bo na nich najlepiej 2miecze mistrzowskie i kóleczkiem nawalac :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wredne stwory oraz sposoby jak sobie z nimi radzic
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwiec 2014, 21:36:23 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wredne stwory oraz sposoby jak sobie z nimi radzic
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwiec 2014, 00:03:06 »
Albo się wykoksić. Ja pamiętam, że był czas, że wbiegałem sobie w nie, a one mi prawie w ogóle życia nie zabierały. Prędzej po prostu omijałem. :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wredne stwory oraz sposoby jak sobie z nimi radzic
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwiec 2014, 00:03:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything