Autor Wątek: Jakim magiem byś był?  (Przeczytany 2484 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Jakim magiem byś był?
« dnia: 24 Luty 2014, 16:16:56 »
Chodzi mi głównie o to, czy byście woleli powoli wspinać się po szczeblach kariery w SO lub NO, czy tak jak napisałem w jednym wątku, żeby wykonać wszystkie zadania potrzebne do dołączenia do obozu na bagnie (czyli na koniec uśpić ucznia tego któregoś Balla, i zostać jego uczniem) ale nie dołączać (chyba ,że się chce) tylko pójść do innego obozu i tam dołączyć do magów.A może tylko magia z bagien?

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2014, 18:27:39 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2014, 18:27:39 »

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2014, 10:19:13 »
Podobny temat już jest: http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,115.0.html
To jest temat o profesji, a ją się tutaj pytam, jak ktoś chciałby zostać magiem. Czy łatwo czy nie?

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2014, 15:57:26 »
Ja i tak zawsze robię wszystkie misje, zanim wybiorę jakąś profesje, nawet jeżeli mam iść np. na cienia to i tak zrobię misje w obozie na bagnie na nowicjusza, szkoda expa :D Poza tym przyjemność z gry trwa dłużej, ponieważ wole robić questy niż wybijać mobki na całej mapie :/ mimo tego i tak zawsze to robię :D

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2014, 21:30:06 »
Ja i tak zawsze robię wszystkie misje, zanim wybiorę jakąś profesje, nawet jeżeli mam iść np. na cienia to i tak zrobię misje w obozie na bagnie na nowicjusza, szkoda expa :D Poza tym przyjemność z gry trwa dłużej, ponieważ wole robić questy niż wybijać mobki na całej mapie :/ mimo tego i tak zawsze to robię :D
I to jest dobre podejście. Ją tam tylko w dwóch obozach questy wykonuje bo po nich trzeciego mi się już nie chce, za łatwo.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień 2014, 10:16:28 »
Za łatwo? Masz dodatkowy eks i fundusze. A tego nigdy za wiele. Ja przechodzę dosłownie wszystko to co się da. Każde zadanie dla każdej gildii. Wyrzynam wszystkie potwory, któe dadzą się zabić i zarabiam na okrągło. Na sam koniec wybieram gdzie dołączyć.

W karierze maga jest to bardzo ważne, bo kręgi są drogie. Piąty kosztuje 50 pkt doświadczenia. Do tego przydało by się umieć walczyć bronią białą.

(a temat nazwy, do tego, co chciał usłyszeć autor jest jakiś nie ten teges)

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwiecień 2014, 19:21:44 »
Nom mag jest najtrudniejsza postacią do zrobienia.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Kwiecień 2014, 20:05:19 »
Nom mag jest najtrudniejsza postacią do zrobienia.
Ale na szczęście tylko na początku :D.

Za łatwo? Masz dodatkowy eks i fundusze. A tego nigdy za wiele. Ja przechodzę dosłownie wszystko to co się da. Każde zadanie dla każdej gildii. Wyrzynam wszystkie potwory, któe dadzą się zabić i zarabiam na okrągło. Na sam koniec wybieram gdzie dołączyć.
1.na początku też wykonywałem wszystkie zadania, ale jak już przeszedłem kilka razy, to i to mnie zaczęło nudzić i już jepiej gram, to to jest po prostu za łatwo.
2.Ja wybieram na początku, bo już wiem wtedy przynajmniej na których zadaniach się bardziej skupić.
Cytuj
W karierze maga jest to bardzo ważne, bo kręgi są drogie. Piąty kosztuje 50 pkt doświadczenia. Do tego przydało by się umieć walczyć bronią białą.
No, zawsze pod górkę
Cytuj
(a temat nazwy, do tego, co chciał usłyszeć autor jest jakiś nie ten teges)
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2014, 20:13:31 wysłana przez Thor Grom »

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Kwiecień 2014, 23:16:01 »
Ale na szczęście tylko na początku :D.

Czy ja wiem według mnie to do momentu do puki nie zdobędzie zbroi z magicznej rudy lub zbroja z płytek pełzaczy, ponieważ szaty magów ogólnie mają mało defa,chyba że zaczynasz jako mag ognia, i potem zostajesz wywalony ze SO i wtedy pytasz się Lee i Saturasa jednocześnie czy możesz dołączyć i wtedy możesz otrzymać Ciężka Zbroje Najemnika i zostać jednocześnie magiem. I na razie wystarczy ci do czasu aż nie zdobędziesz pancerzu z płytek pełzaczy.

Za łatwo? Masz dodatkowy eks i fundusze.
Czy ja wiem, Gothic I to raczej najłatwiejsza część z całej sagi, problemu z bryłkami raczej nie ma ponieważ nawet jeżeli się wykosztujesz to zawsze możesz utłuc kolesia.Ja praktycznie przez całą grę nic nie kupuje, a jak coś kupuję to tylko za jakieś śmieciuszki, które potem i tak odzyskuje poprzez ubicie danej postaci :D, grę kończę z ok 30k bryłek jak nie więcej już dobrze nie pamiętam, bo dopiero znowu mam zacząć przygodę po raz kolejny.


Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Kwiecień 2014, 15:40:57 »
Czy ja wiem według mnie to do momentu do puki nie zdobędzie zbroi z magicznej rudy lub zbroja z płytek pełzaczy, ponieważ szaty magów ogólnie mają mało defa,chyba że zaczynasz jako mag ognia, i potem zostajesz wywalony ze SO i wtedy pytasz się Lee i Saturasa jednocześnie czy możesz dołączyć i wtedy możesz otrzymać Ciężka Zbroje Najemnika i zostać jednocześnie magiem. I na razie wystarczy ci do czasu aż nie zdobędziesz pancerzu z płytek pełzaczy.
Zależy jak kto gra, jak nie dasz do siebie podejść, to pancerz ci niepotrzebny.
Cytuj
Czy ja wiem, Gothic I to raczej najłatwiejsza część z całej sagi, problemu z bryłkami raczej nie ma ponieważ nawet jeżeli się wykosztujesz to zawsze możesz utłuc kolesia.Ja praktycznie przez całą grę nic nie kupuje, a jak coś kupuję to tylko za jakieś śmieciuszki, które potem i tak odzyskuje poprzez ubicie danej postaci :D, grę kończę z ok 30k bryłek jak nie więcej już dobrze nie pamiętam, bo dopiero znowu mam zacząć przygodę po raz kolejny.
Racja. Ale ubijać postacie żeby bryłki odzyskać, serio? No, ale podejście ciekawe :D

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:04:01 »
Ja i tak za bryłki nic nie kupuje więc można powiedzieć ze je po prostu zbieram/kolekcjonuje :D.ÂŻeby na końcu zobaczyć ile ich mam.

Milten2000

  • Gość
Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Sierpień 2014, 17:16:34 »
Ja bym chciał zostać magiem Ognia. Mają dobre czary i ogólnie nawet fajne szaty mają. Zawsze byłem tym magiem jak grałem, nawet jak zostałem magiem wody (w 5 rozdziale) to i tak chodziłem  w szacie maga ognia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jakim magiem byś był?
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Sierpień 2014, 17:16:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top