Autor Wątek: Mag Wody  (Przeczytany 3687 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Mag Wody
« dnia: 18 Luty 2014, 18:44:46 »
Jako że sesja się skończyła, a ja mam trochę wolnego czasu, postanowiłem odpalić Gothica, pierwszą część. Mam zamiar grać magiem wody. Macie jakieś rady co do tej ścieżki? Jakie czary wybierać?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2014, 21:31:29 »
Idź jedyną słuszną ścieżką - mag ognia, mag wody i nekromanta. Wtedy masz wszystkie czary w zapasie. :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2014, 21:31:29 »

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2014, 21:40:50 »
Zanim zostaniesz magiem to musisz przystapic kolejno do szkodnikow, najemnikow i na koncu do magow. Nic trudnego nie jest, poniewaz trzeba tylko dobrze zaczac. W pierwszym rozdziale rob wszystkie zadania po kolei aby zdobyc jak najwiecej expa. Wyszkol sie pod walke dwureczna i zalatw sobie uzbrojenie. Po malu inwestuj w mane. Kup sobie kule ognia i lodowe czary. Tyle zapewni ci dobry poczatek.
Przeskakujac do zostania magiem zainwestuj w mane i kup sobie jak najlepszy pancerz. Teraz kup jak najwiecej miksturek (many, zdrowia i szybkosci). Jesli masz juz duzo many to zacznij od sredniej polki czarow. Raszuj po mapie by znalezc lepsze czary. Pamietaj, ze jesli skonczy ci sie mana lub wrog zblizy sie do ciebie, przelacz na bron. Wojowanie magia na krotkim dystansie jest bez sensu. A poza tym bron powinienes miec juz wyszkolona.
Zbieraj punkty nauki, by wbijac sie na kregi magii. Kupuj runy rezygnujac ze zwojow. Gdy osiagniesz juz najwyzsze kregi to kup pirokineze i pioruna kulistego. Przejscie gry stanie sie wtedy bajecznie latwa.
To moj poradnik co do bycia magiem.
Powodzenia :)

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty 2014, 01:24:40 »
Magiem za dużo w trening broni nie dawać ,trochę w siłę żeby założyć jakąś przyzwoitą broń .W kusze i zręczność nie opłaca się wgl dawać ,bo po co skoro masz magię którą możesz wykończyć przeciwnika na odległość.Szkodnikiem nawet się łatwo się gra ,robić jak najwięcej questów ,żeby nabić jak najwięcej many i kręgi wszystkie .

Milten2000

  • Gość
Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpień 2014, 19:22:50 »
ÂŻeby zostać Magiem Wody musisz albo:
Sposób 1:
Zostać Magiem Ognia w Starym Obozie i później, gdy w chyba 4 rozdziale cię wygnają ze starego obozu idź do nowego i cię powinni przyjąć do Magów wody.
Sposób 2:
Zostań szkodnikiem, potem najemnikiem, aż w końcu przyjmą cię do magów.
To tyle. Myślę, że pomogłem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mag Wody
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpień 2014, 19:22:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything