Autor Wątek: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...  (Przeczytany 8529 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« dnia: 12 Luty 2014, 21:15:10 »
Nazwa wyprawy: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
Prowadzący wyprawę: Mohamed
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: myślenie + walka dowolną bronią na poziomie podstawowym [50%]
Uczestnicy wyprawy: Kharim Khazama aep Gorem i Rakbar Nasard.


Krasnolud czekał na odpowiedź maga.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2014, 21:19:08 »
- Zbyt nadgorliwych i zaślepionych wiarą czeka zguba, kiedy zabraknie ich ośrodka wiary. Jak to było z tym waszym inkwizytorem? Może ona na stałe wypaczyć was umysł.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2014, 21:19:08 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2014, 21:24:24 »
Krasnoluda zaciekawiło słowo inkwizytor. - Nie, znam żadnego inkwizytora. Zartad zawsze, nad nami czuwa. Przynajmniej, ja w to wierzę. Zwłaszcza, po tym co spotkało mnie i naszych braci. Dobra lećmy już, bo czas nagli.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Luty 2014, 21:26:08 »
- On też tak kiedyś mówił. Prowadź więc. - powiedział, dopiwszy piwo.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Luty 2014, 21:30:19 »
Wyszliście z karczmy, udaliście się po konie i ruszyliście ku bramom miasta. Było wczesne południe, lato. Słonko świeciło, ogólnie świat był happy. Nic wam nie mogło zepsuć humoru. Ale czy aby na pewno? Kharim nic Ci w sumie nie powiedział. Nic. Nie wiedziałeś nawet, o co w tym chodzi. Do czasu... Zaraz za bramą skierowaliście się ku północy. Jakieś trzy kilometry od bramy, usłyszeliście stukot koni, a także czuliście że w okół was ktoś się czai.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Luty 2014, 21:35:08 »
Kharim siedząc na koniu, czuł nieodparte wrażenie że ktoś ich obserwuje. - Też, masz to dziwne uczycie będąc jakby obserwowanym?. Widzisz to mój znajomy, on Ci powie więcej chyba że chcesz to usłyszeć ode mnie?.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Luty 2014, 21:37:53 »
Mag natychmiast utworzył wokół własnego ciała psioniczną barierę. Wiedział, że w razie zasadzki da mu to dodatkowe sekundy.
- Możesz zacząć, a twój znajomy dokończy. Musi to być spójna historia.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Luty 2014, 21:42:01 »
Fakt, był to znajomy. Z całą szóstką, i świtą. Z krzaków wyszło koło 40 ludu, z łukami i kuszami. Każdy z nich miał kamuflaż leśny, ciężko było ich odkryć bez jakiegoś znaku z ich strony. Kharimie! Miło Cię widzieć! A to kto? Hmmm... Po ubiorze można poznać, żeś mag. Ale nie pamiętam Cię. Znałeś może maga Kratosa? Chyba nie, zginął już jakiś czas temu... Posmutniał. ÂŚcisnął pięść w powietrzu, i czterdziestka znikła w chaszczach. "Leśne stróże" Moja jednostka zwiadowcza... Dość dobrzy... Pfu! O czym ja gadam. - Plasnął się w czoło. - Co chcecie wiedzieć?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Luty 2014, 21:50:47 »
Kharim miał już opowiedzieć, historię Kratosa kiedy to nagle wyskoczyła banda ludzi. Na szczęście byli, to przyjaciele w innym razie ta wyprawa mogłaby się skończyć. - Witaj, to jest mag Rakbar. Podejrzewam, że nie znał Kratosa, ani jego historii. Mógłbyś mu odpowiedzieć, tak przy okazji niezłą prywatną armię masz.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Luty 2014, 21:51:12 »
Na Rakbarze nie zrobiło to wrażenia. Więcej w życiu widział, by widok zgrai buszującej po krzakach mógł go zaskoczyć.
- Jestem Rakbar Nasard. Mój strój to tylko nic nie znacząca powłoka. Człowieka poznasz po czynach. Zadałeś dużo pytań, nieznajomy. Nie kojarzę ciebie, więc jeśli byłbyś łaskaw się przedstawić, to będę wdzięczny. Ponadto, jeżeli już to zrobisz, proszę przejść do tematu spotkania i zadania, do którego mnie zaproszono. Mamy czas, opowiadaj. Aha, Kratosa pamiętam.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Luty 2014, 22:06:37 »
Jestem Edward. To mój brat Ade, szef okolicznych bandytów - Ortega, Valkirian - dawny znajomy. A tych dwóch, to nie wiem skąd są.. Z północy, ale skąd tego nie wie nikt. Mało mówią... - Skinęli do was głowami - Przejdźmy może pierwsze do historii Kratosa. - Przerwał na chwilę, zwracając uwagę by jego towarzysze odeszli. Ojcem Kratosa był Demon. W sumie nadal jest. Mag od młodości szkolony był na wojownika, lecz jego przeznaczenie było inne. Z tego co udało nam się ustalić, jego pradziadek władał wszystkimi żywiołami, i zakazanymi - coś jak wasz król. Został jednak zdradzony, i zabity przez swojego syna. Ten z kolei zabity przez swojego - ojca Cry'a. Od wieków przeznaczeniem jego rodziny było mordowanie swych ojców. Trudnością tym razem było to, że Kratos ma brata - maga zaklęć zakazanych. Niestety, ten zamiast pomóc wypełnić przeznaczenie, zawsze utrudniał. Przyłączył się do swego ojca, i od tamtego czasu toczą krwawy bój. Wszystko jednak zaczęło się komplikować, gdy mag zginął. Głupek wypił krew wampira, a jakby tego nie zrobił, żyłby jeszcze.... Na dodatek spłodził bękarta, co dodatkowo utrudnia fakt - że jego dziadek właśnie w tej chwili jest budzony z snu śmierci. Nie wiem po co go budzą, lecz jeśli im się uda, żaden człowiek znający wcześniej chodź po części Kratosa nie będzie mógł żyć spokojnie. I to jest właśnie wasz cel. Macie nie dopuścić, by powstał. Zaatakujecie dwa obozy z moimi ludźmi, po czym ruszycie ku północy. Tam będziemy na was czekać... Po czym rzucił coś na ziemie, a tak obróciła się w zasłonę dymną. Znikł wam z oczu. Na ziemi leżał jedynie list w którym napisano: "Mała rada: Użyjcie podstępu. W obozach jest troszku ludu."

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Luty 2014, 22:12:27 »
Krasnolud ponownie usłyszał historię Kratosa, ale o pradziadku pierwszy raz. - Zapowiada, się ciekawie. Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z wyprawy co?. Kharim, pytał bo wolał mieć pewność w końcu muszą rozbić dwa obozy, a na jednego krasnoluda to jednak za dużo.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Luty 2014, 11:44:09 »
Rakbar był zażenowany bo oczekiwał dyskusji, w której mógłby zadać pytania, a nie wysłuchania chaotyczne wygłoszonego monologu. Historia była tak skomplikowana i w zły sposób przedstawiona, że niewiele z niej zrozumiał. Gdyby nie słowo: demon, z pewnością odwróciłby się na pięcie i zrezygnował z podróży.
- Straszna to historia. Trzeba doprowadzić do końca tego plugawego rodu. Demon! Kolejny chętny oddać swoje jestestwo i tożsamość! Czy dobrze zrozumiałem, Kharimie, że „budzony” jest ojciec Kratosa, demon? Nie podoba mi się również atak na te obozy. Czy twoja wiara pozwala na mordowanie niewinnych ludzi? Edward wszak nie powiedział, kto w tych obozach się znajduje. Wskazał cel i sobie poszedł, kretyn.
Obrócił się wokoło, czy reszta osób przedstawionych przez Edwarda zniknęła wraz z nim.

// Zniknęła?


Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Luty 2014, 11:50:18 »
- Dla mnie to nie będzie typowy demon, tylko wskrzeszą złego nekromantę, który wszystko zniszczy. Jeżeli nie pozbędziemy się jego, armii to będzie ciężko zwyciężyć z magami otoczonymi armią szermierzy. Jak uważasz?. Jeżeli rezygnujesz, to odejdź teraz nikt żalu do Ciebie nie będzie miał, a o moją wiarę się nie martw to moja sprawa.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Luty 2014, 12:06:48 »
- Nie mnie potem rozliczy z tego Zartat. Tak jak ci wcześniej napomknąłem, ja jestem niezależny. Jeżeli w tych obozach są źli ludzie to pomogę ci w ich eliminacji. To w końcu ojciec Kratosa był demonem czy nekromantą?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Luty 2014, 12:27:15 »
- Powiedz mi jacy dobrzy ludzie łączą się z potworem w ludzkiej powłoce?. Ojciec Kratosa jest nekromantą, ale widocznie jego pradziadek również zwłaszcza, że władał także innymi żywiołami. Człowiek w końcu może zachowywać się jak demon, jeżeli zniszczy wszystko i zabija jak leci, czy dobrego, czy złego człowieka, zwierzę. Tu chodzi o jego zachowanie.


//Dobrze zinterpretowałem?.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Luty 2014, 15:13:50 »
Pradziadek... - Odezwał się głos za wami. Przed wami stała młoda, piękna elfka. Jedna z stróżów. Edward zawsze był chaotyczny. Wiem że źle postąpił - uśmiechnęła się uroczo - Więc pytajcie o co chcecie. Jestem jego żoną, wiem wiele...

//Było zaplanowane jej pojawienie :)

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Luty 2014, 15:19:17 »
- Słabe przede wszystkim. Spotkałeś kiedyś demona? Zastanawia mnie dlaczego w tym uczestniczą bandyci? Takie zlecenie powinno być, zdaje się, wystawione od służb ochrony państwa, a nie bandytów. Nie są przypadkiem ścigani listami gończymi?
Rakbar wyobraził sobie sytuacje, w której członkowie Bractwa ÂŚwitu dowiadują się, że ich król, któremu służą, jest nekromantą. Czy jego również chcieliby zgładzić? Elfka natychmiast wytrąciła go z zamyślenia.
- Jakie czyny ma na swoim koncie, że tak się go obawiacie?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Luty 2014, 15:25:20 »
Nim jeszcze rodzina Cryosisów przybyła na tą wyspę... Albo inaczej. Nim rozpętała się wojna z Meanebem, ów Nekromanta miał swą prywatną siedzibę w górach. Kilka tysięcy demonów na swą wolę. Jednak pewnego dnia coś poszło nie tak, i jego specjalny oddział zginął bez śladu. Ów mag tak się wkurzył, że wymordował wszystkich swych sługusów, po czym zabił kilkuset mieszkańców wiosek niedaleko niego. To jednak nas nie martwi. Martwi nas to, że w chęci zemsty na swym synie, przyzwie go po czym zaczną wojnę. Z kolei ten zechce zemścić się na ojcu Kratosa. Więc wychodzi na to, że na wyspie będzie wojna trzech demonów. Jeden potężniejszy od drugiego...

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Luty 2014, 15:34:12 »
- Wątpię by bandytów interesował los mieszkańców jakichś tam wiosek. Jaki macie w tym cel?

// My idziemy w kierunku tych obozów, jesteśmy niedaleko, czy stoimy jak staliśmy?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Luty 2014, 15:34:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top