Autor Wątek: Tajemnica Bobra - Polowanie  (Przeczytany 7803 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #100 dnia: 03 Luty 2014, 19:18:42 »
Kenshin stanął po prawej stronie. - Trzy. Dokończył zdanie i wszedł z buta. - Witam państwa, macie ochotę porozmawiać o Buddzie?. Rzucił głupim pytaniem i rozpoczął się chowając, za jakimś meblem.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Luty 2014, 19:24:30 »
Wymierzyłem od razu do ludzi, starając się znaleźć kapitana.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Luty 2014, 19:24:30 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #102 dnia: 03 Luty 2014, 19:56:18 »
- Trzy..! Wpadliście do środka, do przestronnej hali mgaazynu gdzie totalnie zaskoczeni członkowie Bober Commando byli... totalnie zaskoczeni!

20x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta

//Macie 12 strażników jako wsparcie. "sztuczny tłum" ale to wy zabijacie

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #103 dnia: 03 Luty 2014, 20:09:00 »
Khenshin przestał się, chować jak szczur i wyszedł na spotkanie boberką. - To jadziem panowie! Krzyknął ork i ruszył do ataku. Jeden z bobrowych komandosów doskoczył, do czarnego wymienili cięte spojrzenia a ich klingi się spotkały. Kenshin, co chwila blokował, to atak w głowę, to w brzuch ostrza zgrzytały między sobą, dopóki bóbr nie popełnił błędu uderzając w bok orka. Ten, ze spokojem zablokował atak jednocześnie robiąc piruet. Wyglądało, to dość zabawnie, ale w tym momencie stał za plecami pospolitego bandyty z mieczem w ręku Himura zadał śmiertelny cios w kark człowieczka, a ten padł martwy.

Pozostało bobrów :
19/20.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #104 dnia: 03 Luty 2014, 20:25:56 »
Fru! Poleciał pierwszy bełt, który latając sobie trafił ku szyi Bandyty zwanego Boberem. Chwycił się, wsparł na jakimś koledze, i padł na ziemie niczym ptak. Ptak... ptak.. Jakież one są słodkie... - myślałem, zdając sobie sprawę, że walka trwa. Schowałem szybko kusze, wyciągnąłem katanę. Szybko zablokowałem cios nadbiegającego napastnika, który nadwyraz szybko się otrząsnął.
Po zablokowaniu, piruet w bok i cios. Cierń zadał ranę, krwawiła. Bandyta zaatakował ponownie, lecz ja uniknąłem ciosu, zadając śmiertelne uderzenie. A stało się to niespodziewanie, bo Bóbr chcąc uniknąć ciosu, nadział się na katanę, która wystawała po uniku. Cierń już pomknął ku następnemu. Szybko rozbroiłem przeciwnika, i jebłem w brzuch. Dosłownie w następnej sekundzie schowałem katanę, wysunąłem UK i dźgnąłem Bobra w szyje. W takim stanie zeskoczyłem za zasłonę.

15/20

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #105 dnia: 03 Luty 2014, 21:47:11 »
Kenshin oglądał poczynania czarnego człowieka, ale ork nie chciał być bierny i ponownie przystąpił do ataku z mieczem w dłoni ruszył, na kolejnego z bobrów. Boberek niestety, był gotów na atak i zablokował proste pchnięcie w brzuch mieczem. Kenshin wiedział, że nie będzie łatwo ale się nie poddawał. Ponownie uderzył w tors bandziora, ten ponownie go zablokował. Ork odskoczył do tyłu, pomachał mu ręką żeby nabrał zapału i zaatakował. Człowiek na gest Kenshiego wpadł w szał zaczął machać mieczem na lewo i prawo, teraz to ork blokował ataki z dobrą skutecznością, w końcu bóbr z zamiarem rozłupania czaszki Himurze uniósł miecz i skierował go w stronę czaszki. Ork skutecznie zablokował ten atak, w trakcie jak miecze były w górze ork kopnął go w brzuch obalając go. W chwili upadku broń wyleciała mu z dłoni. Kenshin doskoczył do niego, bandyta nie zdążył chwycić swoich sztyletów, kiedy Kenshin przeciął mu gardło. Następny z bandytów zmarł.

14/20

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #106 dnia: 03 Luty 2014, 22:07:34 »
Wychyliłem się, i strzeliłem. Bełt pomknął przez salę, uderzając w łeb. Comandos odleciał w tył, wykrwawiając się w ułamkach sekund. Szybko odłożyłem kuszę, i ruszyłem. Nadbiegając do Bobra, przewróciłem go, i dobiłem z Ukryt. Ostrza, wbijając je w szyje. Następną akcją, która w sumie uratowała mi życie, było zrobienie uniku i wyciągnięcie Ciernia. Szybko zablokowałem cięcia lecące w moją stronę. Chwyciłem mocniej katanę. Zalśniła od latarni (?), w chwili gdy leciała ku łbie. Zostałem zablokowany, dwóch mnie atakowało. Bum! Zablokowałem cios, skontrowałem, wyginając rękę jednego, blokując ciałem przeciwnika cios jego kolegi. Gdy moja tarcza padła bezwładnie, szybki piruet w bok, i cięcie ukosem po plecach - a potem podkos i miecz w ciało. Przybiłem wroga do ziemi, umarł po chwili. Szybko doskoczyłem do osłony, i zacząłem ładować kuszę...

10/20

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #107 dnia: 03 Luty 2014, 22:56:20 »
//Padło 5 naszych. Nad wami biegnie galeria z której ktoś sie wam przygląda.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #108 dnia: 04 Luty 2014, 13:24:56 »
Khenshin spojrzał odruchowo w górę, ujrzał tam postać bacznie ich obserwujących. - Widzisz go Mohamedzie!. Krzyknął ork, do czarnego i dodał. - Obserwuje nas już od dłuższego czasu, być może to ich szef, którego miałeś zabić. Drugą, część wypowiedzi powiedział ciszej. Kiedy skończył, gadać rozejrzał się, po placu boju kilku członków naszej brygady padło, więc ork wpadł w szał i zaczął siekać. Jeden z boberków doskoczył, do czarnego orka z mieczem Kenshiemu nie chciało się, bawić zablokował atak w głowę swoją klingą lewą dłonią uderzył w twarz bandytę, cios go cofnął na parę kroków, a ork pchnął mieczem w brzuch, który wyszedł na wylot człowiek zmarł. Himura wyciągnął miecz i zaczął cofać się, do tyłu.


9/20

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #109 dnia: 04 Luty 2014, 15:21:57 »
Blok wardyną, cięcie bułatem by zwiększyć odległość, wykonanie półobrotu, dzięki któremu ork dosięgnął trójkę bandytów za jednym potężnym przeciągnięciem broni z dwoma ostrzami.

6/20
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2014, 15:24:38 wysłana przez Mogul »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #110 dnia: 04 Luty 2014, 18:07:48 »
Nie widzę kto to, lecz sądzę że masz rację... - rzekłem blokując cios ciernien. Szybki cios od góry, potem dół, a na koniec dekapitajca rozcięciem brzucha. Szybko dopadłem następnego, zabijając go ścięciem łba - którego ciężko było dorwać. Szybko doskoczyłem także do trzeciego, i jebłem go w brzuch z UK. Na sam koniec, wyciągnąłem kuszę i strzeliłem w łeb jakiemuś człowiekowi.

2/20

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #111 dnia: 04 Luty 2014, 18:40:04 »
Na placu boju zostało, tylko dwóch przeciwników, więc Kenshin postanowił pozbyć się jednego z nich dokładnie najbliższego. Wbiegł prosto, na przeciwnika z wyciągniętym mieczem z zamiarem pchnięcia, go w brzuch bandyta zablokował atak i dobył jednego, ze sztyletów. Postanowił ciąć wzdłuż szyi orka, ale ten odskoczył do tyłu, a sztylet przeciął powietrze. Himura podbiegł jak najszybciej i wyrazistym zamachem, z lewej strony do prawej rozciął mu tętnicę krew bluzgnęła w stronę czarnego a bóbr padł.

1/20


// Nie idzie mi pisanie dziś ;[

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #112 dnia: 05 Luty 2014, 16:51:43 »
Szybko dobiegłem do ostatniego. Będąc metr przed nią, skoczyłem przewracając go i zabijając z UK niczym pewien zabójca z pewnej księgi o włoskim zabójcy. To co teraz? - zapytałem ocierając ostrze o siebie, i rozglądając się, czy aby wszyscy nie żyją. Naładowałem kuszę, coby mieć już ją w pogotowiu.
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2014, 17:09:52 wysłana przez Mohamed »

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #113 dnia: 05 Luty 2014, 17:37:25 »
- Proponuję przeszukać pomieszczenie, a potem zabrać się za ich szefa, albo na odwrót jak uważacie?. Ork, zaczął przeszukiwać pomieszczenie, być może coś znajdzie.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #114 dnia: 05 Luty 2014, 17:56:32 »
Właśnie! - Pacnąłem się w czoło. Wskoczyłem szybko do budynku, i zabrałem wszystkie dokumenty które tam znalazłem. Było to jednym z zadań od Renfri, toteż wszytko ładnie zabezpieczyłem i schowałem do torby.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #115 dnia: 06 Luty 2014, 17:01:34 »
Nim się ruszyliście po cokolwiek usłyszeliście charakterystyczny odgłos wytrzału z muszkietu. Z galeryjki nad wami mierzyło do was z 20 ludzi. I twój cel.
- Brawo! Zwłaszcza tobie Loredo, sprzedajna kurwo. Domyślam się kto was nasłał, ale macie pecha. W tym budynku jest dość prochu by wysadzić i magazyn i ze dwa pobliskie domy. - Loredo nic nie powiedział, mruknął tylko że to pierdoli i wyszedł ze swoimi ludźmi - Macie więc jedno wyjście, spierdalać stąd.

20x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta_pod%C5%BCegacz
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2014, 17:25:54 wysłana przez Aragorn »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #116 dnia: 06 Luty 2014, 17:12:11 »
Hmmm... - rozglądnąłem się. Wprawdzie mogliśmy uciec, będąc bez szwanku - lecz nie mogłem. Nie z powodu tego, że to był mój obowiązek. Po prostu bałem się Renfri, jak i Aragorna. Jakby Ci to powiedzieć? To nie wchodzi w grę... - po czym wyciągnąłem kuszę, wymierzyłem niczym snajper i jebut! Bełt poleciał w osobę, która najprawdopodobniej była moim celem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #117 dnia: 06 Luty 2014, 17:25:06 »
I wtedy w was posypał się grad kul.

//Wszyscy macie po 12 ran postrzałowych. W Nogi, korpus i ręce. Wasze ledwo żywe ciała zostały wyniesione na tyły magazynu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #118 dnia: 06 Luty 2014, 17:46:50 »
Nim jednak mnie tam dowleczono, byłem martwy. Nie wiadomo do końca co było powodem zgonu. Czy zniszczone organy, czy po prostu zadławienie krwią. Ale to nie było ważne, i tak już byłbym martwy. ÂŻycie chodź krótkie, i niebezpieczne miałem - było najwspanialszym na świecie przeżyciem....

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #119 dnia: 06 Luty 2014, 17:51:47 »
//Kenshin i Mogul, wy nadal się wykrwawiacie. I jeśli chcecie sami opiszcie swoje zgony. Chyba że Mogul cudem przeżyje, ma minimalne szanse.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #119 dnia: 06 Luty 2014, 17:51:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything