Autor Wątek: Gothic 4, Moja wersja.  (Przeczytany 1303 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lordkwiatek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 13
Gothic 4, Moja wersja.
« dnia: 27 Styczeń 2014, 21:29:25 »
Dużo myślałem o tym jak mogła by wyglądać i doszedłem do wniosku że wpadłem na plan, nie widziałem żeby ktokolwiek inny miał to samo co Ja, więc opisze go teraz, może nie szczegółowo ale zarys.

Akcja dzieje się w Myrtanie. Rządzi Rhobar II. Tak ten sam co z 3 części przygód Bezimiennego.
Bezimienny przedtem obrał drogę Innosa i tym sposobem nie dał możliwości Lee do zabicia króla.
Wraca do swojego rodzinnego miasta ( nie wiem jakie jest, ale chyba któreś w Myrtanie...)
Oczywiście jego urlop nie trwa długo ponieważ trzeba odbudować cały kraj i tu wykonuje całe misje dla Króla.
Po pierwszym akcie takich misji i ogółem wprowadzenia do gry następuje zwrot akcji, trzeba zaatakować Orków którzy są w Nordmarze, Bezimienny wraz z Palladynami idą do Nordmaru. Pokonują orków i uszczelniają granice.
Potem dostają rozkaz do odbicia Khorinis, więc wsiadają na statek, zgadnijcie jaki? Tak Esmeralde, oczywiście misja z odbiciem statku wchodzi w skład mojej wizji. No oczywiście po odbiciu Khorinis, wracamy do Myrtany gdzie znów stajemy przed mocami Beliara i bronimy Vengard przed wojskami... Xardasa. Obrona i kontrofensywa, zabijamy Xardasa i koniec. Bohater zostaje Namiestnikiem Króla, ale królem nie zostaje.

 Jak się podoba wizja? Oczywiście rozwinięcie może zostać dodane ale ogółem przedstawiłem moją wizje nowego Gothica...

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Gothic 4, Moja wersja.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2014, 21:54:47 »
Myślałem podobnie ,jednak żeby zrobić kontynuację Gothic 3 :Zmierzch Bogów gdzie ,powraca Xardas i próbuje zemścić się na Bezim za tą walkę w Niezbadanych Krainach.Jednak z tym powrotem do Khorinis to też fajny pomysł :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 4, Moja wersja.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2014, 21:54:47 »

Offline lordkwiatek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 13
Odp: Gothic 4, Moja wersja.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2014, 22:02:47 »
Własnie ZB jak i Arcanie nie zaliczamy do fabuły. G3, droga Innosa i następna część, oczywiście gracz miałby możliwosc gry liniowej i ustalenie jakiemu Bogowi chce służyć, gry liniowej bez wybierania Boga albo ostatnia 3 możliwość jak z Gothic 3 czyli całkiem wolność.

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Gothic 4, Moja wersja.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2014, 22:07:13 »
Za to ja wolalbym, zeby wszystkie czesci bezwzglednie byly w serii. Gothic 5 bylby fajny gdyby mozna bylo zwiedzac arganie, myrtane, khorinis, feshyr... A do tego przelaczanie sie pomiedzy dwoma bezimiennymi - to jest moja wersja.

Offline lordkwiatek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 13
Odp: Gothic 4, Moja wersja.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Styczeń 2014, 22:10:34 »
Według mnie to mogł dalej jowood mógłby robić takie rzeczy ale że prawa są już od X czasu u PB i u nich liczy sie tylko gry do G3 to akurat nie mogło by wejść w życie, no i jak wiadomo ZB jak i Arcania to troche oddalające gry w porównaniu do G I lub G II, aczkolwiek G3 trochę mroczniejsza i bez błędów stanowiła by godnego potomka serii ale niestety... Mamy co mamy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 4, Moja wersja.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Styczeń 2014, 22:10:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything