Autor Wątek: Nowe gildie  (Przeczytany 1241 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gritta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Kobieta
Nowe gildie
« dnia: 14 Styczeń 2014, 17:23:30 »
Czy macie jakieś pomysły na nowe gildie? I jaki wpływ te nowe gildie miałyby na życie bezimiennego. Ja bym dodała obóz amazonek, wreszcie znalazłoby się zastosowanie dla kobiecego pancerza łowców smoków.
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2014, 17:32:21 wysłana przez Gritta »

Offline dafort

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowe gildie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:32:30 »
Dobry pomysl z tymi amazonkami. Takie dzikuski gdzies w lesie, co to atakuja kazdego, kto sie do nich zblizy. Trzeba by bylo przebrac sie za babe by sie do nich dostac  ;)

Moze jakas gildia wyznawcow Beliara. Taczy szalency jak w G1 ci z obozu na bagnie. Duzo zielska i uzywek. W ktoryms rozdiale bysmy szturmowli te plaowke z Hagenem na czele (krzewiac jedynie sluszna religie Innosa <lol>).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nowe gildie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:32:30 »

Offline bossofmachinima

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowe gildie
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2014, 22:12:31 »
Ludzie dziczy, szamani i wojownicy którzy czczą różnych bożków śmierci, wojny, furii i zniszczenia. ÂŻyli by gdzieś w Jarkendarze i byli by pozostałością po ich kulturze, kilka wiosek na bagnach w wąwozach itd. Myślę że kilka nowych czarów i np masek plemiennych bonusy do PÂŻ PM itd. Myślę że ludzie dziczy to dobry plan, mogli by żyć też w ściekach miasta :)

Offline XBadManX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolę gothica II niż Gta sa !
Odp: Nowe gildie
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Luty 2014, 09:59:18 »
Ja dodałbym kilka gildii które miałyby wpływ na zakończenie gry. Pierwszą byliby Upadli (ÂŻyjący) Paladyni wtedy można by używać starej zbroi rycerskiej, dodałbym myśliwych żeby Dragomir nie był Forever Alone xD. Dałbym Magów Beliara ale nie poszukiwaczy tylko Magów, Dodał bym ÂŁowców Nagród wtedy może znajdzie się na nich zbroja ze moczych łusek której nie ma w grze ale jest taka tekstura więc to chyba tyle co chciałbym wam powiedzieć o tych gildiach. ;[

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Nowe gildie
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Marzec 2014, 18:26:58 »
Zapewne dodałbym możliwość dołączenia do obozu bandytów/piratów. Z nowych to obóz myśliwych zajmujący się polowaniem na wszelkie stworki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nowe gildie
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Marzec 2014, 18:26:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top