Autor Wątek: Okraść złodzieja  (Przeczytany 3047 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Okraść złodzieja
« dnia: 08 Styczeń 2014, 17:02:02 »
Nazwa wyprawy: Okraść Złodzieja
Prowadzący wyprawę: Garik
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: członek Krwawych Kruków
Uczestnicy wyprawy: Garik (Rikka), Mohamed


Czekałem w Efehidon, w karczmie. Sączyłem spokojnie piwo, czekając na mą towarzyszkę. Podobno ma jakieś zajęcie.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2014, 20:03:01 »
Rikka weszła do karczmy i od razu wypatrzyła przy jednym ze stolików znajomego maurena. Ciekawiło ją trochę, czy okaże się dobrym partnerem do tej akcji. Sprawiał wrażenie raczej wybuchowego, a dzisiaj trzeba będzie działać ciszej niż ostatnio.-Witaj.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2014, 20:03:01 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2014, 20:18:33 »
Witaj - powiedziałem dość spokojnie. Bo podobno wybuchowy byłem. Ja? Cóż za absurd. Ja spokojny człowiek, który całkowicie legalnie pracuje. - A więc, cóż to za robota, o której ostatnio mówiłaś? Mam nadzieje że nie zabójstwa jakiegoś panicza, bo znowu sobie kostkę skręce - powiedziałem wspominając tamte czasy.

//Zakładam, że gdzieś tam kiedyś mi powiedziałeś ;d

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń 2014, 20:42:52 »
Nie, tym razem obędzie się bez śmierci.-Odpowiedziała siadając naprzeciwko.-Właściwie, to najlepiej będzie jeśli uda nam się rozwiązać całą sprawę bez rozlewu krwi.-Rozejrzała się dyskretnie by sprawdzić, czy nikt ich tu nie podsłuchuje. Raczej byli bezpieczni.-Chodzi o włamanie. Nie będziemy musieli daleko iść, to w dzielnicy obywatelskiej. Resztę opowiem ci po drodze, jeśli nie masz nic przeciwko.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Styczeń 2014, 22:21:05 »
Jasne. Powiedziałem dopijając kufel piwa. Smakowało nie najlepiej, ale zawsze to coś. Wstałem, po czym wyszedłem przed karczmę razem z Rikką. A więc? - powiedziałem ruszając.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Styczeń 2014, 16:17:49 »
W mieście pojawiła się jakaś nowa gildia złodziei. Na razie działają raczej dyskretnie i starają się być ostrożni, ale warto by mieć na nich oko od samego początku. Chodzi o to, że prawdopodobni członkowie tej gildii podejrzanie często odwiedzają jeden z domów w dzielnicy obywatelskiej. Rzecz w tym, że na pewno go nie okradają. Może składują tam łupy, albo planują sobie kolejne skoki... Musimy włamać się do środka i wybadać sprawę.-Tłumaczyła idąc po chodniku. Słońce szybko zachodziło, niedługo zapadną całkowite ciemności. Gdzieś nawet przemknął już jakiś zapalacz pochodni.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Styczeń 2014, 18:27:44 »
Hmm... Raczej to drugie, bo gdzie mogli by chować łupy... Zwłaszcza w domu. Przecież ktoś to wcześniej czy później by zauważył. - powiedziałem, dodając po chwili - Czyli trzeba się zakraść.. Hmmm... - zamilkłem na chwilę. Dość ciekawa robota, ciekaw jestem jak to się rozwinie.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Styczeń 2014, 21:20:58 »
Ja też. Tylko pamiętaj, niezauważeni.-Wbrew temu co Rikka mówiła wcześniej, dom do którego zmierzały kruki wcale nie był tak blisko. Gdy włamywacze dotarli na miejsce całe miasto już dawno zdążyło położyć się do snu. Prawie całe.-To ten dom.-Wskazała dyskretnie. Budynek był dość spory, piętrowy. Całkiem ładny, a wyróżniało go to, że otoczony był równo przystrzyżonym dwumetrowym żywopłotem. Ciekawe było także to, że przy bramie stał strażnik. Nie miejski gwardzista, a zwykły osiłek do wynajęcia. Innej straży na szczęście nigdzie nie było widać.

//Dopiero co weszliśmy na tą ulicę, a dom do którego się włamujemy jest za rogiem i jego ochroniarz nas nie widzi.  ;)

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Styczeń 2014, 21:38:00 »
Oho... Chyba wrócili - powiedziałem szeptem, coby nie zdradzić naszej pozycji. Gdyby nie to, że przed wejściem stoi goryl - a nie zwykły strażnik, nie zwróciłbym uwagi. Jest tu inne wejście? Chyba że masz pomysł jak go unieszkodliwić bez rozlewu krwi, a i żeby nam w przyszłości nie przeszkodził.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Styczeń 2014, 15:01:26 »
Nie mam. Wiem za to, jak się tam dostanę. Wybacz, ale ty będziesz musiał wymyślić coś innego.-Powiedziała kładąc dłoń na ramieniu towarzysza. Po raz kolejny rozejrzała się, by upewnić że w okolicy nie ma nikogo prócz nich i tamtego bramkarza. Nie było. W dodatku stali daleko poza światłem latarni, więc mogła zaryzykować drobną sztuczkę. Zamknęła oczy, skupiła się i zaczęła przemieniać. Po chwili na ramieniu maurena zamiast dłoni Rikki, znajdował się mały nietoperzyk. Szybko wzbił się on w powietrze. Wzlatywał wyżej i wyżej, aż wreszcie skierował się w stronę żywopłotu, przeleciał nad nim i zniknął gdzieś po drugiej stronie. Ochroniarz nawet tego nie zauważył.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Styczeń 2014, 15:29:40 »
//ÂŻywopłot, to taki zwykły? Nie poharata mnie?

Hmm. Sprytne - uśmiechnąłem się, i cofając się znikłem w cieniu. Mój wzrok skierował się ku żywopłotowi. Wyglądał na dość nieduży, może dałbym radę radę przeskoczyć. Zwłaszcza odkąd poznałem akrobatykę. Obszedłem budynek tak, by mnie nie widziano.
Stojąc pod płotem, skupiłem się i skoczyłem. Chciałem sprawdzić, czy płot jest na tyle wytrzymały żeby się pode mną nie zawalił.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.


//Wygląda to tak, że skacze przed żywopłotem macając go czy jest dość wytrzymały ;d

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Styczeń 2014, 19:53:08 »
//Był dość wytrzymały. Może dasz radę na niego wskoczyć?

///W twoją stronę idzie patrol strażników, trzech ludzi uzbrojonych w długie halabardy. Lepiej żeby cię nie zauważyli...

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Styczeń 2014, 20:45:27 »
Kurwa - odwróciłem się szybko, i cichaczem wskoczyłem w alejkę pomiędzy budynkami. Tam kląkłem. Chciałem by patrol przeszedł. Wtedy bym skoczył, przebiegł przez ogród cichaczem, i znalazł wejście.
Co wtedy czułem? Ekscytacje, strach i adrenalinę.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Styczeń 2014, 21:19:05 »
Uciekłeś nim straż cię zauważyła. Patrol spokojnie przeszedł przez uliczkę, na której przed chwilą stałeś i zniknął za następnym zakrętem. Szczerze mówiąc, nawet nie spojrzeli w twoją stronę. Cała trójka sprawiała wrażenie raczej ospałych. Cóż... Zaprzeczyć się nie da, że nocne napady zdarzają się w tej części miasta dość rzadko. Skąd tedy pomysł, by postawić przed swoim domem dodatkową ochronę? Samo to mogło wzbudzić lekkie podejrzenia.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Styczeń 2014, 21:27:11 »
Teraz na mnie czas... - rzuciłem pod nosem, po czym rozbiegając się - skoczyłem w górę będąc przy żywopłocie. Skoczyłem na żywopłot, siadając na nim. Troszku się załamał, ale utrzymał mnie. Skoczyłem na drugą stronę, po czym rozglądnąłem się. Chciałem być pewny, że nikt mnie oglądał. Zacząłem szukać wejścia.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Styczeń 2014, 21:47:01 »
Po drugiej stronie mauren wylądował na miękkiej, soczyście zielonej i niezwykle zadbanej trawie.-Tu jesteś.-Rikka wyłoniła się zza jakiegoś krzaczka. W ciemności nie mogłeś dokładnie zobaczyć jakiego. Zgodnie z przypuszczeniami Mohameda, na tyłach posiadłości znajdował się ogród. Kilka klombów, trochę ozdobnych drzewek. Piorunującego wrażenia raczej nie robił, rzec można, standard.-Tam są drzwi.-Dziewczyna wskazała na werandę.-Są jeszcze drugie, frontowe. Tyle że tam pewnie wyłapie nas ochroniarz spod bramy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Styczeń 2014, 22:26:18 »
Wolałbym jednak nie być wykrytym - powiedziałem. Lepiej iść przez ten na werandzie, mając nadzieje że w środku nie czeka na nas mały oddział kom... ochroniarzy.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Styczeń 2014, 10:29:07 »
Tak samo pomyślałam, ale mamy mały problem. Nie potrafię tego otworzyć. Mają tu za dobry zamek.-To faktycznie nie brzmiało najlepiej. Przecież nie chcieli wywalać drzwi z kopniaka.-Co proponujesz?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Styczeń 2014, 13:09:08 »
Są tu gdzieś jakieś drzwiczki do piwnicy? Zazwyczaj na zewnątrz było jakieś wejście do podziemi. - powiedziałem rozglądając się. Jeśli byśmy takie znaleźli, moglibyśmy wejść po cichu, i dostać się do domu.. - rozmyślałem, wciąż się oglądając czy aby na pewno nie ma tu jeszcze wejścia, i czy nikt nie idzie.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Styczeń 2014, 13:15:13 »
Nie zauważyłam, chociaż tamta mała przybudówka... Wygląda mi na zwykła szopkę na narzędzia, ale kto wie? To co?-Zapytała też oglądając się za siebie. Trochę za długo tu już stali, ale jakby nie patrzeć, włamywali się z marszu. Bez wcześniejszych dokładnych oględzin.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Okraść złodzieja
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Styczeń 2014, 13:15:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything