Autor Wątek: Test kruka #2  (Przeczytany 1902 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Test kruka #2
« dnia: 15 Grudzień 2013, 20:48:47 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #2
Prowadzący wyprawę: Blaze
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Walka dowolną bronią 50%, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Rikka (Garik)



Rozumiem...-Powiedziała wolno.-Jak go rozpoznam?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2013, 21:06:01 »
-Nosi się dość charakterystycznie. Ma strój typowy dla obywatela, lecz w czerwonych barwach, a od ramienia do piersi ma przewieszony złotawy sznur ozdobny. Ma też dość bogato haftowany pas. Poza tym jest rudy. ÂŁatwo go znajdziesz. Musisz się tylko udać do głównej alei w dzielnicy obywatelskiej. Jeszcze jakieś pytania?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2013, 21:06:01 »

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2013, 21:12:35 »
ÂŻadnych. Znaleźć rudego i wycisnąć z niego trochę złota. Powinnam sobie poradzić.-Podsumowała swoje zadanie. Już chciała wyruszać, gdy do głowy przyszło jej coś jeszcze.-Gdzie cię później znajdę?-Zapytała odwracając się jeszcze do jasnowłosej.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2013, 21:40:40 »
-Zgub się ponownie złotko. - nieznajoma uśmiechnęła się słodko.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2013, 07:24:02 »
Jasne.-Spodziewała się bardziej czegoś w stylu... To ja znajdę ciebie. Chociaż, szczerze mówiąc to to było nawet lepsze. Pomaszerowała do dzielnicy obywatelskiej starając się jak najmniej wyróżniać z tłumu. Były momenty, w których nikt nie dostrzegł by różnicy między nią, a jedną z nieśmiertelnych. Były też jednak takie chwile, kiedy wyglądała jak typowa, niewinna elfka i to była właśnie jedna z nich.   

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2013, 18:28:56 »
Nie zajęło ci wiele czasu przejście najbardziej uczęszczanych uliczek w dzielnicy obywatelskiej. Na jednej z nich trafiłaś na mężczyznę, który odpowiadał mniej więcej opisowi podanemu przez nieznajomą. Maszerował z uniesioną głową kilka metrów przed tobą, rozglądając się na boki.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudzień 2013, 20:04:41 »
Dumny niczym paw. Rikki powstrzymała się przed znaczącym prychnięciem. Zamiast tego zaczęła się zastanawiać, jak tu dobrać się do jego grzywien, które niewątpliwie posiadał. W pierwszej chwili naszła ją myśl, żeby poudawać trochę damę lekkich obyczajów, słowem dziwkę, i zaciągnąć go w jakiś mniej zatłoczony zaułek. Na szczęście w porę przypomniała sobie, że nosi na sobie broń i bardziej niż kurtyzanę przypomina łowczynie... Chyba trzeba będzie improwizować. -Przepraszam pana...-Zagadnęła uśmiechając się wdzięcznie.-Którędy do sklepu "Leśne Licho"?-Jakoś musiała zagadać, żeby lepiej wybadać cel. To było pierwsze, co jej przyszło do głowy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudzień 2013, 20:37:28 »
-Przepraszam ale nie uczęszczam do takich sklepów...najlepiej popytaj w jakiejś innej dzielnicy i innego człowieka... Mężczyzna odwrócił się i szedł dalej.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Grudzień 2013, 21:58:22 »
A to ci dopiero dżentelmen. ÂŻeby nie pomóc damie w potrzebie! Z drugiej strony, co ją podkusiło z tym Lichem... Spuściła smutne oczy.-Oh, przepraszam. Jestem dzisiaj trochę rozkojarzona. Co ktoś taki jak pan robiłby w takim miejscu?-Znów się uśmiechnęła.-Po prostu kazali mi tam dostarczyć te rzeczy, a w tamtych okolicach tak łatwo się zgubić.-Zamyśliła się, nieznacznie przysuwając do mężczyzny. Ręką niby przypadkiem musnęła jego zdobiony pas i udając zakłopotanie powiedział.-Gdyby ktoś zechciał się tam ze mną przejść... Byłabym wielce wdzięczna...-Liczyła tylko na to, że jej rozmówca nie jest jednym z tych takich, co to stawiają owce na kobietami.  W takim wypadku wypadałaby idiotycznie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Grudzień 2013, 22:28:14 »
-Gdzie pani bierze te łapska! Jestem szanowanym obywatelem! Zabieraj się stąd i znajdź przewodnika na własnym poziomie! - mówił podniesionym tonem. -Te przeklęte pospólstwo... - mruknął.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Grudzień 2013, 10:39:02 »
A jednak był jednym z tych takich. Przecież nie mogła dopuścić do siebie myśli, że kogoś nie zainteresował jej młodzieńczy wdzięk połączony z wrodzoną elfią urodą i nutką wampirzej drapieżności!  Oddaliła się szybko zażenowana, rozmyślając, co teraz. postanowiła śledzić go przez jakiś czas, by sprawdzić, czy idzie do jakiegoś konkretnego miejsca.   

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Grudzień 2013, 19:50:30 »
Mężczyzna szedł ciągle przed siebie, jednak w pewnym momencie skręcił w boczną aleję. Nie była ona jakoś dużo mniejsza od głównej, jedynie prowadziła do innego rejonu. Po chwili okazało się, że był tam w okolicy większy plac oraz coś w rodzaju parku. Rudzielec najwidoczniej zmierzał właśnie w kierunku tego ostatniego.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Grudzień 2013, 20:02:11 »
Park. No to nie była już w takiej beznadziejnej sytuacji. Wyprzedziła cel, oczywiście tak by jej przy tym nie zauważył, i zaczaiła się na niego za jednym z drzew. Obróciła przerzuconą przez ramię pojemną, chociaż raczej niedużych rozmiarów skórzaną torbę tak by znalazła się na jej brzuchu i czekała. Gdy rudy ją minął wychyliła się zza pnia i jednym susem znalazła się u jego boku. W lewej dłoni nie wiedzieć kiedy błysnął jej sztylet, który teraz przyłożyła do boku mężczyzny. Drugą ręką objęła go w pasie. Wątpiła by ktoś mógł uznać ich za parę, bowiem nie pasował do niej w żadnym razie, ale przynajmniej nóż nie będzie się rzucać w oczy, gdy będą iść tak blisko siebie.-Kosztowności do torby, bo skończysz ze sztyletem w trzewiach.-Syknęła mu do ucha.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:09:48 »
-Podła bandytka! - powiedział kompletnie obrażony. Jedną ręką sięgnął do pasa i odpiął od niego swoją sakiewkę. -Trzymaj i wynoś się zdziro! - rzekł w gniewie.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:22:49 »
Zdziro?!-Zapiszczała tak, by usłyszeli ją wszyscy przechodnie.-Jak?! Jak ty jeszcze śmiesz?! Mówiłeś, że ją dla mnie zostawisz! Przysięgałeś mi! Kląłeś się na Zartata padalcu!-Oczywiście chwilę wcześniej schowała dyskretnie broń i ukryła w torbie sakiewkę. Kilku gapiów zatrzymało się by dokładniej obejrzeć całą scenę. By podkreślić wagę swoich słów, Rikki zamachnęła się i spoliczkowała rudego. Na tyle mocno, na ile pozwalała jej odziedziczona po wampirzym tacie siła. Uderzony chyba nie spodziewał się czegoś takiego po takiej drobnej dziewczynie, bo obrócił się o dziewięćdziesiąt stopni i padł na jedno kolano. Zadowolona z siebie prychnęła gniewnie i dumnie unosząc głowę szybko ulotniła się z parku. Ruszyła na poszukiwania swojej zleceniodawczyni.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:51:54 »
W krótkim czasie odnalazłaś nieznajomą, dalej stała w pobliżu swojego miejsca. Zaczęła delikatnie klaskać w ręce, gdy się zbliżałaś.
-Brawo mała, podoba mi się twój styl. Potrafisz wykorzystać to kim jesteś i gdzie jesteś. To się przydaje. Wiadomo, że szczyt aktorstwa to to nie był, ale każdy ma swoje początki. No dobra, pokaż mi teraz co tam naniosłaś.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:56:36 »
Zadowolona rzuciła kobiecie mieszek. To było... W gruncie rzeczy całkiem przyjemne, to wszystko zaczynało się jej naprawdę podobać. Miała nadzieję, że to dopiero początek. Chętnie poprawiłaby jakość swoich umiejętności, zarówno tych teatralnych, jak i innych.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Grudzień 2013, 22:07:04 »
-Nie najgorzej. Miał nieco grosza przy sobie. Kobieta odpięła niewielki mieszek od swojego pasa i rzuciła dhampirce. Potem pogmerała jeszcze w kieszeni i rzuciła kluczyk w stronę dziewczyny. -Trzymaj, twoja zapłata i nowa droga. Przejdź uliczką za mną. Przy drugiej alejce przecinającej tą, skręć w prawo. Będziesz tam miała zamknięte zejście do kanałów. Reszty chyba się domyślasz.

Mieszek: 30 grzywien i naszyjnik z brązu

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Grudzień 2013, 22:18:31 »
Jasne.-Powiedziała i ruszyła dalej. Po chwili faktycznie dotarła do wspomnianego przejścia. Rozejrzała się dyskretnie na boki i sprawdziła, czy klucz pasuje do zamka. Wszystko się zgadzało. Otworzyła drzwi bez trudu i zeszła na dół. Po drodze oczywiście zważyła mieszek w dłoni. Ujdzie, póki co.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Grudzień 2013, 22:50:07 »
Chwilę minęło nim ujrzałaś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłaś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłaś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to krasnolud. Miał niewielką przystrzyżoną brodę, dziwny kapelusz na głowie, a na ramieniu szczura, który wydawał się mu towarzyszyć.
-Witamy szanowną panienkę. Czuj się jak u siebie w domu. Jestem Ragni Blakrog, a to mój towarzysz Ogryzek. Szczurek pisnął na wspomnienie imienia. -Teraz będziesz się obracała w tej ciemniejszej sferze Valfden. Ale pamiętaj jedno. To w najciemniejszą noc widać najjaśniejsze gwiazdy. Po tych słowach krasnolud uśmiechnął się. -Jakieś pytania?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #2
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Grudzień 2013, 22:50:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top