Autor Wątek: ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty  (Przeczytany 16609 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Styczeń 2008, 13:08:06 »
Cytuj
Saschy: może Ty byś bym Farmerem,ale Ja na pewno nie.
Saschy powiedział prawde... zastanawiam się tylko czy aby na pewno nawet ta połowa sprawdziła się jako farmerzy :)
Cytuj
ale Ja na pewno nie.
Ty na razie jesteś zbieraczem ryżu hehe :)

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Styczeń 2008, 17:35:32 »
Moim zdaniem lepszy jest świat rzeczywisty w gothicu jest trochę mały świat ale dużo niebezpieczeństw. No i trochę ciężka praca ale nie byłoby szkoły.  

Forum Tawerny Gothic

ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Styczeń 2008, 17:35:32 »

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Styczeń 2008, 18:05:44 »
ÂŚwiat Gothica... save/load. Byłbym orkowym najemnikiem bo buntownictwo jest nieopłacalne i zbyt ryzykowne, poza tym król to śmieć i diabeł, choćby po tym jak potraktował Lee. Oczywiście nie spodobało by mi się bycie niewolnikiem albo jakimś wieśniakiem, jedynie najemnikiem albo assasynem bo tak to wolę real a Gothic w virtualu.

Offline aramil542

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Styczeń 2008, 18:36:58 »
Zagłosowałem na świat realny, bo pomyślałem o aspektach, które w grze się pomija. Podam tylko kilka przykładów:
- nie ma WC
- ścieki wylewamy na ulice
- mycie się częściej niż 1 w roku to szaleństwo!  
- jesteś stary jak dożyjesz 50 (jeśli dożyjesz)(no dobra powiedzmy że magowie z tym problemu nie mają, ale chyba nie wierzysz, że zaraz będziesz magiem   )
Więc nie jest tak pięknie jak się z początku wydaje. Chociaż niektórym to może nie będzie przeszkadzać  
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2008, 18:37:51 wysłana przez aramil542 »

Offline Dydzio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Styczeń 2008, 20:11:39 »
Ja się nie zgadzam, że świat gothica jest lepszy od rzeczywistego. Nie ma komputerów, mojej ukochanej Justynki   i jeszcze dyskotek!

Offline Zbuntowany Paladyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Luty 2008, 21:47:11 »
Ja bym wolał świat rzeczywisty. Dlatego bo w świecie gothic każdy dzień może być twoim ostatnim i gothic to tylko gra nie powinno brać ją tak na poważnie że się chce żyć w świecie gothic. A i w ogóle w gothic nie ma takjej technologii jak w prawdziwym świecie (czyli komputery, auta, telewizja i tp.).  

Offline Najemnik Bogów

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Luty 2008, 23:52:22 »
ja bym wolał świat Gothica mimo ,żę nie ma tam kompa i innych takich podobnych to tam właśnie przeżyjęś prawdziwe przygody, zabijesz kilku orków na dzień i poznassz prawdziwych kumpli którzy zawsze ci pomogą

Offline Garrador

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Luty 2008, 09:14:14 »
ÂŚwiat rzeczywisty oczywiście. Bez niego niebyłoby świata fantasty, ponieważ nikt by go niewymyślił, a i grać by się niedało.


Podsumowując: Bez naszego świata, pięknego i mądrego( niecałkiem   ) niebyłoby świata fantasty, więc głos na nasz kochany świat (grafa jak się tak wyraże jest u nas lepsza niż w fantasty   )

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #48 dnia: 09 Luty 2008, 16:50:59 »
no cóż, wszystko tutaj jest niemożliwe, ale pomarzyć zawsze można :P
głos poszedł na realia Gothica/średniowiecza.
owszem, życie tam byłoby raczej niezbyt długie. ale powiem Wam, że chyba wolałabym mieć piękne, pełne przygód 20 czy 30-letnie życie (pojawiła się możliwość bycia farmerką - starałabym się to jakoś zmienić - treningi np.), zostać zabitą przez jakiegoś dzikiego orka czy wilka, niż żyć tutaj przez 80 lat i pracować, pracować, pracować i umrzeć, cierpiąc przez pół żywotu, na jakiegoś raka leżąc w łóżku. owszem - to wszystko = syf, choroby, smród... ale tamte realia miały swój niepowtarzalny klimat.
ktoś pisał, że świat gothica/średniowiecza nie różni się tak naprawdę od naszego. i popieram to. te czasy są równie niebezpieczne, jak tamte, tylko po prostu nie zdajemy sobie z tego sprawy. bomby atomowe, gwałty, morderstwa, wojny, dziura ozonowa, efekt cieplarniany, epidemie... tam za to niebezpieczne choroby, najazdy, wojny, ciemnota i wszystko złe, co możemy sobie wyobrazić..  i powiedzcie mi teraz, że świat rzeczywisty jest bezpieczny. przynajmniej świat w dawnych czasach nie był tak zepsuty jak teraz. chociaż tu mamy więcej wygód - komputer, telewizja, komfort mieszkania... a tam ogniska, piwsko i siedzenie w karczmach po nocach
wnioskując: oba światy mają swoje plusy i minusy, jednak wolałabym świat gothica.

no, ale, jak już pisałam na wstępie, żyjemy tu i teraz i tego nie zmienimy :)

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #49 dnia: 09 Luty 2008, 17:23:15 »
Ja bym wybrał świat Gothic dlaczego?

-nie trzeba sikać i stawiać klocka:D
-można wczytać życie chodzi mi o save:)
-walczysz czym chcesz i kiedy chcesz:D

Tylko to z fajniejszych

Offline Akasemis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Luty 2008, 17:40:17 »
Zdecydowanie realny świat,bo świat gothica to świat w którym co dzień wychodząc z domu możesz zostać zarżnięty sztyletem...

Gdyby na prawde zeyli w takim swiecie jaki jest gothic,to NA PEWNO niebylbys jakims super herosem (od razu...)

I nie mógłbyś sobie wpisać "God" i latać rozwalając cały miasta...

sory za błędy

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Luty 2008, 00:31:48 »
Zawsze hciałem nauczyć się umiejętności władania miecza kuszą lub łukiem ten świat zapewnił by mi to te niebezpieczeństwa znajdujące się w lasach bez umiejętności walki nie było by ani rusz . Ale są złe strony np wojna z orkami nie chciał bym zginąć albo złodzieje , bandyci mimo to chciał bym świat Gothica .  

Forum Tawerny Gothic

ÂŚwiat Gothica vs. ÂŚwiat Rzeczywisty
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Luty 2008, 00:31:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything