Autor Wątek: Kłusownicy - Ostatnie starcie!  (Przeczytany 7419 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« dnia: 07 Grudzień 2013, 17:34:48 »
Nazwa wyprawy: Kłusownicy - Ostatnie starcie
Prowadzący wyprawę: Melkior
Uczestnicy: Gordian, Melkior, Nikolaj, Evanlyn
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: przynależność do ÂŁowczych Królewskich


Wyszedłem z karczmy, w której chwilę wcześniej rozmawiałem z Melkiorem. Gotowy do drogi czekałem na pojawienie się towarzysza, z którym to już raz na zawsze miałem rozwiązać problem kłusowników nękających okoliczne lasy.
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień 2013, 19:41:54 wysłana przez Gordian »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2013, 17:57:55 »
- No w drogę, bo komu w droge temu gwóźdź w noge jak mawia mój znajomy krasnolud.. - powiedział wychodząc z budynku, mroźne zimowe powietrze natychmiast go otrzeźwiło. Poprawił miecz przy pasie, miecz z wyrytym starożytnym i potężnym krasnoludzkim zaklęciem zaklęciem... - Piździ jak w kieleckiem. - skomentował pogodę i ruszyli w stronę stajni.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2013, 17:57:55 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudzień 2013, 18:03:54 »
-Taaa cholera jedna wie co się z tym światem dzieje. Takich wiatrów i zawiei w tej części świata nie pamiętam. Ba! Pewnie nawet najstarsze elfy nie pamiętają. Już chyba 3 noc tak napieprza tym wiatrem, że spać nie idzie. - odpowiedziałem i również ruszyłem do stajni, gdzie czekał zapewne koń przydatny do tej wyprawy.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Grudzień 2013, 18:16:44 »
Stajnia jaka jest każdy widzi. Tak też było w tym przypadku. Dosiedli koni i wyruszyli w stronę Ostoi. Fakt, 3 dniowa wichura normalna nie była. I w sumie to biedny MG nie był w 100% pewien tego czy w tej części Valfden powinno sypać śniegiem czy jeszcze nie powinno bo niby jest tu wielka dżungla której w sumie nie wyznaczono fabularnych granic... ale nic. Myśliwi jechali sobie dalej.
- Wina Meaneba. - Wielki Zuy był tym na którego można zwalić wszystko.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2013, 18:23:21 »
- Może... Chociaż szczerze mówiąc to nie mam zdania. Jakoś nie interesowałem się tym zbytnio nigdy. - odpowiedziałem.
- Masz może plan, jak i gdzie odnajdziemy tych kłusowników. Po ciemku w lesie?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudzień 2013, 19:52:05 »
- Zatrzymamy się w karczmie, za pół godziny powinniśmy dojechać. Poczekamy do rana i popytamy. Podobno widziano podejrzanych typów w okolicy. A przynajmniej tak twierdził informator.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Grudzień 2013, 20:05:30 »
-Skoro tak mówisz, to dobrze. Ważne, żebyśmy nie musieli popierdzielać po lesie w samych płaszczach. Bo zaczyna być coraz zimniej, a jak to mówi jeden ród z północy "Nadchodzi zima", a w czasie zimy rodzi się zło, które było uśpione w czasie lata. - powiedziałem.
- Swoją drogą ciekawe czy zakon notuje jakieś zwiększone ilości umrzyków w czasie Hemis.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Grudzień 2013, 20:14:36 »
- Bo ja wiem? Trzeba by spytać. - odparł Melkior. Widać już było świateła zajazdu. - W zasadzie samo Bractwo jest ciekawe, kobiety podobno nie sypiają w oddzielnym dormitorium jak to było w Gildii Magów.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Grudzień 2013, 20:19:58 »
-Ty mi mów o Gildii, jak ja tam czarami nigdy się nie parałem i nie wiem jak to jest. A co do sypiania w innych dormitoriach. To skoro wszyscy są tacy cnotliwi i w ogóle gołego cycka widzieli tylko u matki, to czym tu się szczycić? - odparłem wzruszając ramionami.
- Mówiłeś coś o jakimś shizu dla ojca. Co to za cholerstwo?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Grudzień 2013, 20:27:34 »
- Miniaturowy złoty smok, żyją w innym wymiarze ale sprowadzono je tutaj. Niestety spora część została uwolniona przez fanatycznych druidów. Ostatnio byli u mnie i truli bym powiedział ojcu by ten ograniczył połowy jakiejś ryby bo wymrze. Pytam ich kiedy, oni że za 5 tysięcy lat... wracając do shizi. Są piekielnie inteligentne.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Grudzień 2013, 20:40:06 »
- O kurde. To ciekawe coś, hmmm. Gdzieś ja się z tym spotkałem, tylko nie pamiętam gdzie. Idzie takie coś przytargać do domu i mieć jako kompana do picia i pokera, czy raczej sprawdza się w roli mobilnej odcinarki kończyn i głów?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Grudzień 2013, 21:02:00 »
- To gad, ale też i słodki "kotek" salonowy. W tinrilecie to maskotki i obrońcy domostw. Złapać takiego trudno, młode wychowuje dwoje rodziców. Nawet jajo wysiadują na przemian.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Grudzień 2013, 21:05:51 »
-A więc to stąd je znam. Mieszkałem przecież kilka lat w tamtych stronach. Musiało mi się to tam gdzieś o uszy obić. Muszę kiedyś wrócić do tamtego wymiaru, bo jakoś klimat bardziej mi odpowiada a i kultura jakaś taka przyjaźniejsza, dla człowieka. Ale najpierw trzeba się czegoś dorobić.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Grudzień 2013, 21:09:43 »
Czarna postać, na czarnym koniu, pośród czarnej nocy wyłoniła się zza zakrętu. Trzymając czarną flaszkę wypełnioną czerwoną krwią z 'prądem' , jechała sobie jakby nigdy nic w kierunku przeciwnym do dwójki jeźdźców. Najzwyczajniej w wiecie zmierzała w stronę Ostoi. Postronnego widza nie mogło by to w szczególności dziwić. Wielu podobnych jeździła owa drogą. Wielu podobnych miało łuki na plecach.

// Jestem w trakcie picia półlitrowej butelki krwi wilka zabranej z mojego domostwa.
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2013, 21:12:48 wysłana przez Nikolaj »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Grudzień 2013, 21:14:17 »
- Portal tam zamknięto bez ostrzeżenia, król potrzebował monolitów. Jest afera bo kupcy stamtąd utknęli w Mor Andor... - powiedział patatajając dalej.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Grudzień 2013, 21:37:33 »
-Oho ktoś jedzie. - zauważyłem nadjeżdżającego z przeciwnej strony jeźdźca. Nie było to jednak jakoś niespotykanie niepokojące, w końcu bandyci nie ostrzegali wcześniej a zbrojne grupy rabunkowe rzadko podróżowały samotnie.
-Witaj. Dokąd trakt Cię wiedzie! - krzyknąłem w kierunku nadjeżdżającego.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Grudzień 2013, 21:52:51 »
Mężczyzna zmierzył wzrokiem podróżnych. Jego wzrok podczas hemisowego mroku działał bez zarzuty. Myśliwi albo kłusownicy. .
- Do Ostoi towarzysze... Do Ostoi.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Grudzień 2013, 21:58:30 »
- Do Ostoi? A po co? Przecież tam ostatnio taki wieje nudą, że człowiek nie wie co ze sobą zrobić. Zwierzyny coraz mniej, nikt na polowania chętny nie jest, a tylko ci pieprzeni kłusownicy się po lasach kręcą. - odpowiedziałem
- Tak się składa, że jakoś nie zaskarbili sobie mojej przyjaźni i już 10 w tym główny herszt gryzie ziemię w różnych częściach tego pięknego lasu i żeby nie było nie wszyscy zginęli z mojej ręki, ale gdyby ich los kogokolwiek obchodził to mnie należałoby za nią winić. Teraz też tutaj z panem Melkiorem jedziemy sobie ostatecznie dobić sukinsynów, bo Bosper przesadza z tymi cenami za trofea.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Grudzień 2013, 22:22:35 »
- A no fakt. Przesadza i to zdrowo. Więc tak sobie pomyśleli że ubijemy ich w końcu.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Grudzień 2013, 22:43:28 »
- Melkior? Tośmy się już widzieli w Ostoi. Nikolaj jestem - powiedział podjeżdżając bliżej.
- W sumie dawno na nikogo nie zapolowałem... W szczególności co by miało dwie nogi i potrafiło zliczyć do więcej niż dziesięć, a co mi próbowali wcisnąć w mieście tylko dlatego, że mam od innych dłuższe kły. Z chęcią wam pomogę, o ile nie macie nic przeciwko.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kłusownicy - Ostatnie starcie!
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Grudzień 2013, 22:43:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top