Autor Wątek: Test kruka  (Przeczytany 1584 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Test kruka
« dnia: 05 Grudzień 2013, 17:41:22 »
Nazwa wyprawy: Test kruka
Prowadzący wyprawę: Blaze
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Walka dowolną bronią 50%, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Samir

- Kto to dokładnie jest? I czego konkretnie ode mnie oczekujesz? - Samir wolał się dopytać niż potem kombinować na siłę. A kobieta momentami wyrażała się wyjątkowo nieprecyzyjnie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Grudzień 2013, 18:09:35 »
-Gość ma jakiś sklep z tajemniczymi ziołami. Nazywa się Adar. Idź do niego i postrasz go nieco. Niech wie, że panują tutaj pewne zasady. Przecież zyskami powinno się dzielić, czyż nie złotko?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Grudzień 2013, 18:09:35 »

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudzień 2013, 17:21:52 »
- Kiep ten, co się nie dzieli - Samir chciał splunąć, ale zreflektował się w ostatniej chwili. Wszak rozmawiał z kobietą, pewne zasady obowiązują. A mauren był przekonany, że plucie przedstawicielce płci pięknej pod nogi nie wpisywało się w żadną z tych reguł - To ja będę się zbierał. - po tych słowach mężczyzna ruszył w kierunku dzielnicy handlowej, gdzie spodziewał się odnaleźć sklep owego Adara.
« Ostatnia zmiana: 06 Grudzień 2013, 17:25:58 wysłana przez Samir »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2013, 16:33:14 »
Wędrowałeś spokojnie poprzez dzielnicę handlową Efehiodnu. Mijałeś po drodze kolejne szyldy okolicznych sklepów. Kupcy, którzy wystawili swoje stragany na zewnątrz zapraszali niemal każdego do spróbowania ich produktu i kupienia większej ilości. Ogółem rzecz biorąc było dość gwarno. Chwilę później twój wzrok dostrzegł gdzieś dalej na szyldach imię Adara.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2013, 23:12:09 »
To pewnie tu, pomyślał w duchu mauren i podszedł do drzwi. Długo się nie namyślając, pchnął je i wszedł do środka.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2013, 23:18:56 »
Usłyszałeś dźwięk niewielkiego dzwonka. Widocznie był zawieszony nad drzwiami sklepu.
-Słucham? - odezwał się głos zza lady. Zobaczyłeś stosunkowo młodego mężczyznę, który nawet nie spojrzał w twoją stronę. Jego wzrok był skupiony na kartce papieru przed nim i kreśleniu jakiś słów.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudzień 2013, 23:31:00 »
Bardzo nie lubiłem, gdy jakiś marny sprzedawca mnie ignorował. Nie uważałem się, co prawda, za jakiegoś wartościowego klienta, ale mimo wszystko mógłby poświęcić mi choć trochę uwagi, w końcu albo za to mu płacą, albo sam dostaje za to pieniądze. Dlatego tez swobodnie podszedłem do lady i opierając się o nią, niby przypadkiem strąciłem jakąś wazę na podłogę. Wyglądała na wartosciową.
- Musimy porozmawiać. - powiedziałem jedynie. Szczerze mnie ciekawiła jego rekacja.
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2013, 23:33:41 wysłana przez Samir »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudzień 2013, 23:37:13 »
Adar wzdrygnął się na dźwięk tłuczonego naczynia. Wciąż nie odrywając wzroku mężczyzna zwrócił się do klienta.
-Mógłby pan nieco... - wtedy spojrzał na jegomościa przed sobą. -Uważać... Nieznajomy na pewno nie wyglądał na przyjaźnie nastawionego. Ręce Adara drżały, ale jedna zdawała się kierować pod ladę w jakimś celu.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Grudzień 2013, 23:47:46 »
Wyraźnie wyczułem strach kupca, ale nic sobie z tego nie robiłem. Wręcz przeciwnie, upajałem się tym uczuciem, rozkoszowałem do głębi samego swojego jestestwa. Lubiłem wzbudzać strach, czasem też podziw. Wiele wysiłku włożyłem w ukształtowanie w odpowiedni sposób własnego ciała. Poza tym, lubiłem zadawać ból. Dlatego widząc ruch sprzedawcy, gdy kierował rękę pod ladę, wyczułem, że chce zrobić coś niekoniecznie dla mnie dobrego. Momentalnie doskoczyłem do niego i złapałem go za szmaty, uderzając jego piersią o ladę. Kupczyk stęknął, a wtedy uderzyłem nim ponownie. Byłem pewien, że co najmniej jedno żebro trzasnęło pod wpływem siły uderzenia. Uśmiechnąłem się na tą myśl i wyciągnąłem frajera przez kontuar, obalając go na podłogę. ÂŚciągnąłem z lady następny przedmiot, który z pewnością musiał tam być - przycisk do papieru. Pozornie prosty przedmiot, łatwo mógł stać się narzędziem kaźni. Usiadłem okrakiem nad kupczykiem, wznosząc przedmiot nad głowę.
- Pewni ludzie nie lubią twojej chciwości, Adar - zacząłem cichym głosem, jednakże przycisk do papieru w mojej dłoni musiał dawać jednoznaczne sygnały - I ci sami ludzie chcieliby, żebyś zaczął się dzielić... Rozumiemy się?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Grudzień 2013, 00:19:17 »
-Tak! Oczywiście że się podzielę! Tylko proszę, odłóż to! - błagał kupiec. -Mam pieniądze w szkatułce za ladą. Weź je i daj mi spokój. Adar zaczął pokasływać. Widać było że próbował złapać równomierny oddech po tym całym zajściu.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Grudzień 2013, 00:36:10 »
- Cieszę się - warknąłem, uderzając. Przycisk huknął o podłogę, nawet nie cal od głowy nieszczęsnego kupca. Przez chwilę miałem ochotę huknąć go w pysk, bo jego morda wyjątkowo mi się nie podobała, ale tytaniczną siłą woli powstrzymałem się i wstałem. Szybki ogląd pomieszczenia pozwolił mi łatwo określić, gdzie co się znajduje. Dla pewności, przy przeskakiwaniu lady, strąciłem, niby przypadkiem, nogą parę bibelotów, by kupczyk nie poczuł się zbyt pewnie i sięgnąłem do szkatuły. Na widok złota i srebra uśmiechnąłem się lekko i spakowałem całą zawartosć do sakwy. Pusty pojemnik cisnąłem w kąt. Wychodząc ze sklepu nie omieszkałem odwrócić się do wciąż leżącego kupca.
- Ale pamiętaj, jeśli doniesiesz komukolwiek o mojej wizycie... Znajdę cię. I wtedy nie będzie tak przyjemnie jak dzisiaj - po tych słowach wyszedłem ze sklepu i wróciłem do tajemniczej niewiasty, która zleciła mi to zadanie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Grudzień 2013, 19:48:48 »
-Całkiem niezły robota. - powiedziała kobieta przyglądając się łupowi. -No dobra złotko, pokaż co tam udało ci się zdobyć. Zleceniodawczyni przejrzała worek i kiwnęła z zadowoleniem. -Przekazałeś wiadomość naszemu handlarzowi?

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Grudzień 2013, 19:53:56 »
- Można tak powiedzieć. Trochę go też nastraszyłem - uśmiechnąłem się krzywo - I porozbijałem parę rzeczy. Ale powinien współpracować.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:00:16 »
-Nieźle jak na początek. To twoja dola. Kobieta rzuciła ci brzęczący mieszek. -Przyda ci się też to. Nieznajoma wręczyła ci niewielki klucz. -Przejdź uliczką za moimi plecami. Przy pierwszej możliwości skręć w lewo. Będzie tam zamknięte zejście do kanałów. Dalszą część chyba rozumiesz?

Mieszek: 30 grzywien i pierścień z brązu

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:11:07 »
Złapałem zręcznie rzucony mi mieszek i zajrzałem do środka - kilkadziesiąt srebrników i pierścień to w sumie niegłupia wypłata, biorąc pod uwagę, że raczej się nie namęczyłem, ale z drugiej strony legalne to to nie było, więc mogła się szarpnąć i rzucić coś jeszcze. No ale...
- Chyba... - wykrzywiłem wargi w uśmiechu i wyminąłem ją, wchodząc w ciemną uliczkę. Szedłem tak sobie krótką chwilę, gdy zauważyłem odnogę. Bez namysłu skręciłem i otworzyłem drzwi do kanałów. Rozejrzałem się jeszcze dookoła i wszedłem do środka.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:25:33 »
Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżające się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to krasnolud. Miał niewielką przystrzyżoną brodę, dziwny kapelusz na głowie, a na ramieniu szczura, który wydawał się mu towarzyszyć.
-Patrzcie kogo tu mamy! - zakrzyknął. -Jesteś nowy, hę? Witam zatem na pokładzie. Jestem Ragni Blakrog, a to mój kompan Ogryzek. Na wspomnienie imienia szczur wyraźnie zapiszczał. -Słyszałem, że straszny zakapior z ciebie! To dobrze, przyda się czasem nieco twardsza ręka w różnych sprawach. - żartował sobie krasnolud. -No dobra, masz jakieś pytania?

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:32:36 »
Nie załapałem żartu krasnoluda. A może wieloletnia odsiadka stępiła moje poczucie humoru. Ale na to nic nie poradzę. Ograniczyłem się jedynie do kiwnięcia głową.
- Jeśli mogę liczyć na więcej tych dźwięczących piękności - potrząsnąłem mieszkiem otrzymanym od blondyny - To nie, nie mam żadnych pytań.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:45:36 »
-Zatem witam w naszym świecie.

Zadanie ukończone

Podsumowanie: Samir podjął się zlecenia od pięknej nieznajomej i wykonał je według własnego pomysłu. Robota oraz jej wykonanie spotkało się z aprobatą kobiety, czym mauren otworzył sobie możliwość dołączenia do organizacji.

Nagrody: 30 grzywien, 1x pierścień z brązu

Talenty:

Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: Nie było

Bonus pieniężny: 75 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Grudzień 2013, 21:45:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top