Autor Wątek: Posterunek rycerzy zakonnych  (Przeczytany 20596 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #200 dnia: 10 Październik 2015, 12:31:32 »
Tyrr usiadł, i zaczął od razu:
- Jak już mówiłem, jestem Tyrr aep Nargoth, członek Rady Niedźwiedzia Wolnego Miasta Ekkerund. Mam powody sądzić iż nasz król został opętany.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #201 dnia: 12 Październik 2015, 19:48:31 »
- Mowa o Isentorze, czy królu krasnoludów?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #201 dnia: 12 Październik 2015, 19:48:31 »

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #202 dnia: 12 Październik 2015, 20:01:04 »
- O Aggromorze, mów co chcesz. Dla mnie królem jest Agg, nie Isentor. I wiem że jesteśmy lennem Valfden ale...! A chuj, nie będziem pierdolić o polityce. 2 miesiące temu przylazł do nas tajemniczy jegomość. Rzekomy hrabia. Rozmawiali z Aggromorem za zamkniętymi drzwiami. Ten typek, o dziwnym bo czerwonawym odcieniu skóry chyba się wkurwił bo zajebał dwóch strażników w sali tronowej a Aggromor był zdezorientowany. Od tamtej pory unika oznak kultu bogów, srebra i soli. Wydaje nieracjonalne rozkazy i robi wszystko by wywołać konflikt z Valfden. A wszystko pod przykrywką zwiększenia niezależności.

[member=25821]Funeris Venatio[/member]

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #203 dnia: 12 Październik 2015, 21:46:07 »
- Dlaczego więc nie poszedłeś do osób, które zajmują się demonami zawodowo? Do osób, które potrafią demony wypędzać, nie zabijając przy tym nosiciela? Bo jak rozumiem, nie chcesz zabić swojego króla, który na mocy prawa i zwyczaju pozostaje lennikiem królestwa Valfden i miłościwie nam panującego Isentora I Aquila. Osobiście zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby Ci pomóc, Tyrze, jeżeli potwierdzi się wszystko, co mówisz. Problem jest jednak taki, że Bractwo ÂŚwitu nigdy nie było szkolone do zajmowania się demonami, jeżeli przychodzi do opętań. Potrafimy zabić demona, wbić mu miecz w brzuch i tak zdzielić buzdyganem ze srebra, że czaszka się nie zrośnie. Ba, robimy to nawet z pewną finezją, ale twoja sprawa nie pozostawia wątpliwości - potrzebujesz demonologa. Egzorcysty. A takich nie znajdziesz w Bractwie ÂŚwitu, tylko w Mrocznym Pakcie.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #204 dnia: 12 Październik 2015, 22:01:34 »
- Mrocznym czym? Nie znam, wiesz no mój pierzasty przyjacielu. Słyszałem o jednym egzorcyście i nawet po niego posłałem... ale cisza. No więc pomyślałem o was, bo i anioły są i w ogóle. No i... ehhh. Powiedzcie chociaż Isentorowi, coby sie nie zdziwił jak mu Agg wypowie posłuszeństwo czy coś.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #205 dnia: 12 Październik 2015, 22:27:06 »
- Mam powtarzać królowi informacje zasłyszane od krasnoluda, którego nawet nie znam? Dlaczego sam się do niego nie zgłosisz? Nie zrozum mnie źle, chętnie będę Ci towarzyszył, jeżeli taka będzie twoja wola, lecz najlepiej, jeżeli sam wszystko opowiesz swojemu i naszemu królowi.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #206 dnia: 13 Październik 2015, 16:07:28 »
- Mój król wysłał po mnie pluton komandosów, także nie, postoję. Po za tym jestem członkiem waszego odpowiednika Rady Królewskiej. Więc trochę szacunku bo nie mówicie do chłopa żołnierzu. Nawet się nie przedstawiłeś. - krasnolud wyciągnął zza napierśnika dokument z pieczęcią króla Ekkerund potwierdzający słowa Tyrra oraz jego szlachectwo. Pieprzony rasista... myśli że łże po kacu pewnie. - Prowadź więc do Króla.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #207 dnia: 13 Październik 2015, 17:29:26 »
- Nie okazałem braku szacunku, Tyrze. Nie miałem takiego zamiaru i jeżeli któraś moja wypowiedź Cię uraziła, to przepraszam. A na imię mam Funeris Venatio, jestem Wielkim Kanclerzem Bractwa ÂŚwitu i Wielkim Lordem Elektem Izby Lordów królestwa Valfden. Wybacz, że nie wiedziałeś, czy rozmawiasz z szeregowym żołnierzem, czy kimś rangi oficera.
Anioł wziął dokument i gestem spytał się, czy może otworzyć.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #208 dnia: 13 Październik 2015, 18:53:08 »
- Wybaczam, i sam przepraszam. Poniosło mnie, widzicie... młody nie jestem i wiele widziałem. I może i wasze skrzydła są darem boga, a może sprawką magyi bądź alchemii. Stąd me podejście jak do szeregowego. Wyznał i gestem zezwolił na otawrcie kopert.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #209 dnia: 13 Październik 2015, 19:51:07 »
Funeris zaczął czytać dokument.

//Twój dokument, więc mi powiedz, co jest w środku.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #210 dnia: 13 Październik 2015, 20:08:44 »
W środku był stary - bardzo - akt nadania tytuł szlacheckiego jak i akt nominacji na Radnego. Wszystko z Ekkerundzkimi pieczęciami.
- To nie jest sprawa do omawiania po pałacach, tym trza się zająć profesjonalnie. Agg ma córkę, dziedziczkę tronu. Gdyby... no wiesz... to sukcesja jest zapewniona.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #211 dnia: 13 Październik 2015, 20:16:41 »
- Co masz na myśli mówiąc "profesjonalnie"?

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #212 dnia: 13 Październik 2015, 20:39:46 »
- Komandosi i egzorcysta, bo Aggromor nie dopuści do siebie nikogo na bliżej niż 30 metrów. Trzeba by przerąbać sie do jego komnaty.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #213 dnia: 13 Październik 2015, 21:22:11 »
- Aha, czyli w tej chwili prosisz o oficjalne wysłanie oddziału pacyfikacyjnego do siedziby lennika królestwa Valfden? Tutaj raczej bez zgody króla się nie obędzie, a przynajmniej Hetmana Koronnego. No i znajdź najpierw egzorcystę, który się tego podejmie. Mroczny Pakt o którym wspominałem, a z którego nazwą nie jesteś za pan brat, to organizacja zrzeszająca magów. Szkolą się w różnych dziedzinach z tego co mi wiadomo, również w zwalczaniu i obezwładnianiu demonów. Znają znaki, kręgi, sposoby wypędzania i zwalczania duchów.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #214 dnia: 13 Październik 2015, 22:06:58 »
- Tak, proszę o to. W Ekkerund wrze. I albo dojdzie do wojny, krótkiej ale krwawej albo ktoś - egzorcysta - przy pomocy mojej i waszych komandosów wejdzie do pałacu od "dołu" i go wyleczy. Gdzie znajde kogoś z Paktu?

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #215 dnia: 13 Październik 2015, 22:36:58 »
- Mają punkt rekrutacyjny na Starym Mieście.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #216 dnia: 13 Październik 2015, 22:43:44 »
//Toś dojebał. Bo oficjalnie to antykwariat a członkowie Paktu sie ukrywają, Fun no...

- Poszukam, dzięki więc.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #217 dnia: 14 Październik 2015, 21:18:06 »
- Na rynku znajdziesz antykwariat, znajduje się w okolicy innych punktów rekrutacyjnych. To taka trochę tajemnica poliszynela, gdyż każdy wie, co tam się znajduje. Polecam tam skierować swoje kroki.

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #218 dnia: 14 Październik 2015, 22:21:54 »
- Dziękuję. Także ja już sobie pójdę.

Canis

  • Gość
Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #219 dnia: 06 Grudzień 2015, 15:13:05 »
Salazar jak to miał w zwyczaju bez ostrzeżenia wtargnął na posterunek straży i rycerzy i bez zaproszenia rozgościł się na posterunku zajmując siedzące miejsce przed biurkiem przy którym ktoś siedział. Jak miał w zwyczaju - odkąd sam nie sprawował funkcji publicznej - rozsiadł się wygodnie.

- Dzień dobry. Ja przyszedłem pozyskać informacje w sprawie śledztwa i niepokojących wydarzeń na cmentarzu. Dziwię się, ze nie zostałem zawołany jako świadek do złożenia zeznań, zatem skoro nei byłem potrzebny w toku śledztwa, to ja jako zainteresowany chcę uzyskać informacje na temat postępów w sprawie rozkopanych grobów, skradzionych trumien i ich zawartości.

[member=1]Isentor[/member]  [member=268]Devristus Morii[/member]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« Odpowiedź #219 dnia: 06 Grudzień 2015, 15:13:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything