Autor Wątek: Za ciosem [polowanie]  (Przeczytany 4244 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Za ciosem [polowanie]
« Odpowiedź #60 dnia: 23 Listopad 2013, 16:42:47 »
Wampir zrepetował i on również ustrzelił owada. W sumie to tak jak się spodziewałem. Korzystając z okazji, że niektóre z bzyczących paskud było dość daleko wyskoczyłem niespodziewanie z ukrycia i szybkim uderzeniem miecza powaliłem przelatującego obok owada. Trzeba było działać szybko, bo jednak słońce nieuchronnie wstawało a więc już za chwilę miało zacząć negatywnie działać na towarzyszącego mi wampira.
- Nie bawmy się z nimi. - rzuciłem w chwili gdy pozostałe trzy owady ruszyły w moją stronę, co skończyć mogło się nieciekawie.

3/6

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Za ciosem [polowanie]
« Odpowiedź #61 dnia: 24 Listopad 2013, 19:58:16 »
Wampir bawić się nie zamierzał, szczególnie, że już odczuwał postępujący spadek sił, wywołany przed nadchodzący dzień. Nagłe osłabnięcie, gdy słońce pokaże swój paskudny krąg nad horyzontem, byłoby wielce nieszczęśliwe. Dlatego też Drago nie trudził się nawet z odpowiedzią. Wyciągnął kolejną strzałę z kołczanu, ostatnią jak mniemał w czasie tej walki. Nałożył ją na cięciwę i wymierzywszy, wystrzelił. Strzała miała już krótką drogę do przebycia, więc trafiła bezbłędnie. Jeden z owadów spadł przebity na ziemię. Wampir zaś odrzucił łuk i chwytając za miecz, wyskoczył z krzaków. Zwinnie uniknął żądła jednego z pozostałych przy życiu krwiopijców i wykonał swój atak. Prosty i brutalny. Na nic bardziej finezyjnego taki przeciwnik nie zasługiwał. Ostrze miecza gładko przeszło przez ciałko owada, zabijając go na miejscu. Wampir sapnął. Naprawdę czuł się coraz gorzej.

1/6

Forum Tawerny Gothic

Odp: Za ciosem [polowanie]
« Odpowiedź #61 dnia: 24 Listopad 2013, 19:58:16 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Za ciosem [polowanie]
« Odpowiedź #62 dnia: 25 Listopad 2013, 14:05:29 »
Ostatni krwiopijca skupił swoją uwagę już na mnie. Zaatakował ostrzegając wcześniej przeciągłym bzyczeniem. Nie miałem za dużo czasu na reakcję. Uskoczyłem więc i sam zaatakowałem. Walka nie mogła trwać długo mimo, że pierwszy cios chybił. Drugie i trzecie uderzenie już trafiło w owada. ÂŚmiertelny cios praktycznie odciął krwiopijcy łebek.
- Dobra zbieramy wszystko i spadamy do domu. - powiedziałem chowając broń, lecz jednak nie miałem możliwości niczego pozyskać.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Za ciosem [polowanie]
« Odpowiedź #63 dnia: 26 Listopad 2013, 14:22:01 »
- Ano - stwierdził wampir, zerkając co chwilę na wschód. Wolałby zebrać trofea przed nadejściem dnia. Ciężko operuje sie małym nożykiem, gdy trzęsą ci się łapy. Dlatego też zaciągnął swoje ofiary w jedno miejsce i zaczął szybko zbierać z ich ciałek, co się dało. Najpierw powycinał skrzydła, nożykiem oddzielając się od reszty ciałek.Następnie złożył je w jedno miejsce, po czym schował. W dalszej kolejności zajął się żądłami. Nożykiem powycinał tkankę wokół nich, coby było łatwiej je usunąć. Pozyskawszy je, włożył je do torby, wraz z resztą trofeów. 

Pozyskuję:
12 skrzydeł krwiopijcy
3 żądła krwiopijcy

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Za ciosem [polowanie]
« Odpowiedź #64 dnia: 28 Listopad 2013, 23:38:37 »
- A więc w drogę. - powiedziałem tylko i już bez słowa ruszyliśmy do Ostoi, by zapytać stacjonujących tam myśliwych o powód śmierci kłusowników.


Zadanie zakończone.

Podsumowanie
Myśliwi wyjechali z ostoi, aby położyć kres działalności kolejnych kłusowników, którzy to nielegalnie zabijali zwierzęta w lasach przylegających do terenów siedziby myśliwych. Po niezbyt emocjonującej podróży i kilku walkach z leśnymi stworami Dragosani z Gordianem odnaleźli obozowisko kłusowników... razem z nimi martwymi wewnątrz namiotów. Nie mogąc ustalić co tak naprawdę ich zabiło zabrali ze sobą próbkę ciała jednego z bandytów i wyruszyli z powrotem do domu.

Nagrody
Arcus:
Nazwa: 32x pazur wilka
Nazwa: 8x kieł wilka
Nazwa: 4m2 skóry wilka

Melkior:
Nazwa: 64x pazurów wilka
Nazwa: 10m2 skóry wilka
Nazwa: 16 kły wilka

Dragosani:
Nazwa: 48 pazurów wilka
Nazwa: 12 kłów wilka
Nazwa: 4m2 skóry wilka
Nazwa: 20 litrów krwi wilka
Nazwa: 12 skrzydeł krwiopijcy
Nazwa: 3 żądła krwiopijcy

Gordian:
Nazwa: 32x pazur wilka
Nazwa: 8x kieł wilka
Nazwa: 4m2 skóry wilka


Talenty:
(mocą nadaną mi przeze mnie talenty otrzymuje tylko Drago, bo jedynie on się starał. Amen.)
Dragosani:
Aktywność: 1 złoty talent
Opis: 1 srebrny talent
Walka: 2 srebrne i 2 brązowe talenty
Premia: 300 grzywien
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2013, 16:33:59 wysłana przez Gordian »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Za ciosem [polowanie]
« Odpowiedź #64 dnia: 28 Listopad 2013, 23:38:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top