Autor Wątek: Ilość znaków w Poście.  (Przeczytany 6868 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Ilość znaków w Poście.
« dnia: 30 Grudzień 2006, 16:16:56 »
Witam.

Chciałbym coś zasugerować administracji jak i moderatorom. Otóż na forum widać coraz to więcej krótkich wypowiedzi. Czy można by wprowadzić ograniczenie ilości znaków w poście, np ustawmy to na 100 i od 100 znaków post będzie zaliczany do licznika? To całkiem optymalne rozwiązanie i z pewnością dużo userów nauczy się pisać długie i porządne posty, przez to podnosząc poziom forum jak i portalu.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2006, 16:22:21 »
Owszem, to bardzo dobre rozwiązanie. Z pewnością wyeliminuje z forum posty potencjalnie spamerskie, które od jakiegoś czasu zaczynają zalewać forum. Nie ukrywajmy, plaga spamu się szerzy i trzeba z tym coś zrobić. Myślę, iż w dużym stopniu wprowadzenie takiego ograniczenia spamu i postów, które są krótkie i niepotrzebne.

Chciałem również poruszyć tutaj sprawę związaną z wyłączeniem licznika postów w takich działach, jak np. Ziemie Marantu czy Ombros. Myślałem również, iż można by wyłączyć ten licznik w innych działach, jednak chyba nie jest to dobry pomysł.

Forum Tawerny Gothic

Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2006, 16:22:21 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2006, 16:28:55 »
Nie zostaje mi nic innego, jak poprzeć słowa panów Arkhana i Arthasa.
Tak samo, jak oni, uważam, że na forum robi się coraz to większy syf, którego niekiedy nie nadąża sie eliminować. Taki ogranicznik znaków w poście byłby na pewno dobry rozwiązaniem i także pragnę, by coś takiego powstało.

Chciałbym także poprzeć słowa Arthasa dotyczące wyłączenia licznika postów w działach dotyczących zabawy (Marant/Ombros). W tych dziełach przeważnie się pisze krótkie posty, a to jest zwykłe ich nabijanie. A więc: ja także jestem za tym, by ten licznik został wyłączony, bo według mnie w tych działach jest zupełnie niepotrzebny.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień 2006, 16:35:31 »
Cytat: Arthas
Chciałem również poruszyć tutaj sprawę związaną z wyłączeniem licznika postów w takich działach, jak np. Ziemie Marantu czy Ombros. Myślałem również, iż można by wyłączyć ten licznik w innych działach, jednak chyba nie jest to dobry pomysł.
To zły pomysł...w miarę możliwości staram się usuwać spamerskie posty napisane w tych działach lub robią to szefowie danych działów jednak nie wszystko przeczytamy i na pewno coś uchodzi naszej uwadze.

Co do tego limitu to jest to trochę bezsensowny pomysł przecież w niektórych przypadkach odpowiedź na jakieś pytanie jest krótka i nie da się jej opisać w minimum 100 znakach. Po prostu moderatorzy muszę przeglądać tematy i sprawdzać czy odpowiedzi zawierają poprawną treść bo chciałbym to podkreślić iż spamem nie jest krótka wypowiedź na dany temat. Ona musi od niego odbiegać a nie wszystkie krótkie wypowiedzi takie są.

Thoro

  • Gość
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudzień 2006, 16:47:54 »
Cytuj
To zły pomysł...w miarę możliwości staram się usuwać spamerskie posty napisane w tych działach lub robią to szefowie danych działów jednak nie wszystko przeczytamy i na pewno coś uchodzi naszej uwadze.

Niby czemu zły? Zaboli Cię, gdy z licznika na str. głównej forum zniknie 300/500 postów?
Wg. mnie cała ta sesja rpg jest absolutnym dodatkiem do forum, toteż nie widzę sensu aby posty były naliczane z czegoś co jest dostępne dla określonej grupy osób.

Cytuj
Czy można by wprowadzić ograniczenie ilości znaków w poście, np ustawmy to na 100 i od 100 znaków post będzie zaliczany do licznika?

Teoretycznie można, a nawet należy. Takowa modyfikacja jest do wersji forum 2.0.0, a w naszym przypadku trzeba taką do 2.1.x. Jeśli nie będzie większych problemów, postaram się przerobić kod tej do IPB 2.0.0 pod naszą wersję forum.

Cytuj
Co do tego limitu to jest to trochę bezsensowny pomysł przecież w niektórych przypadkach odpowiedź na jakieś pytanie jest krótka i nie da się jej opisać w minimum 100 znakac

Da się, o czym najlepiej świadczą posty choćby Arthasa.  Poprostu niektórym się nie chce, inni zaś nie mają ochoty czytać regulaminu, mimo że ten został maksymalnie skrócony i zawiera najbardziej podstawowe zasady bytu na naszym forum.

Ps: Temat przenoszę na forum publiczne, ponieważ nie jest to nic "tajnego". Poza tym dobrze by było gdyby, o pomyśle wypowiedzieli się również sami użytkownicy.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 17:05:03 wysłana przez Thoro »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudzień 2006, 17:09:41 »
Cytuj
Teoretycznie można, a nawet należy. Takowa modyfikacja jest do wersji forum 2.0.0, a w naszym przypadku trzeba taką do 2.1.x. Jeśli nie będzie większych problemów, postaram się przerobić kod tej do IPB 2.0.0 pod naszą wersję forum.

To nie problem, mam znajomego, który w IPB, siedzi ładnych pare lat, i dla niego to drobnostka, więc moge mu zlecic, jak bedzie potrzeba. W chwili obecnej jest jednak niedostepny, z powodu wyjazdu na święta i sylwestra, i niewiem kiedy dokładnie wróci. Jednak moge już teraz potwierdzic, że napewno pomoże.

Cytuj
Da się, o czym najlepiej świadczą posty choćby Arthasa. Poprostu niektórym się nie chce, inni zaś nie mają ochoty czytać regulaminu, mimo że ten został maksymalnie skrócony i zawiera najbardziej podstawowe zasady bytu na naszym forum.

Zgadzam, sie Arthas, jest jednym z niewielu, który umie na każdy temat wypowiedziec, się naprawde dosłownie, i wyczerpująco. W chwili obecnej nie posiadamy tak wielu użytkowników na forum. Osobiście niemam żadnych zastrzeżeń, do takowego moda, który uważam, że może podnieśc, poziom forum. Może, spamerom to się nie spodoba, lecz może wreszcie, nauczą sie korzystac z dodatku do strny jakim jest z pewnością "forum".

Pozdrawiam

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Grudzień 2006, 17:10:02 »
Cytuj
Da się, o czym najlepiej świadczą posty choćby Arthasa.

Arthas, owszem, potrafi pisać długie posty, jednak nie wszyscy muszą to umieć.
Spójrz chociażby na temat: Klik!
Jak miałbym się tu bardziej rozpisać? Mógłbym napisać, gdzie dokładnie znajduje się ten dom (chociaż nie ma takiej potrzeby), ale to i tak by nie miało wartości równej stu znakom. Nie będę przecież opisywał wyglądu tej chaty.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Grudzień 2006, 17:19:59 »
Dziękuję za wymienienie mojego nicku, warto wspomnieć również o innych osobach, które podnoszą poziom forum i piszą długie, sensowne posty.

Co prawda, w niektórych tematach po prostu nie da się rozpisać, jednak może można pominąć takie działy, jak "Pomoc Gothic 3". Z tego, co widzę, nie da się tam, w takich tematach, jak przytoczył RideR rozpisać i przekroczyć np. 100 znaków.

Warto również pomyśleć nad wspomnianym licznikiem postów, który miałby zostać wyłączony w Marancie.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Grudzień 2006, 17:38:29 »
Widzę, iż zaliczam się do mniejszości. Raczej nie podoba mi się ten pomysł. Czasami można wyjaśnić problem w jednym zdaniu a czasami trzeba go rozpisać na kilka zdań. Uważam, że taki zabieg nie podniósłby poziomu forum. Wręcz przeciwnie. Userzy zaczęliby dodawać bezsensowne zdania w swoich wypowiedziach tylko po to, by nabić sobie te 100 znaków. Uważam, że obowiązkiem moderatorów jest czytanie każdego posta i ocenianie go według własnych kryteri. Jeśli widzimy spam do automatycznie go usuwamy lub piszemy do usera, by poprawił post. Takie ograniczenie spowodowałoby też spadek aktywności userów.Nie ma się co okłamywać. Większość userów pisze tylko po to, by podnieść licznik postów. A jeśli chodzi o nie naliczanie postów w działach to ustawiłbym tą opcje jedynie w koszu. Uważam, że post usunięty powinien być odejmowany z licznika.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 17:41:20 wysłana przez DODO »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Grudzień 2006, 18:02:17 »
Cytat: Thoro
Niby czemu zły? Zaboli Cię, gdy z licznika na str. głównej forum zniknie 300/500 postów?
Wg. mnie cała ta sesja rpg jest absolutnym dodatkiem do forum, toteż nie widzę sensu aby posty były naliczane z czegoś co jest dostępne dla określonej grupy osób.
A że byś wiedział, że zaboli te kilka postów w dolnym liczniku pokazuje jednak iż ktoś jest aktywny...pokazuje, że forum się rozwija.


Z twojej wypowiedzi wnioskuje iż nie zależy ci na ogólnym liczniku forum jednak to nie my administratorzy ustalamy co jest fajne i popularne lecz userzy a nie pamiętam by fora dyskusyjne ze słabymi statami cieszyły się duża popularnością. Może wygląda to jako łatwy sposób nabijania postów jednak te zawierające bezsensowną treść lądują w koszu. Jeśli tobie jest to obojętne to po prostu nie zwracaj na to uwagi...


Chciałbym jeszcze wspomnieć o ograniczeniu jak napisałem i jak pokazał RideR nie da się tego wszędzie zastosować od tego typu rzeczy mamy moderatorów i niech tak pozostanie bo żaden skrypt nie zastąpi człowieka, który jednak lepiej wie czy dany post nadaje się do bytowania na forum.

Thoro

  • Gość
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudzień 2006, 18:07:43 »
Cytuj
Z twojej wypowiedzi wnioskuje iż nie zależy ci na ogólnym liczniku forum

Tak dla jasności - zależy mi tylko i wyłącznie, na wypowiedziach na forum a przede wszystkim na ich jakości. A to czy są zliczane, czy też nie do sprawa podrzędna chyba że ktoś pisze dla liczb.

Cytuj
nie pamiętam by fora dyskusyjne ze słabymi statami cieszyły się duża popularnością

Szczerze mówiąc nie obchodzą mnie osoby, które przy wyborze forum kierują się jego statystykami. Osobiście, przy wyborze boardu stawiałbym na tematykę, poziom intelektualny użytkowników oraz jakość wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 18:09:05 wysłana przez Thoro »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień 2006, 18:51:02 »
Również chciałbym objawić tutaj swoje zdanie na ten temat.

Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł i mógłby podnieść poziom forum. Rzecz jasna, nie uchroniłby on nas w 100% przed spamem, ponieważ wiadomo, iż userzy którym zależy jedynie na nabiciu licznika wciąż będą spamować, czy to będą długie czy krótkie posty. Jednak mimo wszystko uważam, że jest to bardzo dobry pomysł, gdyż i tak wielu userów nakłoni to do pisania długich i sensownych postów.

Jeśli chodzi o wyłącenie licznika postów w takich forach jak Ziemie Marantu czy Ombros, uważam że jest to również bardzo dobry pomysł. Z pewnością jest tam bardzo wiele krótkich postów i nawet gdyby się bardzo chciało, często nie da się napisać posta na ponad 100 znaków. Sam, chodź nie uważam się za typowego spamera nie zawsze udaje mi się pisać tak długie posty.

Cytuj
Chciałbym jeszcze wspomnieć o ograniczeniu jak napisałem i jak pokazał RideR nie da się tego wszędzie zastosować od tego typu rzeczy mamy moderatorów i niech tak pozostanie bo żaden skrypt nie zastąpi człowieka, który jednak lepiej wie czy dany post nadaje się do bytowania na forum.

O właśnie. Takich postów, jest jak mniemam bardzo dużo w tych działach i dlatego warto jest tam wyłączyć licznik. Dla mnie, zresztą podobnie jak dla Thora nie są zbyt ważne statystyki forum.
Myślę, że oba te pomysły są bardzo dobre i warto je spełnić.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 18:53:40 wysłana przez RooteR »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Grudzień 2006, 19:05:41 »
Jeżeli już tak bardzo wam zależy na tego typu ograniczeniach, to polecam przede wszystkim włączenie licznika znaków w postach w forach typu "Dyskusja", ponieważ to właśnie tam najłatwiej jest nabić licznik w bezsensownych tematach typu "Canthar czy Sara?".
Licznika postów ja bym nie wyłączał w żadnym forum, poza koszem. Owszem, są fora takie jak "Marant", w których - jak wiadomo - postów nie powinno się naliczać, jednak niektórzy użytkownicy forum lubią się jedynie tam wypowiadać. Dziwnie by wyglądało, jakby dany użytkownik napisał z 50 bardzo rozbudowanych postów w jednym z takich działów i nie miał nic w liczniku. W końcu forum istnieje z tego powodu, aby pisać na nim posty. To, że jedna osoba lubi się wypowiadać tylko w jednym z forów, to jest już inna kwestia. Rozumiem, iż forum ma konkretną tematykę, jednak może się zdarzyć użytkownik, który w ogóle nie grał w grę Gothic, a pisze na forum, aby podyskutować ze znajomymi.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Grudzień 2006, 12:03:14 »
Ja uważam, że jest to głupi pomysł! Jak powiedział IsentoR, nie ma tematów, na które wypowiedzi są kolosalne.  Dopiero wtedy, kiedy wprowadzi się ten pomysł zrobi się rojowisko głupoty. Chcemy napisać krótką i rzeczową odpowiedź, ale nie, ponieważ jesteśmy zmuszeni postawić sto znaków. Co wtedy robi nie mądry user? Dopisuje znaczki! Albo to spacjami dojeżdża do setki bądź
"aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
Oznacza to więcej pracy dla moderatorów, a tego przypuszczam nie chcecie, chociaż sądząc po waszych odpowiedziach chcecie na siebie zwalić DUÂŻO więcej pracy.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Grudzień 2006, 12:25:50 »
Cytuj
Ja uważam, że jest to głupi pomysł! Jak powiedział IsentoR, nie ma tematów, na które wypowiedzi są kolosalne.
Nie ma takich tematów, ale można ograniczyć ich ilość, a także - jeśli ten mod na to pozwala, można wprowadzić takie ograniczenie tylko na niektóre działy na forum. Inne, w których z reguły wypowiedzi są krótkie, można pominąć.


Poza tym poruszamy tutaj także inną kwestię - wyłączenie licznika postów między innymi w Marancie. Jak już Thoro wyżej napisał, to tylko dodatek do forum i myślę, że niewielu by na tym straciło.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 12:26:42 wysłana przez Arthas »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:22:44 »
Cytuj
Poza tym poruszamy tutaj także inną kwestię - wyłączenie licznika postów między innymi w Marancie. Jak już Thoro wyżej napisał, to tylko dodatek do forum i myślę, że niewielu by na tym straciło.

Wątpię w te słowa. Większość użytkowników jest na tym forum ze względu na Marant, oraz jego większa część bawi się w nim. Jest to dobry sposób na dorobieniu się postów, ale nie widzę konieczności wyłączania tam licznika. To, iż ktoś nie chce brać udziału w "dodatku do forum", to jest już jego sprawa, ale żeby zabierać możliwości bycia aktywnym (na liczniku postów) to już inna bajka. Wątpię, żeby forum przetrwało jeszcze długo, bez pomysłu na forum MARANT.

^ Było by to wszystko, odbiegając od tematu ^

Ja jestem szczególnie przeciwny takiemu rozwiązaniu. Przyniesie to więcej szkód niż pomocy. Z własnego doświadczenia mogę to wam powiedzieć. Cóż, "oczywiście nie będę przeszkadzać w ewentualnej próbie samobójstwa".

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:41:59 »
Cytuj
Wątpię w te słowa. Większość użytkowników jest na tym forum ze względu na Marant, oraz jego większa część bawi się w nim. Jest to dobry sposób na dorobieniu się postów, ale nie widzę konieczności wyłączania tam licznika.
Marant jest tyko i jedynie dodatkiem do forum. Przypominam, że jesteśmy stroną o tematyce gier z serii Gothic i to głównie na niej musimy się skupiać, forum nie jest oparte głównie na Marancie i na czymś w rodzaju sesji RPG. Ponadto wcale tak dużo osób nie decyduje się na dołączenie do Marantu, ponieważ nie wszystkim podoba się ten rodzaj zabawy. A sposobów na nabicie posta jest o wiele więcej w innych działach.

Cytuj
To, iż ktoś nie chce brać udziału w "dodatku do forum", to jest już jego sprawa, ale żeby zabierać możliwości bycia aktywnym (na liczniku postów) to już inna bajka.
Patrz wyżej. Nie każdego może to wciągnąć. Aktywnym można być na wiele innych sposobów i w wielu innych działach będących na forum. Poza tym, bez licznika również można być aktywnym, to świadczy o tym, że danemu userowi nie zależy na ilości, tylko na jakości.

Cytuj
Wątpię, żeby forum przetrwało jeszcze długo, bez pomysłu na forum MARANT.
Tu się grubo mylisz. Powtórzę się - forum, jak i strona traktuje przede wszystkim o tematyce Gothica i to właśnie w tym kierunku ma się rozwijać, reszta jest dodatkiem. Jesteśmy jedną z popularniejszych stron o Gothic i mamy status "oficjala", toteż forum bez Marantu spokojnie dałoby radę.

Cytuj
Ja jestem szczególnie przeciwny takiemu rozwiązaniu. Przyniesie to więcej szkód niż pomocy. Z własnego doświadczenia mogę to wam powiedzieć.
Nie będę się z tobą sprzeczał, kto ma większe doświadczenie i rację, jednak przez fuzją z Gothic Zyw, na forum Casana wprowadzono podobne rozwiązania z wyłączaniem licznika i z minimalną ilością znaków w poście, ten zabieg sprawdził się bardzo dobrze i zdał egzamin.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:59:41 »
Cytat: Arthas
Marant jest tyko i jedynie dodatkiem do forum. Przypominam, że jesteśmy stroną o tematyce gier z serii Gothic i to głównie na niej musimy się skupiać, forum nie jest oparte głównie na Marancie i na czymś w rodzaju sesji RPG.
Takim dodatkiem do forum są również wszystkie pozostałe działy nie związane z grą więc może wyłączmy ten licznik wszędzie tylko po co wtedy powstałoby coś takiego jak statystyki postów...eh...one są po to by pokazywać ile napisano postów a wyłączając liczniki sami sobie szkodzimy obniżając je. I nie obchodzi mnie, że ktoś nie patrzy na statystyki bo tak naprawdę w necie tylko one się liczą jeśli nie masz zbyt wysokich stat nie masz nawet co marzyć o reklamach etc.  


Cytat: Arthas
Ponadto wcale tak dużo osób nie decyduje się na dołączenie do Marantu, ponieważ nie wszystkim podoba się ten rodzaj zabawy. A sposobów na nabicie posta jest o wiele więcej w innych działach.
Więc czemu chcesz wyłączenia marantu skoro spamować można dużo łatwiej w innych forach...n/c
Również nie każdego interesuje pisanie w pozostałych działach ktoś woli sobie np. pisać w Marancie i bezsensownie było by gdyby taka osoba dość długo uczestniczyła w zabawie a miała 0 postów w statach.


Cytat: Arthas
Patrz wyżej. Nie każdego może to wciągnąć. Aktywnym można być na wiele innych sposobów i w wielu innych działach będących na forum.
Patrz wyżej...niektórych właśnie to wciąga i głownie dlatego z tego powodu pojawili się na forum.



W ogóle wyłączanie licznika jest dla mnie chore w końcu po to powstały statystyki forum by zliczały wszystkie posty i pokazywały aktywność userów wyłączając liczniki w danych działach zaniżamy tylko prawdziwe statystyki które ukazują rozwój forum. Zainteresowanie zawartością merytoryczną forum nie ma nic wspólnego ze statystykami ponieważ jeśli komuś zależy na treściwych postach nie interesowałby się statystykami, które ukazują ilość napisanych postów.

Każdy ma swój ulubiony dział w którym jest najbardziej aktywny a wyłączenie liczników w byle którym z nich prócz kosza jest dla mnie bezsensowne.

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Grudzień 2006, 14:19:11 »
Coś mi sie poknociło bo nie miałem pełnego obrazu sytuacji. Ogólnie od dawna zauważyłem, że Marant jest "nabijaczem" postowym i wyłączenie w nim licznika było by dla mnie całkowicie w porządku. Nie wiem czemu są te "walki". Osobiście nigdy nie znosiłem spamu i tak będzie zawsze. Minimalna wartość znaków w poście by to zdaje mi się zmieniła. W dodatku nie rozumiem ludzi którzy przedkładają ilość nad jakość... jeśli macie taki sposób myślenia to ładnej dziewczyny nie znajdziecie(lol nie wiem skąd to porównanie mi wyszło  )
Jak już wspomniałem: jeśli chodzi o wyłączenie licznika w Marancie to jestem za. Można by było jeszcze w paru innych miejscach ale to juz sprawa do dłuższych debat  


Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 14:30:46 wysłana przez Riddle. »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Grudzień 2006, 14:38:54 »
Cytuj
Patrz wyżej...niektórych właśnie to wciąga i głownie dlatego z tego powodu pojawili się na forum.
No cóż, jeśli komuś naprawdę zależy na forum i na tej zabawie, to tak czy siak, z licznikiem czy bez będzie brał w niej udział.

Myślę, że posty nie powinny być naliczane przynajmniej w "Ziemiach Marantu", ponieważ to tam jest największy spam. Sam dział "Marant" i "Ombros" pominę.

Chciałbym poruszyć jeszcze raz sprawę zawartą w tytule tematu. Nie znam się na tym modzie i nie wiem, jak dokładnie on działa, jednak mimo wszystko wprowadziłbym go. Z tego, co słyszałem, dany post, który nie przekracza określonej ilości znaków, widniałby na forum, lecz nie byłby liczony do licznika. To chyba dobre rozwiązanie. Poza tym, rzecz jasna wprowadziłbym owego moda jedynie w niektórych działach.

Forum Tawerny Gothic

Ilość znaków w Poście.
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Grudzień 2006, 14:38:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top