Autor Wątek: Afers - Remontu czas!  (Przeczytany 4221 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Listopad 2013, 04:34:16 »
Trzymałem się w milczeniu blisko reszty i mozna powiedziec podsluchiwalem rozmowe. W międzyczasie napomknąłem tylko Aragornowi:
- Mi by się zdała jakaś porządna buława, miecz w zasadzie też...
Przez reszte drogi aż do spotkania z sołtysem milczałem.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Listopad 2013, 11:49:03 »
Skurwiel... mruknął. Zszedł z konia, i ruszył za Aragornem. Jacy teraz mili się zrobili...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Listopad 2013, 11:49:03 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Listopad 2013, 16:12:22 »
- A ci z widłami na placu?
- ÂŁoni panie jeno się boją. Ja ino tysz w sumie... czym wy zasadzie jesteśicie?
- spytał sołtys. Taktowne to to nie było, chłopi z tej okolicy mogli nie wiedzieć gdyż hrabia bywał tu prawie wcale. Zasiedli pzry ławie w gospodzie któa niemal natychmiast opustoszała.
- O draconach pewno wiecie, jestem po prostu czarnym draconem. Efektem mutacji wywołanej odpowiednimi miksturami. Siemowit na ostatnie słowa dracona zrobił o tak:  <huh>
- Eehe. - odparł krótko i popił przyniesionego piwa. - Zauważył żem żeście herb jaki macie. I jak Was zwą w ogóle. Tu Czarny miał zagwozdkę, powiedzieć czy nie. Jak im powie to zyska ich posłuch bo teoretycznie winni obawiać się gniewu króla i władz. I jego samego, był znany jako... "Czarny Skurwiel" miedzyinnymi.
- Hrabia Aragorn Tacticus.
Chłopowi zrobiło się głupio, poczerwieniał ze wstydu i zaraz zbladł ze strachu.
- Cel mego pobytu w "Mor Andor" to moja sprawa, nie przyjechałem jednak nikogo karać jak zapewne myślicie. Idź, przekaż to swoim ludziom. Oraz to że potrzebuje ludzi do pracy przy remoncie starej świątyni na północ stąd. Demony wyrżnęły mnichów, teraz to siedziba mojej kompanii.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Listopad 2013, 17:44:28 »
Siedziałem przy stole przysłuchując się "pertraktacjom" i dłubałem w niewielkiej dziurce w ławie przy której wszyscy zasiadaliśmy. Wydrążona była zapewne za pomocą noża bądź innego ostrego przedmiotu. Ktoś musiał się po prostu wkurwić. Dłubałem bardzo intensywnie, zajęcie to pochłonęło mnie do tego stopnia, że zapomniałem o bożym świecie i część rozmowy mi po prostu umknęła. W pewnym momencie przez przypadek oderwałem kawałek drewna wielkości dużego palca u nogi. Ale heca..., pomyślałem. Ukradkiem rozejrzałem się czy nikt nie przyuważył mojego niecnego uczynku, po czym wrzuciłem dowód zbrodni pod stół, prosto pod nogi Aragorna. Co złego to nie ja.... Wydawało mi się, że chyba nawet trochę poczerwieniałem, ale zachowałem poker face godny mistrza i siedziałem dalej, jak gdyby nigdy nic.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Listopad 2013, 18:38:32 »
I mag zajmował się czymś innym, niż zamierzał.. Siedział, i kiwotał się na stołku. Zachowywał się jak małe dziecko, co nigdy tego nie robiło.. Także sprawdzał stan swego ciała. Odkąd przybył na Valfden, otrzymał w chuj ran. Teraz każdą z nich liczył..

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Listopad 2013, 20:03:45 »
Xvier poszedł za Aragornem, zaraz po wejściu do karczmy zamówił jedno piwo i pił je w spokoju przysłuchując się rozmowie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Listopad 2013, 16:05:39 »
Siemowit wrócił po dłuższej chwili.
- Nie wszyscy się zgodzili z tym co powiedziałem im panie. Nadal twierdzą żeście parszywy łodmieniec. Ja tam nie widzę byśta mieli parchy.
- Dzięki...
- odburknął i kiwnąwszy na swoich ludzi skierował się ku wyjściu. - Powiedzcei karczmarzowi by nie szczał do piwa. Tym sobie mnie nie zjedna.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Listopad 2013, 18:19:05 »
Mag dopiero teraz zwrócił uwagę na słowa Aragorna. Skupił energię. Co by na wszelki wypadek być ubezpieczonym.. Odezwał się. My tu spokojnie, bez złych zamiarów przybyliśmy.. A wy nas traktujecie jak psy? Co wam zrobiliśmy?! Prócz zabicia kapłana-pedofila? Nic! Więc siądźmy teraz ładnie wszyscy, i omówmy szczegóły!

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Listopad 2013, 18:29:25 »
- Nie Kratosie, wychodzimy. A jak przybiegną z płaczem i lamentem po pomoc to wpierw zpytamy; Za ile? - narzucił kaptur na łeb i opuścił lokal.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Listopad 2013, 18:32:13 »
Zrobił to samo, co Aragorn. Spiął swoje biało-czarne włosy w kucyk, założył kaptur i wyszedł. Na zewnątrz zapalił fajkę, wciągnął się... Co teraz? zapytał po chwili

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Listopad 2013, 18:43:10 »
- Jedziemy do Afers, o ile stoi. A powinno. - powiedział wsiadając na konia - Założyłem to miasteczko dwa miesiące po otwarciu portalu do Tinriletu by transporty szły szybciej itd. Prosperowało nieźle do tej pory...

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Listopad 2013, 18:47:08 »
Meaneb... I jego sługusy... Jebane pomioty... Siadł na konia, i ruszył za Aragornem..

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Listopad 2013, 18:58:16 »
Xvier wolał się nie mieszać w dyskusje. Chłopak nie do końca wiedział co aragorn chce osiągnąć z reszta nie wydawało mu się, aby była mu potrzebna czyjakolwiek pomoc. Po prostu wyszedł razem z towarzyszami z karczmy i wsiadł na konia tak jak oni.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Listopad 2013, 02:56:07 »
Obserwując sytuację zaistniałą w karczmie, podobnie jak Xvier uznałem, że lepiej po prostu przemilczeć. Nie było co nawet strzępić języka na tą bandę półmózgów. Postanowiłem czym prędzej wyjść odetchnąć świeżym powietrzem. W drodze do drzwi zatrzymał mnie atak panicznej agresji Kratosa przypominający furię 13 latka z ADHD, jednak i tego postanowiłem nawet nie komentować i wyszedłem w ślad za Aragornem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Listopad 2013, 12:37:58 »
W milczeniu dotarli do Afers, małego miasteczka otoczonego solidnym murem. Kilkadziesiąt metrów od miasta leżało kilka jeszcze świeżych trupów demonów. O dziwo mieścina posiadała nienaruszone mury, strażnicy przy bramie wyglądali na nieco zmęczonych ale dobrze uposażonych. Zresztą, samo miejsce wyglądało "normalnie". Wręcz sielsko. Wyjątkiem było to że każdy niemal nosił broń. Widoczni też byli podróżnicy z Tinriletu którzy tu utknęli. Drużyna skierowała się do karczmy.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Listopad 2013, 13:03:49 »
Zaskoczył mnie fakt, że zmierzaliśmy w kierunku karczmy. Nie wiedziałem co planuje Aragorn, jednak  ze strzępków informacji jakie dane mi bylo uzyskać, wydawało mi się, że będziemy szukać materiałów do naprawy opactwa. - Czy nie powinniśmy udać się na targ? Zapytałem z zaciekawieniem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Listopad 2013, 13:19:17 »
- Nie. - odpowiedział dracon wchodząc do karczmy.
- O, kogóż ja widze! Mości Aragorn, co was sprowadza w to przeklęte miejsce? - spytał okrągły karczmarz.
- Witaj Jakubie, przyjechałem tu założyć małą kompanije najemników i przy okazji pobić parę demonów.
- A, nie pierwsi wy. Bobry, Mroczne Bractwo...
- Kto?
- dracon usiadł przy barze. Wiedział że Isentor szukał Bractwa. - Opowiedz mi o tym Bractwie.
- A dużo nie wiem, w najemnikach nie siedze. Ale plotki mówią że to prawdziwe skurwiole, siedzą gdzieś pod barierą. Zrobią wszystko za kase. Wszystko.
- mówił oczywiście ściszonym głosem
- Dzięki, potrzebuję rąk do pracy. Drzewa... w sumie to nawet całe drzwi i to mocne...
- Popytajcie w porcie, powinno coś jeszcze być.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Listopad 2013, 19:46:34 »
//Nie wiem czemu, ale czuje z Szarlej coś do mnie ma :P

Siadł koło Aragorna.. Przysłuchiwał się rozmowie, wolał się teraz nie mieszać. Wszystko teraz ładnie szło, to co miał to spierdolić? Nie... Teraz był spokojny...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Listopad 2013, 23:30:45 »
Wyszli i popytali. Dowiedzieli się wiele jak i zawarli układ z robotnikami.

Koniec.

//Nie chcę tego ciągnąć a widze jak wam też sie chce. Dokończymy kiedy indziej :*

Podsumowanie: Bękarty wybrały się do pobliskiego miasteczka by zawrzeć układ z tamtejszymi budowlańcami, w zamian za dobry krasnoludzii samogon naprawią im siedzibę.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Listopad 2013, 00:16:11 »
// Kratos, nigdy nic takiego nie powiedziałem, po prostu czasem piszesz smieszne rzeczy :P . Tak mam <ignorant>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Afers - Remontu czas!
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Listopad 2013, 00:16:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything