Autor Wątek: Gothic Film Historia trzech Bogów  (Przeczytany 1388 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Evoken

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 5
Gothic Film Historia trzech Bogów
« dnia: 11 Listopad 2013, 23:32:07 »
Witam, zrobiłem nie dawno filmik i prosiłbym was o jego ocenę, np: co wypadałoby zmienić a co poprawić.
Film opowiada o Bogach w gothicu, połączyłem dość nie typowy motyw(tak mi się wydaję) połączenia kazania Vatrasa i ilustracji tego
Od razu uprzedzam ,że nie jest to kolejny śmieszny filmik z kazaniem Vatrasa jakich jest pełno na youtube. Mam nadzieję ,że wam się spodoba oraz daniu mi jakiejś wskazówki co do następnych takich filmików, możecie także podawać mi pomysły na temat kolejnych filmów i czy taki sposób przedstawiania tego jest w porządku.

Link:

Offline Evoken

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 5
Odp: Gothic Film Historia trzech Bogów
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2013, 00:18:57 »
Witam, przymierzam się do zrobienia kolejnego filmu na temat gothic 2 NK.
Tym razem jednak trochę inaczej, otóż zamierzam w formie filmiku zamieścić całą historię jarkendaru zza czasów swojej świetności oraz co i dlaczego doprowadziło do wojny domowej. Film będzie jako pokaz różnych ciekawych screenów oraz w tle opowiadania historia Jarkendaru, tekst już mam napisany i teraz wysuwam się z prośba do was czy jest ktoś chętny do współpracy aby podkładać głos? Film dużo lepiej by wyszedł gdyby był podłożony głos niż sam tekst czytany. Takie coś już się przyjęło jak widać na youtube, jest kilka kanałów z lore series, które opowiadają właśnie historię różnych gier(najczęściej jest to the edler scrolls) i takie filmiki się podobają(Oczywiście wszystko to po angielsku). W Polsce jeszcze takiego czegoś raczej nie widziałem.
Mogę wam pokazać taki przykładowy film:
A jeśli ktoś wie gdzie owej pomocy szukać, prosiłbym o podanie info:)
Wiem, że pewnie nikt się nie zgłosi do pomocy albo czy ktokolwiek to przeczyta ale warto spróbować.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic Film Historia trzech Bogów
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2013, 00:18:57 »

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Gothic Film Historia trzech Bogów
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2013, 20:57:39 »
Ja ogladalem juz cos w stylu kazania vatrasa z ilustracjami. A takze historie wiecznego wedrowca, wiec nie jestem pewien czy osiagniesz w ten sposon sukces.

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: Gothic Film Historia trzech Bogów
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopad 2013, 21:12:58 »
Ten film jest niezły. Z chęcią go oglądam. @up Jemu nie chodzi o historie Wiecznego Wędrowca tylko o historię Jarkendaru, każdy wie co to za kraina (o ile grało się w Noc Kruka).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic Film Historia trzech Bogów
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopad 2013, 21:12:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything