Autor Wątek: Tajemnica Bobra  (Przeczytany 30693 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #460 dnia: 14 Listopad 2013, 14:28:43 »
Kiwnąłem głową zadowolony, że wreszcie będę mógł pomachać tym żelaztwem, które od początku wyprawy noszę ze sobą. Dobyłem topora. Zeskoczyłem z siodła i ruszyłem w kierunku przeciwników. Nie minęło dużo czasu, kiedy jeden z bobrów dostrzegł mnie i rzucił się w moją stronę, machając mieczem jak opętany. Wyczekałem odpowiedni moment. Przykucnąłem unikając cięcia, które najpewniej skróciło by mnie o głowę. Z rozmachem uderzyłem obuchem w kolano napastnika. Bober zawył, aż uszy rozbolały, przewrócił się niezdarnie i złapał za przetrącone kolano. Nie był już zdolny do walki, nie okazałem mu jednak litości. Prędko zerwałem się na równe nogi i stając nad nim uśmiechnąłem się serdecznie. Jednym, mocnym uderzeniem topora niemal rozpołowiłem mu bobrzy łeb. Widziałem, jak kolejny biegnie w moją stronę. Wolną ręką wymacałem runę ukrytą w paczuszce przywieszonej do pasa. Gdy kolejny bóbr znalazł się w odpowiedniej odległości, ku jego zdziwieniu miast ruszyć do ataku, wyciągnąłem dłoń w jego kierunku, ściskając weń magiczny kamień. Przeciwnik jakby zwolnił, nie bardzo więdząc czego się spodziewać. Nie dałem mu dużo czasu do namyśłu. - Anoshu. Wyrwało mi się. Pocisk lodowatej energii ugodził pędzącego na mnie bobra prosto w klatkę piersiową i błyskawicznie obrócił go w sopel lodu.

41/44 bóbr
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2013, 14:31:14 wysłana przez Szarlej. »

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #461 dnia: 14 Listopad 2013, 15:30:00 »
Malownicza to była sceneria. "Pod postnym pluskiem", jakkolwiek by się chciało, postu nie było, bo i pardonu nie dawano specjalnego. Urokliwa mgiełka z pobliskich bagien zawsze towarzyszyła tejże lokacji. Stąd też pewnie do bobra nawiązanie, bo i ludzie musieli stworzenia te z uśmiechem pałaszować ongiś, pewnikiem ich mnogość na bagnach żyła. Teraz? Teraz ostała się głównie izba dla podróżnych, raczej w imię hołdu dla podobnych sobie, niewielce zapadnięta pod ciężarem lat. Obwieszona kilkoma sieciami i podbierakami, finezyjnie, choć chaotycznie, przyozdobiona dzikim bluszczem zapraszała. Z daleka zapraszał też dym z komina gęsto lecący i zwiastujący wytchnienie w marszu. Teraz zapraszał krzyk i żal umierających śmiercią naturalną (ot, od naturalnego jebnięcia buzdyganem w głowę). Oj zasłużyła sobie na ten przydomek z bobrem związanym ta karczma ponownie, bo i mnogość ich złoży tu swoje kości, a ołtarzem nie patelnia kuchty będzie, a ziemia ubita i pokropiona obficie juchą.
  Wilkołak szalał rąbiąc na prawo i lewo. Wojownicy, coraz częściej ścierający się z kilkoma przeciwnikami, którzy odstąpili od lykantropa, by nie dać się zaszlachtować od pleców, starali się dotrzymać kroku. Hangar, choć nogi mający znacznie krótsze, włączył się do zabawy rytmicznym kazaczokiem. I tak jak za klaśnięciem w dłonie, żywym przytupem, bo przecież aż ręce krasnolud zatarł widząc jatkę i ziemia huknęła gdy z kuca zeskoczył tak też po chwili zagwizdał. A kula z muszkietu, za wzorem strzelca idąc, świszczała ponad uszami. A jedne uszy nie usłyszą już nigdy więcej.

40/44 bóbr.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #461 dnia: 14 Listopad 2013, 15:30:00 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #462 dnia: 14 Listopad 2013, 15:37:36 »
Sprzed walki...
Może masz racje rzekł do Szarleja. Masz córkę? Myślałem że tylko syna, którego raz chyba widziałem na oczy.. rzekł z zdziwieniem. Pomoc by się przydała, to prawda. Ale nie czułbym się dobrze, jeśli twoja córka narażała by się dla kogoś tak nieznaczącego uwagi człeka. Do tego nie znamy się w ogóle, więc wiesz.. Posmutniał.
Drużyna jechała dalej. Mag się nie odzywał się. Wiele musiał przemyśleć. Jedną z tych rzeczy było to, czy ma przestać iść w stronę, która była mu pisana. Tak też rozmyślał, gdy z rozmyśleń wyrwał go odgłos walki.
Obejrzał się. Ujrzał epicką walkę wilkołaków, z bobrami. Także jego uwagę przykuła pewna kobieta, lecz niedługo się jej przyjrzał. Aragorn dał znak. Posłuchał się, i już z kosturem w dłoni, ruszył do walki..
Teraźniejszość
[..]ruszył do walki... Zatrzymał konia, zszedł z niego i chwycił mocniej kostur. W chaosie bitwy, jeden z bobrów, plecami przywarł do Kratosa..
Ja od lewej, ty od prawej! Dało się słyszeć..
Chyba śnisz! Odwrócił się. Ujrzał Kratosa, który już szykował się do ataku. Odparował jego swym mieczem, po czym sam zaatakował. Mag zablokował cięcie. Odparował, i uderzając w nogi, zmusił przeciwnika do uklęknięcia. Teraz jak to przystało, przypierdolił mu z całej siły w łeb - tak że temu się rozjebała czaszka.
Widząc śmierć swego towarzysza, którą widział już któryś raz, jeden z jego ziomków ruszył na maga. Ten go jednak szybko zatrzymał, i pokiwał palcem. Tak nie wolno  ;[ Po czym zaatakował kosturem. Walił na prawo i lewo, najszybciej jak tylko dał radę. Bóbr tego nie wytrzymał. Puścił obronę, i oberwał w żebra. Te złamały się, przebijając płuca. Padł, i skonał w męczarniach...

Teraz uaktywnił zbiorniczek magii. Skupił energię w dłoni, no i zaczęło się.
Heshar Anash!
Poczuł jak nabrana energia spływa po jego ciele. Czuł ją w sobie, kochał ją i to co z nią związane. Chwila, dwie. ÂŚmignęła kula pełna palącego ognia, rzucona przez maga. Trafiła jednego z boberów. Przeleciała przez klatę, a ten padł dławiąc się ogniem.
Heshar anash!
Ponownie poczuł to zajebiste uczucie. Znów chwila, dwie. Poleciała kulam uformowana z magii, która trafiła jednego z bobrowych ludków. No cóż za tupet! ÂŻe bobry już mają wojska! One mają tamy budować, ot co!
Bober padł na ziemie, łapiąc się za rękę której nie miał... A że mu krew ciekła jak chuj, umarł z wykrwawienia.
Heshar Anash! Wypowiedział ostatnio. Brakło mu już słów mocy, więc przerzucił się na to. Skumulował energię w prawej dłoni, po czym pocisnął na najbliższego. Kula przeleciała na wylot, a ten padł na ziemie bez serca. I tak oto mag znów zamordował... Już szykował energię..

35/44 bóbr.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #463 dnia: 14 Listopad 2013, 15:49:03 »
// Kratos, nie chce nic mówić, bo nie ja tu jestem mg, ale odnosze wrażenie, że zaczyna ponosić cię fantazja <ignorant>

Schowałem topór. Przyszedł czas, by pomachać mieczem. Złapałem za rękojeść miecza i wyszarpnąłem go z przewieszonej przez plecy pochwy. Ruszyłem do ataku. Pierwszy z bobrów, który stanął mi na drodzę okazał się zbyt blisko, bym zdążył pobawić go życia w biegu, wywalczyłem sobie więc drogę waląc go rękojeścią prosto w nos. Bóbr najprawdopodobniej zalał się krwią i zniknął z mojego pola widzenia. Upatrzyłem sobie jednego. Nie czekając wpadłem na niego z całym impetem odpychając go metr w tył. Zachował równowagę, stał na nogach. Zamachnąłem się atakując wściekle. Bóbr odpierał moje ataki, czekając na moment, w którym będzie miał okazję skontrować. Nie dałem mu tej sposobności. Uderzyłem najmocniej jak mogłem, co wytrąciło przeciwnika z rytmu, nie zdążył sparować kolejnego cięcia wzdłuż klatki piersiowej. Krzyknął z bólu. Nie czekałem, pchnąłem mocno wbijając się w okolice pępka. Przekręciłem miecz. Gdy wyciągnąłem zakrwawione ostrze, wnętrzności bobra ujrzały światło dzienne. Nie był to przyjemny widok.

34/44

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #464 dnia: 14 Listopad 2013, 15:59:46 »
//Może ciut :) Ale tu mamy się bawić, a nie...  ;)

Heshar! wykrzyknął i skierował dłonie na bobra. Wielki podmuch ognia wyleciał z dłoni maga, podpalając i zabijając przeciwnika na miejscu.
Heshar Anash! wymówił teraz spokojniej. Zaczekał chwilę, i gdy kula już powstała, rzucił ją w nadbiegającego przeciwnika z mieczem. Niestety nie dobiegł, bo oberwał kulką w nogę, co spowodowało krwawienie. To z kolei skończyło się śmiercią. A może by i się nie skończyło, jeśli nie uderzył by go kosturem w łeb.
Heshar Anash! wymówił ponownie. Zaczekał aż kula powstanie, i rzucił ją w bobra walczącego z wilkołakiem. Padł od strzału w plecy.
Heshar! wykrzyczał. Ponownie z jego ręki wyleciał ognisty podmuch, który podpalił biegnącego gdzieś przeciwnika. Jarzył się tak, aż do momentu, gdy na jego ciele nie było więcej zdrowego skrawka skóry. Padł na ziemie, jak węgielek do grila..

//Przez Szarleja straciłem chęć do pisana dłuższych postów ;[

30/44

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #465 dnia: 14 Listopad 2013, 16:06:21 »
//Szarlej morda ;p
//Nie sztuka użyć WSZYSTKICH finiszerów w jednym poście  ;p

Aragorn tego dnia nie użwyał magii. Dobył miecza i spokojnie wkroczył na pole bitwy. Pierwszego przebił mieczem nadziewając go jak szaszłyk po czym obrócił miecz i rozrąbał bok biedaka. Drugi klient stracił całą nogę i jaja gdy czarna klinga uderzyła w jego pachwinę. Dracon zrobił piruet pozbawiając łbów kolejne 2 bobry...

//Odejmujcie +2 z racji pomocy Maryśki i tajemniczej persony

24/44 w tym 2 zabite przez "wpsarcie"

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #466 dnia: 14 Listopad 2013, 16:08:32 »
//Ja idę na trening.. Będę po piątej..

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #467 dnia: 14 Listopad 2013, 16:17:06 »
// o wy chuje.

Odwróciłem się na pięcie i szybko obrałem kolejny cel. Przerzuciłem miecz z jednej ręki do drugiej, wpatrując się wypatrzonemu wcześniej bobrowi prosto w oczy. Manewr powtórzyłem kilka razy po czym ruszyłem do boju. Wykonałem zwód, zainicjowałem cięcie na wysokości klatki piersiowej. Przeciwnik dał się nabrać, zrobił krok w tył. W tym czasie ostrze zatańczyło tuż przed jego nosem i zanurkowało w dół odrąbując mu prawą nogę. Nie było czasu się bawić. Postanowiłem zostawić biedaka na pastwę losu. Chwilę później się wykrwawił.

23 - 2 = 21/44
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2013, 16:19:17 wysłana przez Szarlej. »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #468 dnia: 14 Listopad 2013, 16:40:31 »
Krasnolud z podziwem spoglądał na towarzyszy, którzy sobie dobrze radzili, ale i on nie chciał być gorszy. Wyciągnął kiścień i toporek za i ponownie ruszył w bój nie musiał długo czekać kiedy boberek stał już, przed nim i machając mieczem chciał pozbawić głowy krasnoluda. Kharim padł na kolana unikając ataku dało się zauważyć jak kilka kosmków włosów opada. - Jak tak dalej będzie szybko wyłysieję. Krzyknął głośno. I uderzył kiścieniem w stopę miecznika, ten z braku równowagi upadł na ziemię, krasnolud wstał i dobił go toporem wbijając go między oczy napastnika.

22 - 2 = 20/44

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #469 dnia: 14 Listopad 2013, 17:55:14 »
Wyciągnął kostur. Ruszył do walki. Pierwszego przeciwnika napotkał chwilę później. Odbił jego uderzenie z miecza, po czym zrobił piruecik kosturem, i uderzył w brzuch. Kultystę odepchało. Ponownie zaatakował. Pomachał kilka razy mieczem w okół Kratosa, ten jednak się nie pierdolił i chwycił mocniej kostur. Zamachnął się, i jak nie pierdolnął, to aż guz by wyskoczył, ale czaszka pękła zabijając go bez wahania.
Skoczył do drugiej. Przeciwnik odwrócił się. Ujrzał Kratosa, który już szykował się do ataku. Odparował jego swym mieczem, po czym sam zaatakował. Mag, który do dobrych należał, a zachowywał się jak zły, popchał swego przeciwnika tak, ze potknął się o trupa jakiegoś bobrownika. Mag zrobił trik z kręceniem kostura, i z zabójczą siłą wysłał go na krtań tamtego. Więc jak myślicie? Jak to się skończyło? Facet leżał z rozwaloną szyją, wykrwawiając się...
Kratos szybko schował kostur, i ruszył do walki z magią.

Heshar Anash!

Wybiegł ponów przed szereg. Kula ognia była już w pogotowiu. Wymierzył w jednego z nich, i rzucił. Pocisk przeleciał przez pole krwawej waśni, po czym trafił w klatę. Pocisk przeleciał na wylot, zabijając jednego z przeciników. Nie wiedział co, nie wiedział jak go trafiło, lecz wiedział jedno: Już nie porucha...
Heshar anash!
Wymówił ponownie. Skumulował energię w dłoni, i tak właśnie stworzył ją. ÂŚmiercionośny pocisk niesiący śmierć wszystkim. Zamknął oczy, po czym otworzył i rzucił. Kolejna kula przeleciała przez pole, i trafiając tym razem w głowę ponownie raniła na śmierci przeciwnika, i nim ten coś powiedział, padł na ziemie myśląc.. Gdzie moja głowa?
Heshar anash!
Wymówił po raz ostatni. Normalnie wybrałby innego, ale ten akurat tak słabo walczył, że aż mu się żal zrobiło. Skupił energię, ładnie ją uformował w ogień a następnie w kulę, i pocisnął. Ziemia się ugięła pod jego nogami, i padł na nią, wykrwawiając się przez brak kochones*.

//* - jaja :)
18 - 2 = 16/44

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #470 dnia: 14 Listopad 2013, 17:59:18 »
//Po rzuceniu ostatniego zaklęcia Kratos zemdlał. Te, masz 6 inkantacji nie 8

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #471 dnia: 14 Listopad 2013, 18:04:25 »
// <facepalm> Gdzie ty widzisz 8? Trzy razy słowa "Heshar Anash", a to jest sześć :)

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #472 dnia: 14 Listopad 2013, 18:08:46 »
// Kratos zaszalał hehe.

Krasnolud spojrzał na zmęczonego maga i ruszył mu z pomocą, gdyż dwóch bobrów chciało się do niego dobrać. Kharim wbiegł między nich i dwójka bobrów została zaskoczona wizytą krasnoluda, który to bez wahania wykorzystał tnąc jednego toporem prosto w gardło, krew bluzgała na wszystkie strony, krwią oberwał nawet jego kompan. Co skutecznie go oślepiło, więc i to wykorzystał uderzając kiścieniem prosto w czoło wojownika bobra niestety jego czaszka pękła a mózg wyleciał, to był jego koniec.

16 - 2 = 14/44
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2013, 18:29:24 wysłana przez Kharim Kazama aep Gorem »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #473 dnia: 14 Listopad 2013, 18:15:07 »
//Jebło mi sie  <facepalm>

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #474 dnia: 14 Listopad 2013, 18:28:44 »
// ja już nie zmieniam wypowiedzi, tylko usunę to o jego zemdleniu.
Zmieniłem.


// Kratos zaszalał hehe.

Krasnolud spojrzał na zmęczonego maga i ruszył mu z pomocą, gdyż dwóch bobrów chciało się do niego dobrać. Kharim wbiegł między nich i dwójka bobrów została zaskoczona wizytą krasnoluda, który to bez wahania wykorzystał tnąc jednego toporem prosto w gardło, krew bluzgała na wszystkie strony, krwią oberwał nawet jego kompan. Co skutecznie go oślepiło, więc i to wykorzystał uderzając kiścieniem prosto w czoło wojownika bobra niestety jego czaszka pękła a mózg wyleciał, to był jego koniec.

14 - 2 = 12/44
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2013, 18:49:31 wysłana przez Kharim Kazama aep Gorem »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #475 dnia: 14 Listopad 2013, 18:45:52 »
//Dobrze, nic nie szkodzi. Każdy popełnia błędy :) Grunt że szybko wyjaśniliśmy  ;)
//Kharim poprawł licznik, bo powinno ich być 12 u ciebie :D

Ocknął się! Co jest kurwa!? Kharim? wstał. Otrzepał swoją szatę, poprawił wyposażenie, i ruszył do ponownej walki.

Heshar Anash! - wymówił w zgiełku bitwy. W ręce jego powstała kula ognia, którą rzucił w nadbiegającego bandytę. Przeszła na wylot przez brzuch. Mężczyzna padł na ziemie umierając w sekundach. W tym czasie nabiegało kolejnych dwóch. Nie zdążył zrobić uniku. Jeden z nich przewrócił go, i wtedy też kostur mu odleciał. Szybko jednak przyciągnął go za pomocą psioniki. Przeciwnik szykował się do zadania śmiertelnego ciosu, i gdy ten robił zamach, Kratos chwycił mocniej kostur, i uderzył go w jajca. Bóbr zgiął się w pół, co wykorzystał mag. Zakręcił kosturem, i ujebał mu łeb.

Heshar Anash! wypowiedział, po raz kolejny. Stworzoną kulę rzucił wprost na nadbiegającego wroga. Przepaliła ona ubranie, ciało i wyleciała z drugiej strony. Przeciwnik padł martwy, kwicząc na koniec..
Heshar Anash! wykrzyczał ponownie. Skoncentrował więcej mocy, i stworzył ogień. Z początku bez żadnej formy, zaczął układać go w kulę ognia. Z czasem, kula przybrała wyraźniejsze kształty, i to taką wysłał na pole. Leciała rozświetlając boki, aż wreszcie trafiła. Trafiła w wątrobę człowieczka walczącego z wilkołakiem. Na szczęście piesopodobny zdołał uskoczyć przed pociskiem, który przeżarł ciało nieszczęśnika..

Ponownie chwycił kostur. Tym razem nie dał się zaskoczyć, i odepchał pierwszego lepszego bobra który mu się nawinął. Zablokował cios od miecza, po czym szybciutko przypierdolił w jajca, potem w plecy, a na koniec w łeb
To doprowadziło do śmierci

7-2=5
5/44

//Odejmuj tego co ty zabiłeś + plus dwa od nich :D
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2013, 18:47:58 wysłana przez Kratos »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #476 dnia: 14 Listopad 2013, 18:59:45 »
- Widzę, że nic Ci nie jest to dobrze. Krasnolud, za Kratosem ruszył do walki bobrów zostało już kilka, więc wybór był mały i tak oto po krótkim czasie jeden z wojowników postanowił zaatakować Kharima cięciem w brzuch. Krasnolud odskoczył do tyłu, aby uniknąć ataku, co udało mu się bez problemu, ale bober nie dał za wygraną i za cel wybrał sobie nie chronioną szyję zakonnika, ponownie zrobił unik wyginając tułów do tyłu. O mały włos i by mnie miał. Zakonnik miał już zabawy i zaczął oddawać ciosy uderzył boberka toporem w lewą rękę trafienie poskutkowało tym, że opuścił swój miecz rannego wojownika dobił kiścienie uderzając jak to zwykle w głowę, która z racji braku ochrony nie wytrzymała ataku wojownik padł.

4-2=2
2/44

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #477 dnia: 14 Listopad 2013, 19:07:42 »
Ostały się już jedynie niedobityki. Przerażone bobry stały jak wryte i choć na pewno chciały, wcale nie sprawiały wrażenia, jakby próbowały się bronić. Nie okazując litości podbiegłem do jednego z nich i z impetem uderzyłem mieczem w głowę jednego z nich. Przynajmniej taki miałem zamiar. Bóbr w akcie desperacji odbił moje uderzenie i spróbował wyprowadzić kontratak. Bardzo niezdarnie. Z łatwością uniknąłem pchnięcia odsuwając się na bok i kopnąłem kolanem prosto w przeponę. Bobrowi zaparło dech, przez chwilę nie mógł złapać oddechu i był kompletnie zdezorientowany. Tylko przez chwilę, ponieważ kilka sekund później leżał już martwy, przebity na wylot ostrzem mego miecza.

0/44 dziękuję dobranoc.
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2013, 19:09:54 wysłana przez Szarlej. »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #478 dnia: 14 Listopad 2013, 19:09:23 »
No! To po walce! Posmutniał. Tak szybko odeszli. To co teraz robimy? zapytał swego mistrza poprawiając kostur, i resztę swego wyposażenia.
Założył także kaptur.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #479 dnia: 14 Listopad 2013, 19:11:04 »
- Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #479 dnia: 14 Listopad 2013, 19:11:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top