Autor Wątek: Tajemnica Bobra  (Przeczytany 30706 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #440 dnia: 13 Listopad 2013, 21:17:33 »
- Wiesz jeszcze dwóch magów walczących przeciwko, sobie na własne oczy nie widziałem

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #441 dnia: 13 Listopad 2013, 21:20:05 »
-Postny Plusk..- mruknał krasnolud. -Pod Postnym Pluskiem- powiedział już wypluwszy wcześniej to co spowodowało podejrzane mruczenie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #441 dnia: 13 Listopad 2013, 21:20:05 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #442 dnia: 13 Listopad 2013, 21:24:18 »
-  "Bo żaden nie może żyć, jeśli drugi przeżyje. Dwaj bracia odwieczny będą toczyć konflikt, póki jeden - nie zgładzi drugiego, lub nie polegnie..." Znam to skądś... - wtrącił. Przed nimi malował się zarys wsi. - Tyle że wersji któą ja znam zginęli obaj bracia. O i to je dobre Hagnar.

//Jebnij opis jak możesz

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #443 dnia: 13 Listopad 2013, 21:26:24 »
Tak? Musisz mi kiedyś opowiedzieć! Bo któż wie? Być może obaj zginiemy...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #444 dnia: 13 Listopad 2013, 21:27:23 »
- W końcu cel podróży. Kharim westchnął.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #445 dnia: 13 Listopad 2013, 21:33:36 »
- Ten twój brat, w czym się specjalizuje?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #446 dnia: 13 Listopad 2013, 21:39:47 »
Kiedy ostatni raz go widziałem, znał wszystko z ognia, i troszkę z powietrza... A było to 5 lat. W ten czas pewnie się wyuczył zaklęć... I jeszcze ojciec... Dość potężny skurwysyn z niego. Zna trzy żywioły, i bodajże dwa zaklęcia z nekromancji...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #447 dnia: 13 Listopad 2013, 21:41:02 »
- To solo będziesz miał ciężko. Wtrącił krasnolud.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #448 dnia: 13 Listopad 2013, 21:48:45 »
Ojciec nie wtrąci się do walki, chociażby miał zginąć mój brat... On wie, że jeden z nas musi zginąć, i cieszy się. Ponieważ wtedy też, od wygranego zażąda spłaty bratobójstwa. A jest jeden sposób.. Wieczne służenie... Dlatego po zabiciu brata, wyuczę się reszty żywiołów, i zabije chuja! Ale czekaj chwilę.. Pogrzebał w torbie. Znalazł tam pewny dziennik, odnaleziony jeszcze przed przybyciem na Valfden. Od tego dziennika, wszystko się zaczęło. To tu zapisane jest wszystko, co powinienem wiedzieć.. Po czym odchrząknął i zarecytował:
[..]I narodził się.. Alagrond. Ten który w przyszłości będzie miał syna, i władać będzie żywiołami[...]Minęło dwadzieścia pięć lat, gdy narodził się on. Syn arcymistrza żywiołów, ten który powtórnie wstanie z grobu, i znajdzie swego syna. To do niego należy teraz spłata długu. Ale on nie chce. Zabije własnego ojca, nim jego syn się narodzi..[...]
Stało się! Aendrian narodził się! Jego ojciec żyć nie będzie, zginie w walce z ojcem swym. Za to ten.. Będzie miał dwóch potomków, którzy odwieczną walkę będą prowadzić, póki jeden nie zniszczy drugie.. Bowiem żaden nie może żyć, dopóty żyje drugi..[..] I narodzili się! Jeden szybciej od drugiego, jednak moce idą na drugiego... Vreandril służyć będzie ojcu, aż do czasu gdy jego brat polegnie... Ale to drugi zwycięży. Przyjmie postać maga ognia, zabije swych krewnych, i uczyć się będzie dalej. Jego żywiołami będą wszystkie możliwe, i tak jak jego pradziadek... zginie z ręki swego syna...[..
] Po czym posmutniał. Zostanę zabity, przez syna swego w przyszłości.. Doprawdy przykra to nowina..  ;[ Mam jednak cichą nadzieje, że to czcza pogróżka...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #449 dnia: 13 Listopad 2013, 21:54:04 »
- Jednym słowem to i tak w dupę.


// Dobra pany idę spać. Jakby coś się jeszcze działo to wiecie ja zawsze na walkę chętny.
Do juterka.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #450 dnia: 13 Listopad 2013, 22:01:56 »
- Przepowiednie mają do siebie to że to wizje przyszłości spisane setki lat wstecz. Chcąc im zapobiec często je wypełniamy. Znam kogoś kto jest w stanie szybko i sprawnie zabić twego brata. - uśmiechnął się. - Moją córkę.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #451 dnia: 13 Listopad 2013, 23:48:09 »
Zmierzając w kierunku wioski sennie kołysałem się w siodle. Przysłuchiwałem się rozmowie. Przepowiednia dotycząca Kratosa, również i mi wydała się jakby znajoma. Faktem jest, że nie była to moja sprawa, postanowiłem jednak powiedzieć co o tym myślę. - Skoro przepowiednia wróży ci tak marny koniec, może wartałoby dążyć do tego, by uniknąć jej spełnienia, miast uparcie dążyć do celu, który wyznaczył ci ktoś, kogo nawet najprawdopodobniej nie znasz. Ktoś kto żył setki lat przed twoimi narodzinami. Jak na moje, to co mówisz wykracza poza granice logicznego myślenia. Zrobiłem zniesmaczoną minę. - Ale cóż. Twoje życie, twoja sprawa magu. Nie moja w tym rzecz.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #452 dnia: 14 Listopad 2013, 13:03:05 »
- Ani moja, ale jako osoba starsza wiekiem i doświadczeniem powiem jedno; Daj przeznaczeniu płynąć własnym nurtem. O ile w nie wierzysz. Ja nie. Dojechaliśmy w pobliże wioski i ujrzeliśmy ciekawy widok. Około 30 bobrów napierdalało się z wilkołakiem i tajemniczą, odzianą w czarny i obcisły skórzany strój kobietą. Aragorn uwagę zwrócił na kobietę, która wyczyniała cuda za pomocą miecza i magi tworząc przepiękne przedstawienie wśród lodu ognia i szczęku mieczy. No i wśró rozrywanych na strzępy przez wilkołaka ludzi...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #453 dnia: 14 Listopad 2013, 13:16:11 »
Kharim zdziwionym wzrokiem spojrzał na dziwną bestię i kobietę władającą potężna magią. - Co teraz panie Aragornie, atakujemy czy będziemy podziwiać tą walkę.


// Zaskoczyłeś mnie tym wilkołakiem  :P

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #454 dnia: 14 Listopad 2013, 13:20:42 »
- Poczekajmy. Nie lubie się wtrącać do czyjejś bitki nieproszonym. po za tym radzą sobie. - wilkołak właśnie odgryzł komuś łeb. No prawie odgryzł.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #455 dnia: 14 Listopad 2013, 13:23:12 »
- Tak przy okazji jak zabić tą bestię. W bractwie o niej nas nie uczono.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #456 dnia: 14 Listopad 2013, 13:26:11 »
Zatrzymałem konia i przyglądałem się walce. Zaprawde ciekawy widok. Również i ja po raz pierwszy w życiu widziałem wilkołaka. - Myślisz, że jest po naszej stronie? Zapytałem Aragorna, wskazując na zagadkową kobietę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #457 dnia: 14 Listopad 2013, 13:54:02 »
- Wilkołak? Tak, to Maria, członkini Służb Specjalnych. Poznaje po zapachu. - Maria była jedyną wilkołaczycą w "Czarnych Smokach". Hrabia poznał ją kilka wieków temu i z początku o tym nie wiedział aż do jednej z misji... - Poznaliśmy się... wieki temu. Dobra nudzi mie patrzenie. Prać panowie...

44x Bóbr

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #458 dnia: 14 Listopad 2013, 14:04:03 »
- Drugi raz nie musisz mi powtarzać. Uśmiechnął się krasnolud i ruszył w bój. Tym razem nie zostanę ranny o nie. Powiedział do siebie. Kharim wyciągnął broń i ruszył do ataku w jego stronę ruszył jeden z bobrów z wyciągniętym mieczem, chciał zaatakować jego korpus, lecz krasnolud bez problemu uniknął ataku odskakując w lewą stronę jednocześnie robiąc obrót tak, że długość kiścienia pozwoliła mu na atak w potylicę boberka, który po pęknięciu czaszki padł na ziemię. Krasnolud czekał teraz na resztę towarzyszy, aby pokazała swoje umiejętności.

43x Bóbr


// Mam pytanie, czy nadal mam tylko 1 rękę sprawną.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #459 dnia: 14 Listopad 2013, 14:07:26 »
//Nie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #459 dnia: 14 Listopad 2013, 14:07:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top