Autor Wątek: Rozjechać ich!  (Przeczytany 7779 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #80 dnia: 09 Październik 2013, 20:18:52 »
- Polecę - sprecyzował wampir. A co, niech człowieki wiedzą! Zerknął za wychodzącym Adamusem, gdyż gadzina zaczynała się nieco za bardzo rządzić. Nie, żeby kwestionował jego dowództwo, niech sobie młodzik rzuca rozkazami, ale Draga zawsze nieco bawiły takie zagrywki. I w tym momencie ujrzał kotlinę. Skojarzenie jej z tym co widział we wspomnieniach ofiary nie było nawet obrazem, ani w pełni ukształtowaną myślą. To była po prostu wiedza. Wbił wzrok w kotlinę.
- Oni szli tamtą kotliną - powiedział wskazując wzgórza i "drogę" pomiędzy nimi. - W stronę bariery. Jestem tego pewien - dodał, nie wyjaśniając skąd to właściwie wie. 

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #81 dnia: 09 Październik 2013, 21:00:14 »
-Skoro jesteś pewien, to mamy pewność że są po drugiej stronie.-Powiedziałem pogrążony w myślach. Co by nie było, miałem mieszane odczucia. Pierwszy raz mi przyszło dowodzić, tak na prawdę, prawdę. W końcu odwróciłem się do Severusa i powiedziałem:
-Wiem, że pewnie uczę ojca dzieci robić, ale upewnij się czy nie ma tam jakiś pułapek zastawionych na nas.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #81 dnia: 09 Październik 2013, 21:00:14 »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #82 dnia: 09 Październik 2013, 21:09:37 »
- To po zmroku, jeśli już - odparł wampir, chociaż zaczął intensywnie przeszukiwać te strzępki informacji, które wydobył ze wspomnień ofiary. - To co przejąłem od tamtego dupka było dość... ubogie. Hmm... jakbyśmy mieli jeńca, mógłbym go wypytać, wcześniej poddając hipnozie. Wygadałby wszystko i potem by nawet nic nie pamiętał. Ale na chwile obecną ciężko będzie, chociaż postaram się przeszukać te strzępy informacji, które zdołałem przejąć. - zapewnił.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #83 dnia: 09 Październik 2013, 21:36:05 »
//:Jednak jedyne co ujrzałeś przeszukując strzępki informacji, to było ulotne wspomnienie. Dotyczące pewnego siwego mężczyzny w czarnej sukience, dokonującej sodomickich praktyk na owej osobie, u której pozyskałeś ową informację.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #84 dnia: 09 Październik 2013, 22:01:25 »
Twarz wampira wykrzywiona została przez pełne obrzydzenia skrzywienie.
- Ja pierdole... - mruknął Drago, przecierając oczy. Lub raczej, wykonując taki gest, gdyż twarz miał za kapturomaską, więc ciężko byłoby mu się do oczu dostać.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #85 dnia: 09 Październik 2013, 23:47:29 »
-Bogowie...- westchnąłem tylko i zabierając ze sobą łuk i strzały ruszyłem w przeciwną stronę od tak, na grzyby! Których oczywiście z racji pory roku nie mogło jeszcze być. Kto jednak mógł wiedzieć czy w okolicy obozu nie znajdzie czegoś ciekawego? Starego wychodka, porzuconego gdzieś w krzakach, zburzonej chałupy zapadłej w bagnistym gruncie, albo skrzyni pełnej skarbów, o której istnieniu nikt nigdy by się nie dowiedział...
-Idealna pora na zające, będą odpoczywać gnojki jedne.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #86 dnia: 10 Październik 2013, 19:11:26 »
-Idź ale bez świeżego mięsa nie wracaj.-Powiedziałem krótko do Gordiana.

//:Gordziu opisz ładnie jak idziesz. A reszta niech się weźmie za swoją robotę. Prócz Draga bo on póki wieczoru nie zrobię może się byczyć.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #87 dnia: 10 Październik 2013, 19:18:19 »
Gordian poszedł w las, a Adamus zaczął krzyczeć na innych. Dragosani zaś wrócił do namiotu, aby się byczyć, czekając do wieczora.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #88 dnia: 10 Październik 2013, 22:38:23 »
Od południa jechał mały 30 osobowy oddziałek konnych, czarno-czerwona chorągiew z wyszytym smokiem mówiła jasno kto jedzie. Kompania wjechała do obozu, z potężnego bojowego rumaka zeskoczył ON. Błoto pod jego pancernymi buciorami charakterystycznie plusnęło. Dracon wciągnął nosem odór obozowego powietrza. - Banda amatorów... - ocenił fachowo najemników zakupionych przez jego wasala. - Gdzie jest wasz dowódca?! Wykrzyczał w eter.

Dowiedziawszy się co chciał odjechał zostawiając Roydilowi wsparcie.

//Miśki nie ładnie tak nie odpisywać. Mnie tu nie ma już.
« Ostatnia zmiana: 11 Październik 2013, 20:32:23 wysłana przez Aragorn »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #89 dnia: 12 Październik 2013, 11:11:28 »
Zmierzchało a więc pora na polowania była nad wyraz dobra bo przecież drapieżniki atakują nocą albo o świcie, a popołudnie i wieczór to pora w której już albo jeszcze odpoczywają. Wychodząc z namiotu podszedłem do swojego konia i wyciągnąłem z juków płaszcz, który w lesie dawał po pierwsze ochronę przed gałęziami i owadami, a z drugiej strony sprawiał, że taki myśliwy był dużo ciężej zauważalny wśród listowia.
Strzał było jeszcze całkiem całkiem, a więc o amunicję nie było co się martwić, od biedy i miecz dawał się łatwo wyciągnąć a jako, że przezorny ubezpieczony prawie zawsze, to nie było się raczej o co martwić.
Z bronią na ramieniu ruszyłem w przeciwnym kierunku, w którym to miał wyruszyć zwiadowca i z planem poruszania się trasą łukowatą uważnie obserwowałem las i wszystko to co się w nim znajdowało. Oprócz zwierzyny szukałem także roślin leczniczych, które podczas zbliżającej się potyczki mogłyby być bardzo przydatne.

//:Panowie, bo wódka w karczmach stygnie. Szybciorem to robić, ni ma czasu.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #90 dnia: 12 Październik 2013, 14:57:10 »
W obozie zrobiło się nagle gwarno, okazało się że to przybył Aragorn. Po krótkiej naradzie, zostawił on swoich ludzi po czym odleciał ku stolicy. Ja w między czasie usiadłem w namiocie nad mapami i zacząłem rozmyślać nad strategią dalszego postępowania.

Gordian:
Zapuściłeś się już głęboko w las, znalazłeś liczne tropy zwierząt. Lecz musiały one uciec słysząc ludzi. Przemierzając tak las, nagle usłyszałeś wołanie o pomoc. I to wyraźnie krzyczał kobiecy głos. Kulturalnie udałeś się w owym kierunku, słysząc to coraz głośniejsze krzyki, oraz nawoływanie dwóch męskich głosów. Zbliżyłeś się na skraj polanki, gdzie ewidentnie dwóch mężczyzn próbowało zgwałcić młodą kobietę.


2x Gwałciciel

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #91 dnia: 12 Październik 2013, 20:09:53 »
Przez pół dnia pomagałem w umacnianiu obozu. Kopałem wychodki, stawiałem wartownie, planowałem ewentualne drogi odwrotu w razie ataku. Po skończeniu pracy, podszedłem do Adasia i się zapytałem:
- Co planujemy dalej?

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #92 dnia: 12 Październik 2013, 22:26:21 »
Xvier również z całych sił pomagał przy budowaniu wszelkiego rodzaju umocnień, jednak starał trzymać dwójki zakonników. Jakoś nie miał ochoty na zadawanie się z nieznaną mu hołotą.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #93 dnia: 13 Październik 2013, 10:07:25 »
-Czekamy do zmierzchu, żeby Drago mógł wyruszyć. Za około godzinę zajdzie słońce, więc spokojnie wyruszy.-Odpowiedziałem Julianowi na jego pytanie:

//:W sumie myślę że będziemy to kończyć. Bo widzę że wam nie zbyt się chce, więc trzeba poczekać na Gordzia, oraz wyślemy Severusa na szybko do obozu i to będzie koniec.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #94 dnia: 13 Październik 2013, 12:24:11 »
//: A ja czekałem znów na to, żeby ktoś zrobił coś bardziej epickiego. :(

-Skurwysyny- - wysyczałem przez szczelnie zaciśnięte usta. Dobywając strzały z kołczanu. Bezszelestnie wsunąłem się w pobliskie zarośla tak by na wszelki wypadek jeszcze bardziej zaskoczyć dwóch tępaków, którym zachciało się szaleć i przygotowałem łuk. Zajęci wiadomymi czynnościami bandyci nie byli przygotowani na to co za chwilę miało się wydarzyć.
ÂŚwiszcząc równo przyciętymi lotkami strzała poleciała w kierunku pierwszego z bandytów, który jeszcze nie zdążył zdjąć spodni. Pocisk utkwił między łopatkami, a bandzior jak rażony gromem padł na twarz prawie przygniatając swoim ciężarem tego drugiego, który jak poparzony odskoczył od dziewczyny.
-Teraz ją zostawisz i grzecznie się poddasz, bo skończysz jak ten tutaj. - powiedziałem wychodząc z zarośli na polanę z łukiem gotowym do strzału. Być może bandyta był głupi, ale potrafił ocenić swoje szanse z łucznikiem, który w jednej chwili mógł wpakować w niego kilka strzał, a on nie miałby nawet kiedy podnieść opuszczonych spodni.
-A Ty skarbie, chodź do mnie. Nic Ci już nie grozi.- powiedziałem tym razem już uspokajającym głosem do dziewczyny.

Perswazja

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #95 dnia: 13 Październik 2013, 12:57:49 »
//:Widzisz jak im się chce ;[

Próba perswazji udana!

Drugi z gwałcicieli stał jak wryty z wyjętym sztyletem, patrzył na ciebie z miną wioskowego głupka. Widać jeszcze do niego wszystko nie dotarło. Ale w końcu zaczął powoli się cofać do tyłu, powolutku schował sztylet do pochwy, oraz wlazł w krzaki. Tak już go straciłeś z oczu, lecz słyszałeś jak uciekał dość szybkim biegiem.
Dziewczyna zaś w tym czasie dźwignęła się z ziemi, poprawiła potargany strój, który ukazywał to i owo. Lecz długo napatrzeć się nie mogłeś, bo zaraz podźwignęła z ziemi czerwony płaszcz, z czerwonym kapturem. Teraz mogłeś ocenić jej wiek, miała nie więcej jak 17 lat. Podeszła do ciebie, wraz z koszykiem który leżał opodal, przytuliła i powiedziała drążącym głosem:
-Dziękuje, gdyby nie Pan.. Ja nie chce już tam wracać, bardzo proszę mnie tam nie prowadzić. Ja naprawdę nie chce tam wracać! -Ostatnie słowa wypowiadała błagalnym tonem




Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #96 dnia: 13 Październik 2013, 14:37:34 »
No proszę czerwony kapturek, prawie jak z bajki, tylko, że ta oficjalna bajka miała troszeczkę inny oddźwięk. Cóż, trzeba było dziewczynie pomóc, bo czemu by nie? Fakt, faktem drugi bandyta uciekł, co do końca nie było moim zamiarem, bo przecież przyprowadzony na sznurku do obozowiska mógłby być cennym źródłem informacji, szczególnie gdyby to Yarpen popisał się przed nim swoimi dziennikarskimi umiejętnościami przeprowadzania wywiadów 1 by 1. Ale cóż.. mleko się rozlało, inne płyny mam nadzieję nie, bo ciąża w tak młodym wieku to dla dziewczyny troszkę duży problem.
- Chodźmy stąd, a po drodze zrobię naszą ulubioną kawę i wszystko mi opowiesz. Niedaleko stąd obozujemy, więc tam znajdziesz pomoc.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #97 dnia: 14 Październik 2013, 20:44:18 »
KONIEC!
Czerwony kapturek posiadał bardzo ciekawe informacje, dotyczące pozycji i zamiarów przeciwnika. Co wyraźnie spowodowało, że  zaniechaliście ataku. Pozostając tylko przy umocnieniu obozu, oraz zostawieniu garnizonu, ze świeżo mianowanym dowództwem.

PODSUMOWANIE:
Oddział pięciuset zbrojnych wyruszył na północ w kierunku bariery. Po drodze zostali zaatakowani przez oddział dywersyjny, który bez problemu rozbili. Po wcześniejszym przeszukaniu zwłok, ruszyli w kierunku wąskiej kotliny. Na krawędzi której rozbili obóz, który tylko umocnili, dowiedziawszy się od pewnej dziewczyny, o pozycji i zamiarach wroga.

Nagrody:

Dragosani i Gordian- 100 grzywien z "skarbów" zebranych od dywersantów

Julian, Xvier- 50 grzywien z "skarbów" zebranych od dywersantów

Aurius- 25 grzywien z "skarbów" zebranych od dywersantów

//:Talenty rozdam na dniach, jak tylko znajdę chwilę na ogarnięcie tego.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #98 dnia: 30 Listopad 2013, 11:27:52 »
//Będą?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #99 dnia: 01 Grudzień 2013, 09:40:03 »
Talenty:

Julian:

Aktywność: 3 brązowe talenty
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 srebrny talent (+1 za bonus rasowy)
Bonus pieniężny: 225 grzywien

Xvier:

Aktywność: 0
Opisy: 3 brązowe talenty
Walka: 1 srebrny talent
Bonus pieniężny: 125 grzywien

Aurius:

Nic nie otrzymuje

Gordian:

Aktywność: 3 srebrne talenty
Opisy: 1 złoty talent
Walka: 1 złoty talent
Bonus pieniężny: 350 grzywien

Dragosani:

Aktywność: 3 srebrne talenty
Opisy: 1 złoty talent
Walka: 1 złoty talent
Bonus pieniężny: 350 grzywien

Adaś:

Nic nie otrzymuje


Komentarz:

A więc tak, Xvierowi i Julkowi obciąłem talenty za brak aktywności w pewnym momencie. Nie ma tak dobrze i tak powinniście się cieszyć że dałem wam coś więcej niż same brązowe talenty. Auriusa aka Zeyfarka to nie muszę chyba komentować. Co do Gordzia i Draga wy ratowaliście cały czas sytuacje na wyprawie, mimo że dotarliście późno was oceniłem najlepiej. A to dlatego że byliście najbardziej aktywni, oraz staraliście się robić wszystko jak najlepiej. A nie chciałem żadnego lepiej nagradzać od drugiego, tak więc macie po tyle samo, co i mam nadzieję że i tego za złe mi nie będziecie mieli. A jak ktoś ma jakieś pretensje to proszę pisać na PW to sobie wyjaśnimy wszystko. Amen!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozjechać ich!
« Odpowiedź #99 dnia: 01 Grudzień 2013, 09:40:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything