Autor Wątek: Test Kruka #3  (Przeczytany 2108 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Grudzień 2013, 15:57:48 »
Podszedłem do niego, pamiętając by zachowywać się normalnie. W czasie drogi wyciągnąłem resztę zapłaty. Dotarłem... Zasłużyłeś sobie, proszę! - powiedziałem, kładąc pieniądze na ręce. Odwróciłem się po tym, i ruszyłem na poszukiwanie dziewczyny.

255 - 15 = 240grz.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień 2013, 16:04:38 »
-Dobrze się robi z Tobą interesy maurenie. ÂŻegnaj. Oboje ruszyliście w zupełnie przeciwne strony. Gdy się oddalałeś, zauważyłeś patrol strażników docierający do drzwi karczmy. Jednak nie zawracałeś sobie tym już głowy. Droga powrotna ci zajęła chwilę, ale odnalazłeś tajemniczą nieznajomą.
-Witaj słonko, jak tam zabawa? Udała się?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień 2013, 16:04:38 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Grudzień 2013, 16:06:30 »
Zajebiście - chciałem powiedzieć, ale wiedziałem że tak nie przystoi przy damie. Było... dość zabawnie, ale udało mi się zdobyć listy kuriera. I jakiś klucz, ale przypuszczam że do pokoju w zajeździe więc nim nie zawracam głowy...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Grudzień 2013, 16:11:41 »
-No to pokaż tą torbę. Kobieta odebrała pakunek i zaczęła przeglądać rzeczy. -Całkiem nieźle. To twoja dola. Trzymaj. Nieznajoma wręczyła ci mieszek. -Prawie bym zapomniała. Jeszcze to. Dostałeś również niewielki klucz. -Idź tamtą uliczką za mną i przy pierwszej okazji skręć w prawo. Będzie tam zejście do kanałów. Zamknięte, ale chyba poradzisz sobie dalej. To do zobaczenia złotko.

Nagroda: 35 grzywien i srebrny pierścień

Nazwa: srebrny pierścionek
Wartość: 30 grzywien

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Grudzień 2013, 17:41:23 »
Wziąłem swoją dolę, a także klucz. Ruszyłem ku uliczce, potem skręciłem w prawo i wuala! Znajdowałem się przed wejściem do kanałów. Otworzyłem je kluczem do kobiety, i zeszedłem do świata który miał odmienić moje życie na zawsze...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Grudzień 2013, 18:49:42 »
Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to krasnolud. Miał niewielką przystrzyżoną brodę, dziwny kapelusz na głowie, a na ramieniu szczura, który wydawał się mu towarzyszyć.
-Witaj mości maurenie. Czuj się jak u siebie w domu. Jestem Ragni Blakrog, a to mój towarzysz Ogryzek. Szczurek pisnął na wspomnienie imienia. -Teraz dołączasz do naszej ekipy. Można uznać, że od dziś jesteś kimś innym. To jednak nie oznacza, że gorszym. O nie. Raczej kimś na równi. Po tych słowach krasnolud uśmiechnął się. -Jakieś pytania?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Grudzień 2013, 18:53:19 »
ÂŻadnych - odparłem krasnoludowi. Popatrzyłem na myszkę, słodka była. Zwą mnie Mohamed, lecz dla swoich jestem Moha. Miło Cię poznać panie Blakrog, i Ciebie Ogryzku - zwróciłem się do szczurka na ramieniu jegomościa przede mną.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Grudzień 2013, 19:02:33 »
-Witam zatem na pokładzie. Ogryzek zapiszczał

Zadanie ukończone

Podsumowanie: Mohamed podjął się wzięcia udziału w zadaniu zleconym przez nieznajomą. Na początku poszukiwania okazały się bezowocne, jednak nie zniechęcony próbował dalej. Odnalazł swój cel, a gdy to zrobił spróbował pierwszej sztuczki jaka przyszła mu na myśl. Piwo na spodniach faceta, nie jest tym czym by się przejął. Dalsze kombinacje przyniosły lepszy efekt. Mauren przeszedł próbę i uzyskał dostęp do organizacji.

Nagrody: 35 grzywien
Nazwa: srebrny pierścionek
Wartość: 30 grzywien

Talenty:

Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: Nie było

Bonus pieniężny: 100 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test Kruka #3
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Grudzień 2013, 19:02:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything