Tereny Valfden > Dział Wypraw

Tajemniczy wir

<< < (48/54) > >>

Isentor:
Pędząc głównym traktem zauważyliście kałużę krwi, z której krople odbiegały w stronę lasu.

Gunses:
Wampir zeskoczył z konia. Podszedł do kałuży, kucnął nad nią. Umoczył palec, wsadził w usta i oblizał. Chciał zobaczyć kto to był i czemu krwawił.

//Widzę coś?


[Spoiler=Pamięć krwi]
Wampir pijąc krew istot rozumnych może dowiedzieć się nieco o życiu swojej ofiary. Informacje te mogą pomóc mu np w odnalezieniu jej domu czy ukrytych przedmiotach/pułapkach o których ofiara wiedziała.
Funkcja - Pijąc krew ofiary przejmujesz jej wspomnienia. W związku z tym możesz przejąć wspomnienia dotyczące ukrycia jakiegoś drogocennego przedmiotu lub informacji, której poszukujesz. Po przeprowadzeniu tej akcji Mistrz Gry zobowiązany jest Ci przedstawić daną tajemnicę.

Devristus Morii:
//idziecie z akcja tak szybko. Nawet czlowiek nie moze isc się wykapac i zjesc :(

 Się zaczyna

Zeleris Flamel:
Zeleris wzdrygnął się zdegustowany, gdy Gucio spróbował krwi. Nie chodziło o sam fakt konsumowania krwi, ale o jej wątpliwe pochodzenie. Cholera wie skąd ona pochodziła.
- A miało się już kończyć... - dodał do słów elfa.

Gunses:
- Chciałbym chowańca - powiedział Gunses tak do siebie jakoś. Po czym wstał, spojrzał na Deva
- Zaczyna się - i uśmiechnął się. Elf nie mógł tego widzieć, wampir miał masko-kaptur na twarzy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej