Autor Wątek: Zamiar rozpoczęcia nowej gry  (Przeczytany 3388 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rip0sta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 10
Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« dnia: 23 Sierpień 2013, 00:40:22 »
Witam.

Siedzę w gothicu od dobrych 6 lat... Wygrałem wszystkie części kilkukrotnie... Jednakże gothica 1 i 2 KILKUNASTOKROTNIE.

Pomyślałem sobię, że może w końcu nagrał bym swoją grę w gothic 2 noc kruka na youtube. Była by to gra na wysokim poziomie, gdyż znam praktycznie każdy zakamarek khorinis, Jarkendaru i górniczej doliny, więc mógłbym trochę pokazać, oczywiście wszystkie questy, duzo stworkow, taktyki, sekrety itd.

Zagram magiem, pokazując, ze ta postać jest potężna we wszystkich aktach począwszy od początku drugiego, przez cały Jarkendarr i kończać na Irdorath.

Moje zapytanie jest takie: Czy znajdą się ludzie, którzy dalej będą zainteresowani takimi filmikami, gdyż nie chcę mi się robić tego dla 50-100 ludzi, tylko dla 2000+

Uważacie, że znajdzie się tylu zainteresowanych czy nie ?

Oczywiście 0 haxów.

KacperGraczPL

  • Gość
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2013, 06:48:53 »
Będę oglądał twoje filmiki tylko jak nazywa się twój kanał ?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2013, 06:48:53 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpień 2013, 10:01:46 »
50-100 osób to dobry początek. Nikt nigdy nie zaczynał od wielkich liczb. Jak zaczniesz coś nagrywać daj znać. Możemy wspomóc Cię reklamą na naszym fanpage.

Offline Rip0sta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 10
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sierpień 2013, 19:02:21 »
Będę oglądał twoje filmiki tylko jak nazywa się twój kanał ?

Dopiero wszystko podam w tym temacie, gdy już powstanie 1 film.

Bardzo ci dziękuję Isentor, mam nadxieję, że zasłużę na promowanie mnie.

Offline Rip0sta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 10
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpień 2013, 10:16:00 »
Oto link do mojego kanału, powstał 1 odcinek: https://www.youtube.com/user/K0mpatybilny?feature=watch.

Proszę o subki.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Sierpień 2013, 11:35:32 »
Tylko, że ten gothic może nie przyciągnąć zbyt wielu fanów. Nie czarujmy się, ale to gra stara w którą grał każdy weteran RPG. Młodych średnio zaciekawi, boo "Grafika nie jest najważniejsza tylko klimat (ale nie będę takich kanciaków oglądał). I to może być największy problem. Nagrywaj też coś nowszego, żeby zdobyć widza, a gothicem pokazuj jakość i niech to będzie Twoja sztandarowa seria.

KacperGraczPL

  • Gość
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Sierpień 2013, 12:13:39 »
Masz bardzo fajny głos  .

Offline Rip0sta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 10
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Sierpień 2013, 16:34:07 »
Tylko, że ten gothic może nie przyciągnąć zbyt wielu fanów. Nie czarujmy się, ale to gra stara w którą grał każdy weteran RPG. Młodych średnio zaciekawi, boo "Grafika nie jest najważniejsza tylko klimat (ale nie będę takich kanciaków oglądał). I to może być największy problem. Nagrywaj też coś nowszego, żeby zdobyć widza, a gothicem pokazuj jakość i niech to będzie Twoja sztandarowa seria.

Niestety ta mysl była moją główną demotywacją przez długi okres czasu, jednak postanowiłem spróbować, nie mam na temat żadnej gry tyle wiedzy co na temat gothica, więc tutaj może być problem. Jednak pomyślę również o innych grach.

kacperGraczPL - taa tez spodobal mi się mój głos w czasie odsłuchiwania nagrania, jednak to tylko wynik mutowania mikrofonu ;D Zawsze to jakis plus

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Sierpień 2013, 16:36:53 »
I nagrywaj głośniej, bo ja musiałem i komputer i yt podkręcić na maxa ;]

Offline Rip0sta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 10
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Sierpień 2013, 16:53:32 »
ok postaram się mówić głosniej, dizęki za poradę, jezeli macie taka możliwośc to byłbym bardzo wdzięczny gdybyście pomogli promować mój kanał na facebook, najbardziej zależy mi na widzach i ich komentarzach, gdyż jestem pewien, że gothic zawiera sekrety, o których nie wiem.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Sierpień 2013, 17:29:33 »
To taj jak Ci napisałem pod filmem, sprawdź dokładnie wieżę Xardasa, parter. Tam powinno  być sporo rzeczy jeszcze, które chyba pominąłeś. Szczególnie zwracaj uwagę na miejsca za skrzyniami.

Offline Rip0sta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 10
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Sierpień 2013, 20:18:16 »

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Sierpień 2013, 02:54:19 »
A zobacze  <lol> z ciekawości ,jaki ten mag  ognia jest potężny bo rzadko nim gram <lol>

Offline Rip0sta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 10
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Sierpień 2013, 13:12:59 »
nie zobaczysz bo wiecej filmow nie robie przez zbyt malo wyswietlen, admin tej strony powiedzial mi, ze pomoze mi promując mnie na swoim fanpage, a mimo to ilosc wyswietlen jest na tyle mala, ze nie mam ochoty tego kontynuowac...

Jednakże grałem samemu nim i tak dalej, obecnie skonczylem, majac 360 many, 80 zrecznosci i 80 sily, miecz mistrzowski, bron jednoreczna 61%, armia ciemnosci, krzyk beliara, masowe zniszczenie, blyskawica, srednie leczenie.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2013, 13:21:44 wysłana przez Rip0sta »

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Sierpień 2013, 15:45:03 »
nie zobaczysz bo wiecej filmow nie robie przez zbyt malo wyswietlen, admin tej strony powiedzial mi, ze pomoze mi promując mnie na swoim fanpage, a mimo to ilosc wyswietlen jest na tyle mala, ze nie mam ochoty tego kontynuowac...

Jednakże grałem samemu nim i tak dalej, obecnie skonczylem, majac 360 many, 80 zrecznosci i 80 sily, miecz mistrzowski, bron jednoreczna 61%, armia ciemnosci, krzyk beliara, masowe zniszczenie, blyskawica, srednie leczenie.

Wiesz reklamując film nie mamy pewności, że wszyscy Nasi fani go obejrzą. Z tego co widziałem Twoja ilość wyświetleń jest bardzo duża jak na 2 odcinki, ale stwierdziłeś, że jest inaczej. Pamiętaj, ze na wszystko trzeba zapracować i od początku nie można wymagać za dużo. Reklama reklamą, ale swój wkład własny w promocję swojego kanału też musisz mieć.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sierpień 2013, 16:37:26 »
nie zobaczysz bo wiecej filmow nie robie przez zbyt malo wyswietlen, admin tej strony powiedzial mi, ze pomoze mi promując mnie na swoim fanpage, a mimo to ilosc wyswietlen jest na tyle mala, ze nie mam ochoty tego kontynuowac...

Jednakże grałem samemu nim i tak dalej, obecnie skonczylem, majac 360 many, 80 zrecznosci i 80 sily, miecz mistrzowski, bron jednoreczna 61%, armia ciemnosci, krzyk beliara, masowe zniszczenie, blyskawica, srednie leczenie.

A widzisz, bo to jest najgorsze od razu zakładać sobie zdobycia złotych gór. Facet nikt od razu nie jest Rojem ze 600k widzów, trzeba być konsekwentny i ludzie to zobaczą. Ktoś wejdzie na kanał, zobaczy gothica, później coś innego. Spodobasz się to zostawi suba. Nie można robić tak, że aaa mam 60 wyświetleń to koniec z tym. Gothic to stara gra trzeba mieć świadomość, że nie każdy o nije pamięta. Ciut pokory, odrobinę wytrwałości i wrzucaj dalej.

Offline Rip0sta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 10
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sierpień 2013, 19:41:40 »
Nie idzie tylko o malo wyswietlen bo moglbym to przetrwac, lecz zauwazcie, ze nawet ominąłem goblinią jagodę koło farmy Lobarta przez zapomnienie...

Skonczylem juz ta grę, ale dalej mam zapis tam gdzie skonczylem 2 odcinek czyli przy wejsciu do Khorinis, lecz grajac w nia, zauwazylem, ze dalej nie pamietalem jednak tyle by robic film bedacy kompedium wiedzy - kolejny mankament...

Do tego obecnie formatuje komputer i wywalam wszystkie gry z powodu matury, dla tego też i tak nie będę miał możliwości kontynuacji odcinków, zaręczam, że jest tak wiele takich samych projektów na youtube, mających po 100-200 odcinkow, wiec jak ktos ma ochote na takie oglądanie to polecam poszukac.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpień 2013, 21:35:16 »
Ahh skoro wiedziałeś że będziesz formatował kompa i że będziesz wywalał gry z powodu matury ,to po co wgl zaczynałeś z tym?
A wgl o oglądalność trudno do gothic ,bo samo oglądanie Gothic jest troche nudne ,bo większość woli pograć ,chyba że chodzi o jakieś specjalne momenty  ;)

Offline bossofmachinima

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Styczeń 2014, 12:37:38 »
Spoko , postaram się oglądać regularnie zobaczę z jakim poziomem many skończysz  <rycerz>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zamiar rozpoczęcia nowej gry
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Styczeń 2014, 12:37:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top